Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Audiovector QR5


FioleK

Recommended Posts

Dziękuję, już po wstępnym przeglądnięciu opisów w sieci, widzę. że muszę je przesłuchać. Szczególnie, że patrząc okiem elektronika Musical M3si średnio mi się podoba w środku (przy Musical M2si ktoś się bardziej przyłożył). Magnat wygląda ciekawie (w środku średnio), ale firmę kojarzyłem zawsze z kolumnami (aczkolwiek na którymś odsłuchu go widziałem i słuchałem, ale z Monitor Audio), a Atoll to dla mnie nowość (nazwę słyszałem, ale żadnego wzmacniacza), ale patrząc na środek to widać, że ktoś faktycznie się starał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Audiovector QR5 potrzebują mocnego i muzykalnego wzmacniacza. Na Onkyo 8250 nie rozwiną skrzydeł. 

Od siebie proponowałbym zwrócić koniecznie uwagę na Atolla IN200 SIgnature lub iść w kierunku większej muzykalności jaką zaoferuje Haiku Audio Bright MK5. 
QR5 bardzo dobrze sprawdzą się także z Arcamem SA20. 

Taka rada, nie patrz na to co jest w środku i nie czytaj za dużo. Idź na odsłuch i sam oceń brzmienie. Sam mam wzmacniacz, który w środku wygląda jak jedna wielka plątanina kabli ale brzmi świetnie. 

Zapraszam na odsłuch w naszym salonie oraz po wyceny. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Q21 napisał:

Cześć,
Audiovector QR5 potrzebują mocnego i muzykalnego wzmacniacza. Na Onkyo 8250 nie rozwiną skrzydeł. 

Od siebie proponowałbym zwrócić koniecznie uwagę na Atolla IN200 SIgnature lub iść w kierunku większej muzykalności jaką zaoferuje Haiku Audio Bright MK5. 
QR5 bardzo dobrze sprawdzą się także z Arcamem SA20. 

Taka rada, nie patrz na to co jest w środku i nie czytaj za dużo. Idź na odsłuch i sam oceń brzmienie. Sam mam wzmacniacz, który w środku wygląda jak jedna wielka plątanina kabli ale brzmi świetnie. 

Zapraszam na odsłuch w naszym salonie oraz po wyceny. 

 

Plątanina kabli mnie nie przeraża, gorzej jak w tej plątaninie nie widzę starań i logiki (kabel zawsz się prowadzi tak, a nie inaczej z jakiś powodów). Właśnie myślałem nad Arcamem. Szkoda, że wszystkie te lepsze wzmacniacze mają "dziwny" design. Z Arcamów podoba mi się S30, tylko cena mniej :-D. Ciekawy jestem o ile poprawiłaby się jakość, jakby zaczęli wreszcie te wzmacniacze robić na 4 warstwowych płytkach PCB chowając linie sygnałowe między płaszczyznami masy... Moje Onkyo jak patrzyłem to tylko cyfrówkę ma na FR4, a reszta to jednowarstwowy laminat papierowy :D.

Edytowano przez FioleK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno sprzedawca kolumn ostrzegał mnie przed  Naimem i Primare'em  - "Please DON’T go for Naim or Primare, that will be too analytical." Patrząc na dane tego NuPrime (oraz jak wyglądają w środku), to SMSL VMV D2 lub SMSL M400SMSL SA400 lub SMSL VMV A2 będzie dużo lepszym wyborem (żadnego nie słyszałem).

Edytowano przez FioleK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kaczadupa napisał:

Heh a to ciekawe bo szukasz dociążonej średnicy i mocnego, dobrego dołu i na moje uszy Naim SN3 a z tego co mówią znajomi SN2 jescze bardziej by tu pasował. Jak będziesz w salonie poproś  o podłączenie SN3, będzie ciekawie z Audiovectorami. 

Chyba z tym atom miałem gdzieś spięte (ale nie jestem pewny - oceniam tylko po wyglądzie) Audiovectory i grało to po prostu nieprzyjemnie... A może to był Cambridge Audio Evo? Pamiętam tylko, że był to mały kombajn z dużym wyświetlaczem z przodu...  A może Cocktail Audio X14? 

Edytowano przez FioleK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...