Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

6 godzin temu, J4Z napisał:

Wydaje mi się, że to są zwykłe Kefy LS50, a nie Mety. Sprawdźcie, bardziej doświadczeni koledzy 🤔

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać Mety na testy bo Kraft tak  chwali  ale jak już w recenzji czytam coś takiego- 

cyt.: Czy LS50 Meta mają słabsze strony? W mojej opinii mniej przekonującym elementem prezentacji jest bas. To, że niskie tony nie schodzą zbyt nisko, nie jest w przypadku niewielkich monitorów żadnym zaskoczeniem, ale ich miękki charakter czy też brak twardego ataku nie każdemu przypadnie do gustu.

to od razu myśl, nieeee kolejne głośniki tylko do dziadkowego plumkania. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczadupaDziękuję za uznanie. Jak zwykle (mam nadzieję , że wiesz o tym, bo na tyle to zdążyłeś mnie poznać)żartuję. A z docieplaniem to na samą myśl mam drgawki😉. Jakie to mało audiofilskie. Jednakże NIGDY nie miałem aspiracji do bycia audiofilem. O sprzęcie już nawet nie wspomnę. Pozdrawiam. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2023 o 22:11, kaczadupa napisał:

Miałem brać Mety na testy bo Kraft tak  chwali  ale jak już w recenzji czytam coś takiego- 

cyt.: Czy LS50 Meta mają słabsze strony? W mojej opinii mniej przekonującym elementem prezentacji jest bas. To, że niskie tony nie schodzą zbyt nisko, nie jest w przypadku niewielkich monitorów żadnym zaskoczeniem, ale ich miękki charakter czy też brak twardego ataku nie każdemu przypadnie do gustu.

to od razu myśl, nieeee kolejne głośniki tylko do dziadkowego plumkania. 

Hahah ciekawe podsumowanie. Skad ten cytat?

Dnia 10.03.2023 o 22:18, audiowit napisał:

No i dla mnie powyżej 12m2 nie ma sensu. Misiowaty bas to one mają przy słabych wzmacniaczach ( piszę o ls50 bez meta). Dlatego tam potrzebna jest elektrownia, która kopnie w tą membranę. Mój Plinius byłby idealny. Oczywiście nie naprodukuje niskiego basu ale ten, który jest byłby żwawszy.

W pełni się zgadzam.

To bardzo fajne kolumny. KEF nigdy nie stawiał ich do olbrzymich pomieszczeń. Nie taki był ich cel.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kraft napisał:

Wcale;)

20-KEF-LS50Meta-MineralWhite-S2-HomeStudio-MusicVibe-Landscape-scaled.jpg.629188876ba807533aca02fec4ebe201.jpg

Jarek proszę Cie. No kto jak kto ale Ty się nabierasz na marketing?

1. Ok bo tu bliskie granie

2. Jak to jest ustawione

3. Bez kablowe :)

Rozumiem że swoich słuchasz dokładnie tak samo :)

Że Ci się chciało tego szukać. Żeby tylko napisać coś przeciw :P Podziwiam

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to foto prosto z gazetki audio. Nawet nie foto a grafika. Z bezprzewodowymi ls50 🤦I co z tego że pomieszczenie ma za kolumnami 30m² jak odsłuch jest z krzesła 2m od kolumn? W takiej odległości komputerowe creativy dadzą radę. @Kraft Myślałem że takie grafiki promujące przedmiot sprzedaży działają tylko na żółtodziobów. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...