Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

6 godzin temu, Artur Brol napisał:

Termos?

Tak, to jest termos.

🤭

5 godzin temu, gienas napisał:

Łomatko 🤣 a do jego gniazda zwykła miedź... 😍

Żeby tylko miedź , zazwyczaj mosiądz, czasem srebrzone delikatnie.

To obecnie chyba najdroższy „termos” na globie 😉

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam, nie oceniam.

A dlaczego to zrobiłeś, nie man możliwości wiedzieć.

Dobrze wiem że to jest fuse, czy inaczej bezpiecznik.

Przyjmij do wiadomości ze mam inne zdanie na pewne tematy. Podyktowane wynikami testów czy czymś innym - wszystko to możesz poddać pod dyskusję, ale proszę nie mów mi że jestem gluchy. I nie wiem czego w dzwieku szukać.

Jak mówisz jesteś starszy, ja już dzieckiem nie jestem. Więc może czas te przepychanki zakończyć.  Koledzy pewnie mają niezły ubaw albo im nas jest zal.

Co ty na to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Artur Brol napisał:

Przyjmij do wiadomości ze mam inne zdanie na pewne tematy. Podyktowane wynikami testów czy czymś innym - wszystko to możesz poddać pod dyskusję, ale proszę nie mów mi że jestem gluchy. I nie wiem czego w dzwieku szukać.

Jak mówisz jesteś starszy, ja już dzieckiem nie jestem. Więc może czas te przepychanki zakończyć.  Koledzy pewnie mają niezły ubaw albo im nas jest zal.

Możesz chłopie mi wyjaśnić co znaczy ten tekst, Ty ciągle wyjeżdżasz z tak głupimi tekstami, że nie wiem o co Ci ciągle chodzi?!

Przyjebałeś się nawet tego, że usunąłem z tekstu imię Arturek!

A teraz wyjeżdżasz z tekstem o jakiś znowu testach, że jakiś głuchy jesteś?

Co to qrwa jest chłopie, gdzie napisałem w tekście wyżej, że jesteś głuchy?!

Cały czas dopierdalasz się do mnie nie wiadomo czemu, przykład z usuniętym słowem Arturek, a teraz pieprzysz o przepychankach?

Ty siebie czytasz? Koledzy mają ubaw, tylko, że z tych Twoich z doopy wziętych tekstów do mnie.

Możesz w ogóle spać w nocy, że tak głęboko wszedłem Ci do główki Arturek, co?!

Ty może idź z tym coś zrób do jakiegoś specjalisty, bo zaczynam się martwić o Twoją psychikę na moim tle.

Skończ te farsę, bo naprawdę żałosne to zaczyna być. 

Zejdź ze mnie, dobrze ci radzę! 

 

 

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys mi grozil? A czym?🤣

Nie interesuje mnie co ty masz do powiedzenia bo te twoje doswiadczenie dla mnie nic nie znaczy .

Jedyne co z tego masz to ego ktore cie jak widze przeroslo.

Jesli chodzi o wchodzenie , to ty weszles na mnie , nie na odwrot.

Nie chcesz pokoju to nie. Twoj wybor, ale mnie tymi twoimi argumentami to mozesz jedynie rozbawic. I to juz jakis czas robisz. 

Ja polecam komus co znam a ty klucisz sie ze mna o to ze Holo jest lepsze niz Gato. A to ja to testowalem nie ty. I kto tutaj potrzebuje pomocy.😁

Jesli naprawde jestes juz starszy, to uwazaj z podnieceniem np w takich sytuacjach. To nie jest zdrowe .  A z tekstu widze ze cie zaczyna ponosic. Tracisz kontrole. Zwolnij, zycie jest jedno i latwo sie moze skonczyc. Mnie to tez wcale nie pomaga i nie sprawia bym sie lepiej czul. Wyluzuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Jesli naprawde jestes juz starszy, to uwazaj z podnieceniem np w takich sytuacjac

Zdziwiłbyś się i myślę, że bardzo.

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Jesli chodzi o wchodzenie , to ty weszles na mnie , nie na odwrot.

Mówi się i pisze wszedłeś, braki nie tylko w audio widzę.

37 minut temu, Artur Brol napisał:

z tekstu widze ze cie zaczyna ponosic

Z tekstu wynika, że miałem rację, mocno siedzę Ci w główce. 

Najpierw zareagowałeś na wpis o termosie, emotką śmiechawką.

Po czym mija doba i Tobie znów się wykluło coś o jakieś gluchocie i innych pierdoletach, żeby się przyczepić etc.

Nie rozumiesz słowa pisanego,  a Twoje wypowiedzi hmmmm...jakbyś skończył 2 klasy i jeden korytarz.

 

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Jesli chodzi o wchodzenie , to ty weszles na mnie , nie na odwrot.

Wiesz, co to ego?

Naprawdę? 

Moje ego jakoś takie malutkie, nie wypisuje i nie wyliczam w sygnaturce z czego składa się mój zestaw.

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Ja polecam komus co znam a ty klucisz sie ze mna o to ze Holo jest lepsze niz Gato. A to ja to testowalem nie ty. I kto tutaj potrzebuje pomocy.😁

Czyli nie zrozumiałeś, ani też co ja miałem na myśli, ani tego co inni Tobie pisali.

Co akurat mnie nie dziwi.

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Nie chcesz pokoju to nie

To Ty pieprzysz głupoty i wyciągasz w wątku coś, co nie było w nim poruszane.

Przypomnę: twoje testy opisałeś w temacie "Wasze systemy", a Ty tamtą dyskusję przeniosłeś tutaj do tematu "Słuchamy oczami czyli design w audio".

Ciągniesz i będziesz to ciągnął za mną po wszystkich wątkach, bardzo mądre, nie ma co.

Nie cytuj mnie,  bo za każdym razem się do tego odniosę, a na tym poletku jesteś słabiutki intelektualnie.

Wystarczy Ciebie poczytać. 

 

37 minut temu, Artur Brol napisał:

Mnie to tez wcale nie pomaga i nie sprawia bym sie lepiej czul. Wyluzuj.

Oczywiście nie.

Czekam co jutro wymyślisz po przespanej nocy, nowe "złote mysli" się wyklują?

Czekam z niecierpliwością, popcorn już gotowy.

A teraz serdecznie zapraszam się odpier...ć ode mnie.

Pajacuj sobie z kimś innym, równym sobie....

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenosisz to ty wszystko. Gdzie sie pojawie i napisze cos co tobie sie nie podoba , wyciagasz dziala i heya ...

Te twoje wpisy coraz dluzsze sie robia.

Przed ostatnie zdanie  - gwozdz do trumny. Nie czepiaj sie mnie , ja nie bede ciebie. To takie proste a jakze trudne dla niektorych.

Jutro dam na msze. Milo bylo.😁

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...