Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MasterD23337 napisał:

Piszą ludzie, że tam na górze trzeba zmienić flagę na Niemcy i wtedy z Niemiec idzie paczka.

Mega ciekawe to jest.

19 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

A z czym najlepiej je połączyć? SABAJ A30A? czy z Kambodzą EVO 75 grały by dobrze?

Z czym te Bronze najlepiej się dogadują z tanich wzmacniaczy?

Z EVO nie spodziewał bym się suer dzwieku. Bedzie za analityczny. Sabaj no spoko. Moim zdaniem atoll, Magnaty, Vincenty w ten deseń.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Tweeter2016 napisał:

Mają swój oddział w Niemczech i tyle. Generalnie promka się wczoraj skończyła, ale jeszcze Tomasz gdzieś widział w Holandii.

 

Nowość: Przedmiot nowy, nieużywany i nieuszkodzony, w nieotwieranym, oryginalnym opakowaniu (jeśli opakowanie jest dostępne). Opakowanie powinno być opakowaniem przeznaczonym dla sektora detalicznego. Wyjątek: Towar został oryginalnie zapakowany w opakowanie inne niż detaliczne, np. w karton. Np. niezadrukowany karton lub plastikowa okładka. Dalsze szczegóły dostępne u sprzedawcy.

https://www.ebay.de/itm/296264689289?var=0&mkevt=1&mkcid=1&mkrid=707-53477-19255-0&customid=957b953c36094c469bc9f477be8fa666&campid=5339048798&toolid=20006

Tu jest z pewnego sklepu(kupiłem w nim dwa Qudrale Aurum A8) z tanią wysyłką do Polski za 19.90euro, tylko pisze że jest to produkt ze zwrotu wysyłki.Cena przy wpłacie przelewem plus przesyłka do Polski to 705 euro to w przeliczeniu licząc nawet po 4,35 za euro wychodzi 3066 zł.

https://www.sg-akustik.de/shop/marantz-pm7000n-b-ware?sPartner=google_shopping_sg&number=SW24471&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwoa2xBhACEiwA1sb1BI6pj2R2S1VtQ1ExgcukgVMLs9AWRIUMZkOMHxnzS3RNnUkkTRdR5hoC-0gQAvD_BwE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2024 o 12:05, Tweeter2016 napisał:

Mają swój oddział w Niemczech i tyle. Generalnie promka się wczoraj skończyła, ale jeszcze Tomasz gdzieś widział w Holandii.

No no, to dobrze. :)

Dnia 26.04.2024 o 14:30, Tomasz Kluczynski napisał:

 w sklepie Muziker  widziałem Marantza PM7000N za 4249zł plus na maila od nich dostałem kod   KDR6A  dzięki któremu możemy u nich kupić taniej, o ile to nie wiem. Próbowałem wpisać ten kod ale cena nie spadała.

https://www.muziker.pl/marantz-pm7000n-silver-gold

 

On był ostatnio w granicach 3000 zł. Dobrze pamiętam?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Paweł Pawlik napisał:

Aktualnie widzę go na amazon.de. cena trochę wyższa bo 813 EUR a więc ok. 3500 PLN - ale to nadal mniej niż w salonach w PL

Tu masz jeszcze o 100euro taniej, salon z Holandii sprzedaje nówkę na ebayu.

https://www.ebay.de/itm/296264689289?mkevt=1&mkpid=2&emsid=e90001.m164960.l179212&plmtId=990110403&mesgId=3030&mkcid=8&ch=osgood&bu=44420770520&trkId=51c2763b-898e-38db-9d0b-b5ff6048589c&cnvId=237e6c28-e6fa-43b9-9cb8-b40927081046&recoId=296264689289&recoPos=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tweeter2016 napisał:

Ja tak wszystko ładnie i szybko wyszukujecie, to dajcie mi nowe KEF R7 za 7-8k zł ;)  Może ktoś, coś widział????

Za tyle to nie dostaniesz, bo stara wersja już jest niedostępna, a nowe z dopiskiem Meta jeszcze jakiś czas muszą być sporo droższe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Tak był po 3054zl.Po tyle sprzedawał go niemiecki sklep z Berlina na polskim Amazonie. 

Ok, Rozumiem że promocja się skończyła. ale zapewne wróci.

Starszy model, ale w tej cenie na prawdę warty zakupu.

12 godzin temu, Kolega123 napisał:

onkyo rz50  1300 euro + 20 euro dostawa do PL

dobra cena 

https://www.mediarado.de/eshop.php?action=article_detail&s_supplier_aid=25519161

Wysyłają bezpośrednio czy przez pośrednika?

Mi się link nie otwiera.

10 godzin temu, Tweeter2016 napisał:

Ja tak wszystko ładnie i szybko wyszukujecie, to dajcie mi nowe KEF R7 za 7-8k zł ;)  Może ktoś, coś widział????

Były za tyle. Te modele bez Meta. Ale już niedostepne.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Ok, Rozumiem że promocja się skończyła. ale zapewne wróci.

Starszy model, ale w tej cenie na prawdę warty zakupu.

 

 

No właśnie starszy model, i salony gdy chcą się pozbyć takiego sprzętu robią promocje by zwolnić miejsce na nowszy sprzęt. Ten salon już na niego nie będzie robił promocji. 

W Niemczech to częsta praktyka. Można wtedy dostać naprawdę super sprzęt za 50-60% tego co kosztował na początku. 

Ja w ten sposób kupiłem Qudral Aurum A9 za 1270 euro a jak wchodził do sprzedaży to kosztował 2500euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tomasz Kluczynski napisał:

No właśnie starszy model, i salony gdy chcą się pozbyć takiego sprzętu robią promocje by zwolnić miejsce na nowszy sprzęt. Ten salon już na niego nie będzie robił promocji. 

W Niemczech to częsta praktyka. Można wtedy dostać naprawdę super sprzęt za 50-60% tego co kosztował na początku. 

Ja w ten sposób kupiłem Qudral Aurum A9 za 1270 euro a jak wchodził do sprzedaży to kosztował 2500euro.

Z tym że nie wygląda żeby on wychodził ze sprzedazy jeszcze. Wiem wygląd nie jest jak Nowych Marantzów. Zapewne firma wprowadzi coś nowego o wyglądzie

Beznazwy.jpg.4148f805c345e9930df8cca6a2668e2c.jpg

Tylko przecież Heos będzie ten sam.

Może dorzucą złącze HDMI chodź to mało prawdopodobne i cena będzie 7000 PLN

W Polsce jest za 3900 zł teraz w Empiku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

Z tym że nie wygląda żeby on wychodził ze sprzedazy jeszcze. Wiem wygląd nie jest jak Nowych Marantzów. Zapewne firma wprowadzi coś nowego o wyglądzie

Beznazwy.jpg.4148f805c345e9930df8cca6a2668e2c.jpg

Tylko przecież Heos będzie ten sam.

Może dorzucą złącze HDMI chodź to mało prawdopodobne i cena będzie 7000 PLN

W Polsce jest za 3900 zł teraz w Empiku.

 

Nie jestem tego pewień ale chyba model PM7000N, nie jest już produkowany.

To co jest w sklepach to są pozostałości i nowe raczej nie będą już dostarczane. Podobnie jest z dwoma wzmakami , które posiadam czyli Arcam SA30 i Qudral Aurum A9.

W Niemczech na pewno tak jest ,że salony potrzebują miejsca w magazynach i takie pozostałości po nieprodukowanych już wzmakach, są wystawione na promocjach (czasem za świetną cenę),by się ich po prostu pozbyć, i zwolnić miejsce dla innego sprzętu.

Co do samego PM 7000N to myślę, że w jego przypadku, pomimo sukcesu rynkowego, raczej nie będzie jego bezpośredniego następcy i to jeszcze z Hdmi.

Chyba jednak za duża ilość odbiorców jest nie zadowolona z użytkowania Heosa i jeśli już będzie się decydowała do stereo na Marantza to raczej na czystego wzmaka, a te usługi sieciowe zapewniając sobie w inny sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...