Skocz do zawartości

Denon dziwna kratka od góry.


Plastikowamacica

Recommended Posts

7 godzin temu, Plastikowamacica napisał:

Witam kupiłem ostatnio wzmacniacz Denon PMA900hne z głośnikami Dali Oberon 7. Wszystko jest super ale zastanawia mnie jedna rzecz, uprzedzam że to głupie pytanie. Po co jest ta kratka na górze plastikowa pod którą mimo wszystko jest normalna metalowa obudowa?

IMG_20230222_073135.jpg

Cześć,

Szanowni unijni dygnitarze doszli do wniosku, że taki wzmacniacz zagraża życiu i zdrowiu człowieka, więc muszą interweniować ;) 

Wymyślili plastikową kratkę która ma chronić przed ewentualnym poparzeniem przez użytkownika :) 

 

Pozdrawiam,

Q21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2023 o 15:27, Q21 napisał:

Cześć,

Szanowni unijni dygnitarze doszli do wniosku, że taki wzmacniacz zagraża życiu i zdrowiu człowieka, więc muszą interweniować ;) 

Wymyślili plastikową kratkę która ma chronić przed ewentualnym poparzeniem przez użytkownika :) 

 

Pozdrawiam,

Q21.

Macie rację, krótkie info Denona jest tu https://support-uk.denon.com/app/answers/detail/a_id/1028/~/plastic-cover-on-my-amplifier-or-receiver Z ciekawości sprawdziłem w moim PMA-800NE - też ma taką kratkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...