Skocz do zawartości

Coś o nas


Recommended Posts

W najbliższą środę przychodzą tynkarze. W końcu się ruszy trochę. Brat i bratowa za bardzo mi odskoczyli z ich budową :D

Braciszek skończył malowanie na pierwszy raz i panele. Zazdro ;)

2 minuty temu, Dedal75 napisał:

Tak , różnych warstw.

Parkiety i  deski  warstwowe  , wpisz w neta znajdziesz wszystko co Cię interesuje o tym typie podłóg.

Jakiś czas temu przeglądałem takie podłogi. Muszę znaleźć tamtą stronkę, bardzo fajna była, z dużym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dedal75 napisał:

Bezprzylgowe 👌

Akurat oglądałem dzisiaj drzwi wewnętrzne. Bezprzylgowe zdecydowanie ładniejsze od przylgowych.

 

5 minut temu, tomek4446 napisał:

Tak , bezprzylgowe z ukrytą aluminiową  ościeżnicą.

Też takie kcem :D Fajnie wygląda to zrównanie drzwi ze ścianą. 

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adi777 napisał:

Akurat oglądałem dzisiaj drzwi wewnętrzne. Bezprzylgowe zdecydowanie ładniejsze od przylgowych.

 

Fajowe, też takie kcem :D

No widzisz , a ja całkiem przypadkiem mam je w ofercie 😊

A poważnie to ma je chyba już każda firma.  Te akurat są robione przez naszą stolarnię stąd 5 cm grubości. Zwykle jest 4-4.5 cm.

Drzwi przylgowe z widocznymi zawiasami też są ok. Wszystko zależy od charakteru wnętrza. Nie wyobrażam sobie drzwi bezprzylgowych do wnętrza w stylu retro. Będą zbyt nowoczesne. Wszędzie musi być synergia. Te moje mają zamki magnetyczne. To tak plus jak i minus. Zawsze ciszej zamknę drzwi z tradycyjnym zamkiem 😊

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym marudził, ale mam kilkadziesiąt drzwi z zamkami magnetycznymi w pracy. Większość użytkowników narzeka. Zacinają się zamki, zapadki po kilkunastu miesiącach użytkowania nie trzymają. Mają po trzy zawiasy i w każdym zawiasie dwie śruby do regulacji imbusami. Dwie w zawiasie i dwie w ościeżnicy. Czasem , po prostu trudno dobrze ustawić. Łącznie dwanaście na jedne drzwi. O tym, że śruby regulacyjne czasem się urywają to już nawet nie wspomnę. Nigdy nie założyłbym w domu. No, ale może w tym wypadku zwyczajnie ,,kraczę,,

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrobić drzwi z ukrytą ościeżnicą i zawiasami nawierzchniowymi, ja takich nie spotkałem, stąd bezprzylgowość z zasady jest normą w przypadku chowanej ramy 😜

Ja mam zwykle z przylgą z zawiasami na wierzchu nie chciałem dopłacać do rzeczy na które po miesiącu uwagi zwracać nie będę, w oknach mam ukryte zawiasy, ale dostałem free to nie marudziłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rega Roman masz dużo racji. Do zamka magnetycznego trzeba zmienić nawyk naciskania klamki przy zamykaniu skrzydła. To jest najczęstsza przyczyna awarii. Z regulacją też masz rację. Mam trzy zawiasy z pełną regulacją. Tak być niestety musi bo by uzyskać równą szczelinę trzeba mieć większą możliwość regulacji. Coś za coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...