Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Arturas

Życzenia Noworoczne

Recommended Posts

Wszystkim Wam moje kochane mordeczki audiofilskie, składam w Nowym Roku życzenia, wszystkiego najlepszego, abyście byli zdrowi, abyśmy tu nawzajem się szanowali i dyskutowali na poziomie cywilizowanym, i abyśmy szczerze bez hejtu rozmawiali i dzielili się doświadczeniami i odsłuchami, oczywiście niech wszystkie doświadczenia będą obiektywne, abyśmy szczerze z sercem Sobie pomagali w Naszej pasji, aby obiektywizm był Naszym nadrzędnym celem i abyśmy lubili się nawzajem w Naszej rodzinie i jak najmniej się kłócili, w życiu codziennym także życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i uśmiechu i pomyślności i jak najwięcej radości ?

Post Scriptum- Ja piję już Szampana, Ja jestem bardzo skromnym człowiekiem,ale dziś  pokaże im w bloku, co znaczy Onkyo a 9070 z Heco Aurora 1000, rozniose ich wszystkich w pył ?

:)

Wam również wszystkiego dobrego w nowym roku. Spokoju głównie audiofilskiego. Więcej słuchania muzyki niż sprzętu. Wtedy też będziemy zdrowsi i weselsi.

bezpiecznej zabawy sylwestrowej i umiarkowanego kaca jutro ;)

Piotrek

Zdrowia dla Wszystkich klamoty, kable można zmienić - zdrowie tylko jedno!

Właśnie tego Wam wszystkim szczerze życzę !

Dla wszystkich pogody ducha, uśmiechu na twarzy oraz radości jaką niesie muzyki słuchanie. 

Również Życzę Wszystkiego Najlepszego W nowym Roku Wszystkim Audio i Video Maniakom ?

PS Ja też zacząłem DEMOLKE w ramach testu swojego nowego nabytku... Pioneera A30?

Jest moc! 

Mocy i Wam życzę 

Wszystkiego dobrego! Oby wzmacniacze i głośniki poruszyly Wasze ściany i nakręcały Was decybele do zabawy!

Edytowano przez Miras23

Wszystkiego audiofilskiego w Nowym Roku , mniej kłótni więcej wspólnych projektów i dzielenia się doświadczeniami.

Zdrowia , bo jest najważniejsze , tolerancyjnych drugich połówek , sygnału DTS i Dolby Atmos na wszystkich kanałach w TV , dużo muzyki na co dzień.

Życzę i pozdrawiam 

Tomek.

Też kochani wszystkiego dobrego wam życzę.Aby dobroć leciała razem z muzyką w nasze serca.I nie ważne za ile i jaki mamy sprzęt.Najważniejsza jest radość ze słuchania muzyki.Bo muzyka łączy pokolenia????

Także życzę wszystkim przeżycia w spokoju ,i przede wszystkim w zdrowiu ,najbliższego roku.Spełnienia marzeń,nie tylko tych audiofilskich,ale także tych z innych sfer Waszego życia.

Wszystkiego Audiofilskiego, wysokiego WAŻu, wspaniałych odsłuchów, nowych audiodoznań a przede wszystkim zdrówka  dla Was Wszystkich w Nowym Roku 2019 !

Edytowano przez Yatza
Literowka

Życzenia Noworoczne - najlepiej w wątku, który już istnieje...?

Pozdrawiam
PS. Zamykam temat... bo porządek musi być!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Utwórz nowe...