Skocz do zawartości

Wiim mini - nowy streamer na rynku, który mocno namieszał.


mateolo2

Recommended Posts

Swojego mini kupiłem również w x-kom i zasilacz był normalnie w zafoliowamym i zaplombowanym pudełku.

4 godziny temu, Shuvi napisał:

W moim przypadku od czasu zmiany na mocniejszy problem ze zrywaniem połączenia został rozwiązany.

Jak mocny masz ten nowy zasilacz, napisz proszę dokładnie jaki to model to spróbuję wymienić, skoro u ciebie pomogło to może i u mnie. 

Najdziwniejsze jest to że zaczęło się tak dziać po którejś aktualizacji. 

4 godziny temu, Shuvi napisał:

 

 

Edytowano przez zmarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zmarek napisał:

Swojego mini kupiłem również w x-kom i zasilacz był normalnie w zafoliowamym i zaplombowanym pudełku.

Jak mocny masz ten nowy zasilacz, napisz proszę dokładnie jaki to model to spróbuję wymienić, skoro u ciebie pomogło to może i u mnie. 

Najdziwniejsze jest to że zaczęło się tak dziać po którejś aktualizacji. 

 

O to jestem naprawdę zdezorientowany skoro piszesz, że u Ciebie był zasilacz.

Ja wymieniłem na taki, bo akurat innego nie miałem w domu: https://allegro.pl/oferta/ladowarka-essager-jt-p18-gan-usb-usb-c-pd-33w-led-display-usb-c-cable-1m-13040198041?fromVariant=12971525053

A wcześniej używałem takiego: https://archiwum.allegro.pl/oferta/kostka-power-adapter-xiaomi-mi-czarna-i12223301044.html

Edytowano przez Shuvi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zmarek napisał:

Witam, od jakiegoś czasu, chyba po którejś aktualizacji mam problem ze zrywaniem połączenia po dłuższym czasie bezczynności, tylko odpięcie od zasilania pomoga oraz trzaskami w głośnikach. Trzask jest zawsze zaraz po uruchomieniu, sporadycznie w czasie grania, po zerwaniu połączenia jak pisałem pomaga tylko odpięcie od zasilania, oczywiście przy ponownym połączeniu znów jest trzask

 

Ma ktoś lub miał taki problem? 

Wyżej był problem z połączeniem i niby pomógł mocniejszy zasilacz, ja używam tego dołączonego do pudełka z zestawu. 

Trzaski nie. Czasem mi przerywa Spotify i wtedy robie restart i jest ok.

17 godzin temu, Shuvi napisał:

Wiim mini posiada w zestawie zasilacz?

Ja z Amazonu i nie miałem.

20 godzin temu, zmarek napisał:

No i koniec godzinkę grało i się zje... Eh, teraz tylko restart poprzez odpięcie z prądu, trzask i za jakiś czas znowu to samo. 

Na serwis z nim. Te trzaski sa niepokojące. Żeby Ci kolumn nie uszkodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wniosek jest taki że trzaski powodował ten zasilacz z zestawu, podpiąłem inny 18W parę razy włączylem, wyłączałem i trzasków zero, podpiąłem spowrotem ten z zestawu i trzask, to byłoby ogarnięte. 

Zobaczymy czy pomorze też  na rozłączanie się z siecią. 

Dzięki chłopcy 🍻  za wszelką pomoc i zainteresowanie się tematem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po dwóch dniach testów wszystko jest pikobello 👍, trzasków brak i połączenia również nie zrywa 😁. Muzyka 🎶 gra i gra, może lepiej jakby faktycznie tego kiepskiego zasilacza nie było w zestawie. Z drugiej strony nie byłoby okazji z wami popisać i zawsze coś się dzieje 😉 w temacie sprzętu. Muszę jeszcze listwę na 5 gniazd sobie jakąś dobrą nie drogą sprawić, obecnej pękła plastikowa obudowa i strach używać. 

Dziękuję jeszcze raz za pomoc.

Edytowano przez zmarek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Taka ciekawostka. Przedwczoraj słuchałem radyjka z Wiim Mini i wszystko było ok. Wczoraj odpalam aplikację Wiim Home a tu nie ma urządzenia. Wyparowało.  Zrobiłem od nowa procedurę wyszukania, dodania urządzenia i działa wszystko. Oczywiście musiałem od nowa poustawiać sobie wyjścia, różne suwaczki, od nowa dodać presety i ulubione - jak to z nowym urządzeniem. Tylko zastanawia mnie czemu zniknęło z aplikacji. Pytałem młodego, nie używał, nie usunął itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2024 o 23:03, Wito76 napisał:

Taka ciekawostka. Przedwczoraj słuchałem radyjka z Wiim Mini i wszystko było ok. Wczoraj odpalam aplikację Wiim Home a tu nie ma urządzenia. Wyparowało.  Zrobiłem od nowa procedurę wyszukania, dodania urządzenia i działa wszystko. Oczywiście musiałem od nowa poustawiać sobie wyjścia, różne suwaczki, od nowa dodać presety i ulubione - jak to z nowym urządzeniem. Tylko zastanawia mnie czemu zniknęło z aplikacji. Pytałem młodego, nie używał, nie usunął itd.

Ciekawe -u mnie dzisiaj dokładnie to samo się stało .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rial napisał:

Ciekawe -u mnie dzisiaj dokładnie to samo się stało .

Może jakaś aktualizacja ? Dla mini ostatnia wyszła 15 sierpnia i w sumie jedyną zmianą było poprawienie zachowania w Spotify. Na forum Wiim też nie widzę takich tematów w dziale mini. Wszystkie inne urządzenia działały normalnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...