Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

3 minuty temu, Bebop napisał:

Już rozumiem. Ale czy te klekoty stosuje się w laptokach?

Tak, ale dla graczy, choć nie wiem, czy tylko i wyłącznie.

Zakupiłem też nową mychę. Właściwie, to nową - starą, Logitech G603. Poprzednia mi szwankowała - problem z rolką i dwuklik. Na początku chciałem spróbować jakąś inną, ale ta mi pasuje, całkiem dobrze leży w dłoni, jest przyzwoicie wykonana, ma przeraźliwie długi czas pracy na baterii i dobry sensor.

32 minuty temu, ProjectPi napisał:

Czyli faktycznie XPS.

Jak myślisz, laptop z Windowsem to dobry pomysł jako źródło systemu audio? Konstruktor moich kolumn twierdzi, że bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd, łatwość obsługi, tagowanie, bardzo fajne metadane - opisy wykonawców i koneksje z innymi muzykami.  Streaming z serwisów / serwer własnych ripów CD. Dzięki roon często odkrywam nową dla mnie muzykę. 

Dodatkowo jest apka zwana Roon ARC - dzięki której mogę słuchać z roon w aucie i gdziekolwiek na świecie. 

Jedynie cena jest odpychająca. Ponad dwa lata płaciłem miesięczną subskrypcję i wreszcie stwierdziłem, że nie ma dla mnie innego softu do muzyki. W zeszłym roku kupiłem lifetime i nie żałuję. 

1 minutę temu, ProjectPi napisał:

Matko, nie wyciagnalbym wystarczajaco z reklamowania WiiMow zeby pozwolic sobie na te wszystkie fanaberie ;)

Tutaj można sobie pozwolić. To nie dział stereo ale zwykłe ludzkie popierdółki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź Mariusz. Potraktuj roon jak hardware, jak kolejne urządzenie. To jest naprawdę fajna zabawka. 

38 minut temu, Adi777 napisał:

PS Zamierzam też opłacać Qubuza i Spotifaja, warto coś jeszcze? Tidal? Amazon? Deezer? Po prostu chodzi mi o jak najszerszy dostęp do muzyki.

Ja mam Qobuz i Tidal. 

Bywa, że chcę zrezygnować z Tidal ale te dwa serwisy uzupełniają się zawartością. Czasem coś jest dostępne tylko na jednym z nich. 

Edytowano przez Bebop
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...