Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

Dnia 5.07.2023 o 20:28, Margolee81 napisał:

Posłucham w domu wtedy podejme ostateczną decyzje. Też się skłaniam raczej w strone Audiovectorów.

Jakieś poparcie z Twojej strony? Słuchałeś obu że wybrałbyś Audiovectory Piotr?

Tak. Dla mnie Audiovectory są dokładne. Natomiast Focale potrafią być wrzeszczące na górze pasma. Do tego dochodzi bardzo problematyczna impedancja u Francuzów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Tak. Dla mnie Audiovectory są dokładne. Natomiast Focale potrafią być wrzeszczące na górze pasma. Do tego dochodzi bardzo problematyczna impedancja u Francuzów.

 

Też to zauważyłem, focale na górze się strasznie drzą że tak to nazwe. A Audiovectory mają mniej góry za to świetny Vocal- który uwielbiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i jutro trwają Amazon Prime Days. Z kontem Prime można zamówić kilka fajnych rzeczy. np

Polk Audio XT70 - 802 zł

https://www.amazon.de/dp/B09BMX4QLD?smid=A3JWKAKR8XB7XF

Polk ES60 - ok 1400

https://www.amazon.de/dp/B09BMX12PB?smid=A3JWKAKR8XB7XF

Konto Prime testowo można założyć za darmo ( trzeba pamiętać o anulowaniu ). Konta Prime nie są międzynarodowe tzn prime niemiecki działa tylko na amazon.de, prime polski an amazon.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2023 o 09:47, Margolee81 napisał:

Też to zauważyłem, focale na górze się strasznie drzą że tak to nazwe. A Audiovectory mają mniej góry za to świetny Vocal- który uwielbiam. 

I to dotyczy w zasadzie wszystkim modeli. Topowe ktore sa wystawiane na Audioshow no wypadają mizernie na tle konkurencji za setki tysięcy złotych.

Dnia 11.07.2023 o 11:34, Tomasz S. napisał:

U nas cena jest nieco z czapy. Ta jest bardzo ciekawa.

13 godzin temu, Chyba Miro 84 napisał:

Ludzie bierzta je. To je praje darmo ;)

I co już po?

Przyznać się kto co wyrwał ?:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, DaftPunk napisał:

Na fnacu francuskim wyprzedaż chyba wszystkiego, denony marantze Klipsche itp bardzo dobre ceny udanych polowań fnac.com

Dawaj konkretne produkty z cenami będzie łatwiej :)

Taniej niż na amazonie?

19 godzin temu, mcc64@wp.pl napisał:

No i pieknie. 1500 zł w kieszeni :)

Zaraz będzie na Polskim allegro.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak spojrzy się na polskie sklepy i zagraniczne(niemieckie,francuskie) to w niektórych przypadkach różnica w cenie to nawet kilka tysięcy złotych więc w zasadzie kompletowanie zestawu audio tam to zawsze będzie dla nas okazja. Dystrybutor Horn chyba uważa, że stać nas płacić więcej, ale mam wrażenie, że sami na to pozwalamy. 

Tutaj jeden z przykładów - ta sama sieć sklepów Audio-Forum cena w Niemczech od dłuższego czasu to 1198 eur(5331 zł), Cena w Polsce - 8598 

Ponad 3 tysiące zł różnicy. Czy u nas kiedykolwiek była taka cena? 

https://www.audioforum-berlin.de/de/standlautsprecher/2894-10900-polk-r600.html

https://www.salonydenon.pl/glosniki-podlogowe/kolumna-glosnikowa-podlogowa-reserve-r600.html

Edytowano przez victo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Właśnie zaczynam kompletować zestaw audio i widzę, że ta branża u nas to jest nieśmieszny żart patrząc na ceny Polskie i zagraniczne. Zastanawia mnie tylko dlaczego sklepy nic z tym nie robią, bo doskonale wiedzą, że sprzęt zaczynają kupować ludzie coraz młodsi, którzy bez problemu mogą sprawdzić ceny na całym świecie właściwie i o ile byłaby to różnica jakaś niewielka to można byłoby tłumaczyć podatkami, kursem walut itd, ale to jest przepaść cenowa... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2023 o 18:39, victo napisał:

Niestety jak spojrzy się na polskie sklepy i zagraniczne(niemieckie,francuskie) to w niektórych przypadkach różnica w cenie to nawet kilka tysięcy złotych więc w zasadzie kompletowanie zestawu audio tam to zawsze będzie dla nas okazja. Dystrybutor Horn chyba uważa, że stać nas płacić więcej, ale mam wrażenie, że sami na to pozwalamy. 

Tutaj jeden z przykładów - ta sama sieć sklepów Audio-Forum cena w Niemczech od dłuższego czasu to 1198 eur(5331 zł), Cena w Polsce - 8598 

Ponad 3 tysiące zł różnicy. Czy u nas kiedykolwiek była taka cena? 

https://www.audioforum-berlin.de/de/standlautsprecher/2894-10900-polk-r600.html

https://www.salonydenon.pl/glosniki-podlogowe/kolumna-glosnikowa-podlogowa-reserve-r600.html

No nie.

Bo w jendym masz cene za sztukę a w drugim sklepie cenę za parę!

Co jak co ale tu akurat nie jest to dobry przykład.

Nie zmienia to faktu jednak że sklepy w niemczech ale nie Polskie i we francji mają lepsze ceny na Polki czy Focale.

Dnia 21.07.2023 o 19:28, terracan1929 napisał:

No ale my jesteśmy Naród Wybrany. Wstaliśmy z kolan i nie będziemy płacić tyle co byle Szkop. Będziemy płacić więcej. Takie z nas specjały.....

Moja Yamaha w Polsce cena 12.399 zł . W obrzydliwych Niemczech 1934 Euro x 4,48 = 8 664 zł.......

Żegnam, nie pozdrawiam

Niestety Yamaha w Polsce od lat jest znacznie droższa niż w niemczech. Tego akurat nie rozumiem.

9 godzin temu, SIpo napisał:

RicherSounds to taki outlet, mają często sprzęt audio najtaniej na wyspach. Pamiętam jak 20 lat temu kupowałem u nich kolumny aristona za 50 funtów. a wartość rynkowa była 3x wyższa. Można u nich trafić na wyprzedawane końcówki serii, często za grosze.

Też u nich kupowałem. Tylko teraz transport z UK jest problematyczny

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...