Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

49 minut temu, Artur Charicki napisał:

Też mam dwa Wiimy ale nigdy ich nie sprzedam 🙂 W obu nic się nie wyłamało a z jednym kombinowałem i parę razy wyciągałem i wkładałem optyka. Poza tym moje ucho porównywało go z kolegi node 2i i nie słyszało różnicy na moim systemie. Zresztą kolega też nie słyszał różnicy 🙂 Ot tacy z nas audiofile heh

Ja wole Noda.Mam tego najnowszego i Wiim u mnie przegrał z Nodem....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Kopacki dobrze to działa ? Chodzi mi o to czy zdarzają się sytuacje ,że pomimo wybrania grupy gra tylko jeden lub czy jest słyszalne opóźnienie.  Czy da się używać razem Wiim i Mini uzywająć chromecast ?

Póki co to połączyłem tylko Wiim mini z głośnikiem Amazonu.

Edytowano przez Tomasz S.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dziala to dobrze. Ewentualne roznice w opoznieniach na poszczegolnych torach kompensujesz ustawieniem w WiiM Home app. Pisze tu o miltiroomie Linkplay, czyli z aplikacji. Muliroom Amazona z uzyciem Alexy to inne rozwiazania, podobnie jak to od Google gdy laczysz same Pro.

Ten od Linkplay to czyste master-slaves. Sa jakies ograniczenia w kwestii utrzymania bit-perfect, ale tego tematu nie zglebialem, bo i nie uzywam multiroom na co dzien.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

W WiiM Home app na ekranie urzadzen jest ikona "lancucha" do tworzenia grupy.

Nie.

 

21 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

W WiiM Home app na ekranie urzadzen jest ikona "lancucha" do tworzenia grupy.

Nie.

 

1 minutę temu, Mariusz Kopacki napisał:

Jasne. WiiM nie ma wyjscia audio USB.

A kabel Jack-USB jest taki? Wtedy można podłączyć do wyjścia audio Jack z Wiim i do USB DragonFly? Chyba ze nie ma takiego kabla / adaptera…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, rafkier napisał:

A kabel Jack-USB jest taki? Wtedy można podłączyć do wyjścia audio Jack z Wiim i do USB DragonFly? Chyba ze nie ma takiego kabla / adaptera…

Mini ma cyfrowe wyjscie optyczne, wiec to musialby byc konwerter toslink-usb. Czemu w ogole takie kombinacje? Nie prosciej bezposrednio do CXA81 z Mini?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...