Skocz do zawartości

Zestaw stereo do 9 tysięcy


kabanos505

Recommended Posts

Witam,

Chcę kupić zestaw stereo do 9 tysięcy zestaw prezentuje się mniej więcej tak, chce słuchać głownie muzyki, i zależy mi na jakości dzwięku, zestaw musi być nowy i mieć możliwość rozbudowy o przedwzmacniacz gramofonowy.

1. Wzmacniacz Onkyo TX-8270 / Marant PM 7005 / 

2. Odtwarzacz Onkyo CD A-7030

3. Kolumny Focal Chorus V 726V

Co sądzicie o takim zestawie, ewentualnie jakieś propozycje, salon ma ok 27m2, słucham metalu, rocka, blusa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Biorąc pod uwagę muzykę, której słuchasz, proponuję nasz nowy zestaw promocyjny NAD + PSB.

http://www.tophifi.pl/stereo/zestawy-stereo/nad-c368-psb-x2t.html

Warto wpaść do jednego z naszych salonów, i sprawdzić samemu, jak to gra. Proponowany w tej cenie wzmacniacz NAD'a jest odpowiednio o ligę albo dwie lepszy od modeli Marantza i Onkyo, o których wspomniałeś. :)

Dobierasz do tego CD http://www.tophifi.pl/stereo/odtwarzacze-cd-sacd/odtwarzacze-cd/c568.html na którego też zrobimy dobrą cenę, i zostaje Ci jeszcze na solidne kable. ;)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to bardzo słabe zestawienie.

Dlaczego?

Wydajesz kupe kasy na urządzeni które będzie Ci służyło tylko za streamer. Ma także słaby pre. To pociąga za sobą dalsze kroki. Marantz PM 7005 ma słaba końcówkę i jako integra też taka sobie.

W konsekwencji duży budżet został przeznaczony na nijaką i źle dobrą elektronikę przez co kolumny także takie sobie.

Patrze oczywiście przez pryzmat budżetu.

Do Twojego pomieszczenia i gustu muzycznego bardziej obstawiał bym:

Atoll In 100 + CD50 + Heco 900 + Yamah WXAD 10

NAD 368 + Bluesound + CD + Polk Audio Rti A7

Magnat MA 600 + CD + WXAD 10 + Dali Opticon 6

Generalnie konfiguracji było by kilka. Która bardziej Ci spasuje to polecam przesłuchać po prostu w domu.

U nas masz taką możliwość. Wypożyczamy sprzęt do domu. Słuchasz testujesz i nie kupujesz w ciemno.

Zachęcam do skorzystania z takiej opcji.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od nowa:

1. Zamieść post w odpowiedniej kategorii: stereo.

2. Koniecznie napisz, jaką kwotą dysponujesz. do 9k

3. Powiedz, czy sprzęt ma być używany, czy nowy. :TYLKO NOWY

4. Napisz, jaki jest sprzęt towarzyszący - np. laptop, gramofon (do zakupu w późniejszym terminie), Konsola PS4

5. Powiedz, jaka jest powierzchnia Twojego pokoju (rysunki mile widziane). 27m2

6. Poinformuj nas, czy chcesz kupić sprzęt i użytkować go przez kilka lat, czy też będziesz stopniowo rozbudowywać zestaw. Chce rozbudowywać zestaw o gramofon + przedwzmacniacz gramofonowy

8. Podaj miejsce zamieszkania (przebywania), bo często w odpowiedzi dostaniesz adresy miejsc sprzedaży konkretnego urządzenia. Warszawa

I co ważne 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4home dobrze radzi. Wyklaruj sobie ze 3 zestawy i posluchasz w domu. Najlepsze rozwiazanie. Ja bym sobie tego Cd darowal, a kase dal na wzmaka lepszego lub kolumny. Napewno mozesz jako zrodlo dac laptopa. Teraz pomalu juz chyba rzadza pliki. Nie wiem jak przy metalu sie sprawuje, ale ja mam soul note'a sa300. Ma dobry DAC i przedwzmacniacz gramofonowy niezly. Do tego jakies "rockowo-metalowe" kolumny;) plus laptop i rzadzisz. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...