Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

9 godzin temu, Fafniak napisał:

Równie normalny jest oparty na malinie

Zgoda , zapomniałem o tym urządzonku.

22 minuty temu, Tomasz S. napisał:

Ale przecież ten Pioneer nie ma Tidal Connect

A musi ? :) Nie wiem co Was ciągnie do Tidala ? Ubogo w repertuarze i stale powtarzające się problemy. Ale ok. nie wnikam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomek4446 napisał:

A musi ? :) Nie wiem co Was ciągnie do Tidala ? Ubogo w repertuarze i stale powtarzające się problemy. Ale ok. nie wnikam. :)

Nie musi ale to jedna z jego funkcjonaliści i chyba chętnie wykorzystywana bo jest wygodna. Dlatego ludzie się wkurzają jak coś Tidal psuje :)

Ja tam też najczęściej ze Spotify korzystam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2022 o 22:43, Bahzell napisał:

W tej cenie to w sumie można kupić komputer, który uciagnie to wszystko

Bardzo słuszna uwaga z jednym Ale. Nie zawsze da się postawić kompa w salonie, gdzie masz TV, ołtarzyk z audio. Jakiś mały laptop, może, ale tu też trochę kłopotliwe to podchodzenie do laptopa by zmienić utwór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Wito76 napisał:

Bardzo słuszna uwaga z jednym Ale. Nie zawsze da się postawić kompa w salonie, gdzie masz TV, ołtarzyk z audio. Jakiś mały laptop, może, ale tu też trochę kłopotliwe to podchodzenie do laptopa by zmienić utwór.

Wracając do "maliny" -  można ją schować za sprzetem, a do tego sterowanie z smartfona (tutaj ważna uwaga - smartfon to nie źródło tylko tzw. Pilot - np. Smartfon poprzedniej generacji zalegający w domu :)). 

Ps: mowa o używaniu maliny jako odtwarzacz plików. Czy w streamie też sie da to nie wiem bo nie używałem tego rozwiazania.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.09.2022 o 21:23, J4Z napisał:

Deezer np jeszcze gorzej jeśli chodzi o mój repertuar. Jeśli chodzi o problemy to tak, zdarzają się. Co ciekawe ostatnio miałem problemy przez connect - przerywało. Odpaliłem przez bluos i grało. Dla pewności odpaliłem znowu przez connect i nadal przerywało. 🤔 

A do tego inne brzmienie między connect, a bluos. Panie, jak żyć? Skoro nawet apki grają.  🙄

"A do tego inne brzmienie między connect, a bluos".

 

Czyli? Które lepsze?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.09.2022 o 07:35, Piotr Sonido napisał:

A czy to nie Auroalic miał czasem olbrzymie problemy z aplikacją na androida?

Chyba już w ogóle nie ma dostepnej aplikcaji na Androida. Przynajmniej takie informacje znalazłem na ich stronie.

*********************************************

Oczywiście, w ramach stworzenia zintegrowanego i sprawnie działającego ekosystemu, AURALiC stworzył swoje własne oprogramowanie nazwane Lightning DS. Działa ono na każdym urządzeniu z systemem iOS, takim jak iPhone czy iPad. Lightning DS posiada wiele unikalnych cech takich, jak chociażby w pełni zintegrowane sterowanie takimi serwisami, jak Tidal, Qobuz czy HRA. Ponadto niedawno dodaliśmy możliwość przełączania wejść z naszej aplikacji.

Do sterowania naszymi urządzeniami możemy także użyć oprogramowania kompatybilnego ze standardem OpenHome takiego, jak Linn Kazoo, Lumin czy BubbleUPnP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. To dobrze pamiętałem.

Więc dla wielu osób odpada. Jednak kupowanie jabłka do obsługi streamera no....

19 godzin temu, Prawie Audiofil napisał:

Czyli teoretycznie problem z Connect powinien byc juz kilka razy zażegnany.

I kilka razy był. Za każdym razem jest coś nowego. Ale być może wkrótce skończy się po prostu aktualizacja Connecta. Wtedy nie będzie problemów.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może to jest kwestia telefonów?

Skąd sterujecie Tidalem? Telefon, PC?

Bo powiem szczerze mi sięto tez trafiło. ALE nie za każdym razem. Miałem to dopiero raz. Może to też kwestia aktualizacji pomiędzy urządzeniami do sterowania.

Na upartego? Wszystko w wiim obecnie działa. Wyłączyć automatyczną aktualizację i korzystać.

Za pół roku zrobić jedną zbiorczą.

Po problemie

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...