Skocz do zawartości

Okazje w audio - temat zbiorczy ( promocje / zniżki / kupony / błędy cenowe )


Tomasz S.

Recommended Posts

Przy obecnym kursie i przedpłacie na konto wychodzi poniżej 4,5K za nówki https://www.md-sound.de/ELAC-Carina-FS2474-Standlautsprecher-Stueck-Schwarz-Matt-Neu 

A wg cennika polskiego importera w 2020 roku było to 9200 zł;)

Sprawdzony sklep, kupowałem już u nich i podłogówki i subwoofer.

Edytowano przez tomasz1w
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2024 o 09:53, Piciu1975 napisał:

Oj, w Top na pewno nie dają aż takich zniżek, jak na iBOOD 😉 

No własnie.

16 godzin temu, KrólKiczu napisał:

A to nie ma zakazu pisania o marantzu na forum 🤪

A jest? Kto to wprowadził?

13 godzin temu, Tomasz S. napisał:

Marantz PM7000N https://amzn.eu/d/fE3osGo

 

Screenshot_2024-03-17-18-08-57-99_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg

Asia wrzuciła na poprzedniej stronie z Polskiego. Ta sama cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2024 o 07:58, Piotr Sonido napisał:

(...)

Warto. Ale trzeba polować na końcowkę. Bo w PL droga. A była tez na ibood tylko w mniejszej ilosci.

 

Dzisiaj kurier dostarczył przedwzmacniacz.  Dostawa na terenie PL realizowana jest przez DPD. Karton w bdb stanie, jakbym osobiście odbierał ze sklepu. W sumie cała operacja zajęła pięć dni, wliczając w to weekend. Ja tam się cieszę  😀  Może uda się jeszcze upolować końcówkę mocy na iBOOD, a jak nie, to pozostaje rynek lokalny 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2024 o 14:37, Piciu1975 napisał:

Dzisiaj kurier dostarczył przedwzmacniacz.  Dostawa na terenie PL realizowana jest przez DPD. Karton w bdb stanie, jakbym osobiście odbierał ze sklepu. W sumie cała operacja zajęła pięć dni, wliczając w to weekend. Ja tam się cieszę  😀  Może uda się jeszcze upolować końcówkę mocy na iBOOD, a jak nie, to pozostaje rynek lokalny 😉

No i tak ma być :) Poluj na końcowke do kompletu. Chodź to dobry PRE i może pracować z czymś innym jeśli nie uda siędostać dobrej ceny.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HIFI Express ma wiosenną wyprzedaż, mozna wybrać wysyłkę z Niemiec / EU i nie ma dodatkowych kosztów

https://hifi-express.com/blogs/news/328-sale

Loxjie A40 Digital Audio Amplifier

Original Price: $255

12% off

Sale Price: $224.40

SMSL M300se Decoder Headphone Amplifier Combo

Original Price: $129.99

15% off

Sale Price: $110.49

SMSL DL200 Decoder Headphone Amplifier Combo

Original Price: $189.99

10% off

Sale Price: $170.99

Sabaj A30a Digital Audio High-End Amplifier

Original Price: $499.99

10% off

Sale Price: $449.99

SMSL PL200 Digital Turntable CD Player

Original Price: $669

12% off

Sale Price: $588.72

SMSL VMV D2R Rohm High-Res Audio DAC

Original Price: $999.99

12% off

Sale Price: $879.99

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kolega123 napisał:

Takie pytanie, kto wie dlaczego np. w Niemczech większość amplitunerów i kolumn głośnikowych jest tańsza niż w Polsce?

Np. Triangle Borea BR07 u na 5 tys za pare a w niemczech da sie wyrwac za 3,5 tys. Czy nasze sklepy przycinaja nas na kasie ?

Mówiłem to już. Kwestia dystrybucji.

W najmniejszej kwestii jest to wina sklepów.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michaudio napisał:

Trzeba się zawsze targować, jeśli traktujesz ceny z metki jako końcowe, to różnice w cenie są spore. Ja się zawsze targuję, i rabat na poziomie 25-30 % to nic nadzwyczajnego, na nowym sprzęcie w Polsce.

Zgadza się. Ostatnio przy zakupie wzmacniacza wytargowałem 27%,, mimo, że mówili ich cena, to już ta promocyjna i faktycznie była niższa od regularnej. ;) i za tę "wytargowaną kasę kupiłem u nich  interconect też za ok 2/3 ceny z półki. Tak, że spokojnie należy próbować i nie patrzą krzywym okiem. 

Ciekawe, bo sprzedawca sam mnie zachęcił do targu słowami, "...a kto, powiedział, że ta cena musi być ostateczna?".

Edytowano przez Eltanianin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2024 o 17:04, Piotr Sonido napisał:

No i tak ma być :) Poluj na końcowke do kompletu. Chodź to dobry PRE i może pracować z czymś innym jeśli nie uda siędostać dobrej ceny.

 

Piotrze, końcówka też już upolowana 😀 W tym temacie piszemy sobie o promocjach itp., ale rzadko słychać,  by ktoś z nich skorzystał.  To ja się pochwalę,  że w jeden tydzień przesiadłem się że wzmacniacza zintegrowanego na system dzielony.  Sprzedałem Rotela RA-1572 (swoją drogą to jest bardzo dobry klocek) i kupiłem pre RC-1572 MK II oraz końcówkę RB-1552 MK II. Oba elementy nowe, z gwarancją i kosztowały mnie 57% ceny regularnej 😀 

Edytowano przez Piciu1975
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tweeter2016 napisał:

Piciu gdzie kupiłeś końcówkę RB-1552 MK II. i za ilę?? Przedwzmacniacz RC był na IBOOD??

Końcówkę kupiłem w Top Hi-Fi  😀 Ostatnia sztuka w Poznaniu, na razie brak w magazynie centralnym.

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-mocy/rotel-rb-1552-mkii.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIkouUo_iohQMVmEFBAh2MewvLEAQYASABEgJSC_D_BwE

Z przedwzmacniaczem trafiłeś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.04.2024 o 22:19, michaudio napisał:

Trzeba się zawsze targować, jeśli traktujesz ceny z metki jako końcowe, to różnice w cenie są spore. Ja się zawsze targuję, i rabat na poziomie 25-30 % to nic nadzwyczajnego, na nowym sprzęcie w Polsce.

Zalezy na co. NA Pylona dostaniesz więcej na Denona znacznie mniej.

Dnia 4.04.2024 o 17:45, Piciu1975 napisał:

Piotrze, końcówka też już upolowana 😀 W tym temacie piszemy sobie o promocjach itp., ale rzadko słychać,  by ktoś z nich skorzystał.  To ja się pochwalę,  że w jeden tydzień przesiadłem się że wzmacniacza zintegrowanego na system dzielony.  Sprzedałem Rotela RA-1572 (swoją drogą to jest bardzo dobry klocek) i kupiłem pre RC-1572 MK II oraz końcówkę RB-1552 MK II. Oba elementy nowe, z gwarancją i kosztowały mnie 57% ceny regularnej 😀 

nie no o tym jest post. Ja plusuje każdy :)

Dnia 4.04.2024 o 18:07, Piciu1975 napisał:

Końcówkę kupiłem w Top Hi-Fi  😀 Ostatnia sztuka w Poznaniu

Jedyny sensowny Top

Dnia 4.04.2024 o 18:57, terracan1929 napisał:

https://www.ibood.com/pl/s-pl/o/wzmacniacz-audiolab-play-6000a/986721

 

Do jutra Audiolab Play 6000a za 2999 zł

Bo Play sięnie sprzedaje. On jest ciągle w takiej cenie. A widzieliście ostatnią okazję na 7000A. -50% od naszej ceny. Ładnie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2024 o 20:03, Piotr Sonido napisał:

Zalezy na co. NA Pylona dostaniesz więcej na Denona znacznie mniej.

nie no o tym jest post. Ja plusuje każdy :)

Jedyny sensowny Top

Bo Play sięnie sprzedaje. On jest ciągle w takiej cenie. A widzieliście ostatnią okazję na 7000A. -50% od naszej ceny. Ładnie!

Piotr Sonido,

Bo chyba tylko oni mają cierpliwość na Twoją osobę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...