Skocz do zawartości

Wzmacniacze lampowe - co i jak w temacie


Recommended Posts

Chyba ich zaletą jest przewaga nad kondensatorami elektrolitycznymi, dzięki lepszym parametrom.

Zwykle używa się tam właśnie elektrolity. Te dobrze jeśli są zblokowane z kondensatorami foliowymi o znacznie mniejszej pojemności. Dodanie dodatkowych kondensatorów foliowych o dość dużej pojemności powinno poprawić działanie zasilacza. Powinien móc łatwiej oddawać chwilowe większe wartości zgromadzone w nich energii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem , ale tutaj na filmie fajnie to słychać ;) i tak na ucho wzmak yamahy gra odrobinę "lepiej" niż amplituner ,to tak dla tych którzy nie usłyszą tego na filmie :D  
 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
4 minuty temu, audiowit napisał:

No ale miedzy triodami są zasadnicze różnice. No dobra, nie będę narzucał swoich preferencji :)

No ja wiem , narzucać możesz , ale sprzęt się już robi więc nic się nie zmieni , tylko to czekanie ... Jak będzie to się pochwalę

44052097_2508767655819790_38944067875703

Na audio show będzie premiera , ciekawa opcja za 4650zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 godzin temu, MobyDick napisał:

A już wiesz co zamówiłeś :) ? Czy będzie to i dla ciebie niespodzianka ?

Coś tam wiem ;)  dziś otrzymałem optymistycznego newsa iż może będzie wzmacniacz szybciej niż zakładane , ale to się zobaczy. Wybrałem opcję "zaskocz mnie" :D 

 

Może zagra nie gorzej niż pewien luxman

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...