Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

To może ja wrzucę coś z wysyłką krajową :)

Jeżeli ktoś kupi subwoofer REL T/7X ( w normalnej rynkowej cenie ) to gratis dostanie system bezprzewodowego wysyłania dźwięku  REL ARROW , który według ceneo kosztuje 1190 zł

 

https://www.rtvmax.pl/zestawy-elektroniki/16507-rel-t7i-bialy-raty-0-gwarancja-producenta-salon-lodz-mozliwy-montaz-u-klienta.html

rel-t7i-bialy-raty-0-gwarancja-producent

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Alfred555 napisał:

Tak teraz wszedłem na historię przesyłki i myślę, że mozesz mieć sporo racji że ktoś je przytulił bardzo świadomie.

No kończąc już off top moim zdaniem tak jest. Kurier widząc co tam jest świadomie to zrobił. Nie wykluczone że ma znajomości wyżej więc pomogli w dalszej "udanej" podrózy według nich. A to był de facto fake.

No i paleta. To podstawa.

Mama nadzieje że wktórce otrzymasz swoje nowe wymażone kolumny! Trzymam kciuki.

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był chętny na białe "wafelki" ...oferta ważna do wyczerpania zapasów lub do północy 

https://www.ibood.com/offers/pl/s-pl/o/2x-gosnik-wharfedale-evo-43/776040?wgu=284355_116019_16765217018955_5aa15ea42e&wgexpiry=1708057701&utm_source=digidip GmbH&utm_medium=affiliate&utm_campaign=webgains_pl

 

 

IMG_20230216_053059.jpg

Edytowano przez Aprox
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

No i dobra okazja była. Podobaja Ci się?

Powiem Ci ze jestem bardzo zadowolony. Przez ostatni rok miałem chyba 6 par uzywanych kolumn w przedziale do 2.5tys zl i żadne mnie tak nie zaskoczyły. Wszystkie odsprzedałem be żalu i grały Ultimy. A te maleństwa są świetne w każdym calu. Jakie są szybkie. W metalu nic się nie gubia. Scena jest szeroka i głęboka ale to co robi bas to szaleństwo. Przetworniki 110mm a jak nisko schodza. Niepojęte jak dla mnie. Są mega detaliczne i szukałem do nich wzmacniacza. Sprawdziłem Rege brio i Magnata mr780. Przez przypadek sprawdziłem również Tage hta700b i to okazał się strzał w dziesiątkę. Znow będę miał z rok spokoju bo jestem usatysfakcjonowany nowym wymiarem mojej muzyki 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...