Skocz do zawartości

Antyszumowe zaślepki RCA i XLR... Warto je użyć?


Gość

Recommended Posts

A więc skończmy ten żałosny wątek. Ja go rozpocząłem i mam nadzieję zamknę (tj- liczę na Moderatora). Nauki "poszły w las".... A zaślepki? Są na swoim miejscu niezależnie od opinii tu wygłaszanych.
Pozdrawiam Was wszystkich, WP

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nic tak nie myli jak zmysły. (Witold Gombrowicz)

Trudno nie igrać żarcikiem na ten temat. Żarcik sam się prosi. Albowiem od dawna nauczyliśmy się zbywać żartem to, co z nas żartuje sobie zbyt chłoszcząco. (Witold Gombrowicz)

Pozdrawiam serdecznie :) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wpszoniak napisał:

A więc skończmy ten żałosny wątek. Ja go rozpocząłem i mam nadzieję zamknę (tj- liczę na Moderatora). Nauki "poszły w las".... A zaślepki? Są na swoim miejscu niezależnie od opinii tu wygłaszanych.
Pozdrawiam Was wszystkich, WP

Wojtku,

niestety próby przywrócenia normalności w Twoim wątku się nie powiodły ?

Zamknąłem niniejszy wątek.

 

10 godzin temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

hmm... widzę ze kolejna zmiana tematu w sprawie zaślepek RCA, na pewno słusznie razem połączona. A może...? Co ma Piernik do Wiatraka.

A to jest najlepsze, nasz moderator po tygodniu się obudził i zwraca uwagę by było bez uszczypliwości i drwiny, a gdzie Ty byłeś gdy wpisy się pojawiały?, czy mam rozumieć że taka jest Twoja tu rola? "czuwać" nad "pośmiewiskiem?

Nie spałem ... czekałem czy co bardziej zapalczywi uczestnicy dyskusji potrafią się opanować (nie tylko w tym wątku).
Jak widać - nie potrafią. Zaś uwagi i prośby o opanowanie się daję dość często na naszym Forum, niestety zbyt rzadko przynosi to zamierzony skutek.
Czuwam wraz z Administratorem nad porządkiem na Forum, a nie nad pośmiewiskiem.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...