Skocz do zawartości

Najtańszy NOWY zestaw do przyjęcia :)


Julaos86

Recommended Posts

1 minutę temu, mateolo2 napisał:

Uważam, ze w tym pomieszczeniu

To ty tak uważasz autor tematu może mieć zupełnie inne zdanie, nawet jeżeli posłucha twojej rady i za jakiś czas uzna że to nie jest to. Oddasz mu pieniądze czy może w ramach rekompensaty kupisz sprzęt audio. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra audiofile. 7 stron się nie spodziewałem... to może tak ostatecznie... co byście polecili mi do tego pokoiku? czy rzeczywiście ten PianoCraft? Czy te aktywne monitory? Traktujcie mnie wlasnie jak osobę ktora za duzo nie czai jeszcze w tym temacie... i oczywiście pojade do TopHifi koniecznie wszystko mi muszą pokazać i wytłumaczyć... i obiecuje, że dokładnie tu pod tym postem napiszę wrażenia i ew. co wybrałem. Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju ile pytań do mnie :) 

16 minut temu, RLC2 napisał:

To ty tak uważasz autor tematu może mieć zupełnie inne zdanie, nawet jeżeli posłucha twojej rady i za jakiś czas uzna że to nie jest to. Oddasz mu pieniądze czy może w ramach rekompensaty kupisz sprzęt audio. 

 

Może mieć inne, ale każdy trochę myślący człowiek wie, ze to moje zdanie na podstawie mojego doświadczenia. To nie ja biorę odpowiedzialność za to czy mu się spodoba. Ja mu tylko doradzam, a to on podejmuje decyzje czy rady się posłucha. 
 

17 minut temu, DiBatonio napisał:

To jest kwintesencja amerykańskiego brzmienia?

jprdl

To jest kwintesencja brzmienia klipscha z tej serii. Wiem bo miałem u siebie, nie jeden model. Od rp600m po sixtes i fives. 
 

15 minut temu, DiBatonio napisał:

Słyszałeś, czy wyczytałeś w internatach?

 

Słyszałem Adamy t5 jak i t7 - obie konstrukcje zacne w swoim budżecie, dlatego je poleciłem. Miałem tez Traingle i klispsche, wiec mogę powiedzieć śmiało powiedzieć, ze jest to dźwięk „pomiędzy” powyższymi 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Julaos86 napisał:

Dobra audiofile. 7 stron się nie spodziewałem... to może tak ostatecznie... co byście polecili mi do tego pokoiku? czy rzeczywiście ten PianoCraft? Czy te aktywne monitory? Traktujcie mnie wlasnie jak osobę ktora za duzo nie czai jeszcze w tym temacie... i oczywiście pojade do TopHifi koniecznie wszystko mi muszą pokazać i wytłumaczyć... i obiecuje, że dokładnie tu pod tym postem napiszę wrażenia i ew. co wybrałem. Pozdro!

Z całym szacunkiem, nie będę kolejny raz powtarzać, kilka osób potwierdziło moje propozycje.

A teraz zamiast tracić czas na pisanie i kolejne pytania, zrób ten pierwszy krok jaki powinieneś już dawno wykonać i umów się do salonu na początek.

Rusz dupsko, sprzęt sam nie zapuka do Twoich drzwi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Julaos86 napisał:

Dobra audiofile. 7 stron się nie spodziewałem... to może tak ostatecznie... co byście polecili mi do tego pokoiku? czy rzeczywiście ten PianoCraft? Czy te aktywne monitory? Traktujcie mnie wlasnie jak osobę ktora za duzo nie czai jeszcze w tym temacie... i oczywiście pojade do TopHifi koniecznie wszystko mi muszą pokazać i wytłumaczyć... i obiecuje, że dokładnie tu pod tym postem napiszę wrażenia i ew. co wybrałem. Pozdro!

Ja Ci napisałem na poprzedniej stronie (czy jeszcze dalej) co bym Ci polecił. Są to sprzety dostępne w salonach wiec możesz posłuchać, wypożyczyć  do domu. Dodatkowo z takim budżetem nie jechał bym do top hifi tylko mniejszych prywatnych (nie sieciowych salonów audio), które maja więcej propozycji w Twoim budżecie. Pianocraft ja bym raczej odradzał, bo to moim zdaniem jak słyszałem taka trochę lepsza wieża z mediamarktu (może tutaj teoche przesadziłem z tym porównaniem, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz co mam na myśli), ale posłuchać możesz - może akurat Ci się spodoba. 
 

Ja zdecydowanie do Twoich potrzeb czyli muzyka, filmy, mało miejsca poleciłbym aktywne monitory. Dostaniesz fajne brzmienie, nie wydasz majątku i powinieneś być zadowolony. Podejrzewam, ze już takie Adamy by Cię mega uszczęśliwiły, a resztę odłożyć i wyskoczyć gdzieś na wakacje czy kupić sobie coś ładnego :) . To jest system plug and play gdzie nie musisz się bawić w dodatkowe super kable i inne rzeczy. I masz fajny sprzęt na lata. Tylko pojedź posłuchać tych wymienionych modeli, żeby zobaczyć jaki dźwięk Ci się najbardziej podoba. 
 

Jak widzisz każdy ma tu odmienne zdanie bo wszyscy mamy różne doświadczenia, z różnymi sprzętami. Wydaje mi się, ze wszyscy Cię w jakaś stronę naprowadzilismy i teraz sam musisz sprawdzić. Pamiętaj, ze kupując każdy z tych sprzętów masz 2 tygodnie na zwrot jeśli Ci się nie spodoba, wiec nic nie ryzykujesz. 

2 minuty temu, RLC2 napisał:

A ty nic nie rozumiesz co ja do ciebie piszę twoje słowo klucz KUP SOBIE ( tak właśnie doradzasz/pomagasz) doradzaj dalej 😆😁 

Pozdrawiam

A wiesz czym jest kolokwializm? 

Niech sobie to kupi, jak mu się spodoba.

dam Ci nowa ksywę - Pan paragraf 😁😏
 

Bede doradzał na pewno bo chce pomagać. Robię to poza forum i wiele osób, którym złożyłem systemy jest szczęśliwych, a jak mam jakieś doświadczenie to również tu się nim podzielę. 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DiBatonio napisał:

Z całym szacunkiem, nie będę kolejny raz powtarzać, kilka osób potwierdziło moje propozycje.

A teraz zamiast tracić czas na pisanie i kolejne pytania, zrób ten pierwszy krok jaki powinieneś już dawno wykonać i umów się do salonu na początek.

Rusz dupsko, sprzęt sam nie zapuka do Twoich drzwi.

 

Tyle się cisnęliście, że zgubiłem wątek hahahah także wyrzucajcie sobie dalej a ja zgodnie z poradami poszukam sam :)

2 minuty temu, mateolo2 napisał:

Ja Ci napisałem na poprzedniej stronie (czy jeszcze dalej) co bym Ci polecił. Są to sprzety dostępne w salonach wiec możesz posłuchać, wypożyczyć  do domu. Dodatkowo z takim budżetem nie jechał bym do top hifi tylko mniejszych prywatnych (nie sieciowych salonów audio), które maja więcej propozycji w Twoim budżecie. Pianocraft ja bym raczej odradzał, bo to moim zdaniem jak słyszałem taka trochę lepsza wieża z mediamarktu (może tutaj teoche przesadziłem z tym porównaniem, ale mam nadzieje, ze zrozumiesz co mam na myśli), ale posłuchać możesz - może akurat Ci się spodoba. 
 

Ja zdecydowanie do Twoich potrzeb czyli muzyka, filmy, mało miejsca poleciłbym aktywne monitory. Dostaniesz fajne brzmienie, nie wydasz majątku i powinieneś być zadowolony. Podejrzewam, ze już takie Adamy by Cię mega uszczęśliwiły, a resztę odłożyć i wyskoczyć gdzieś na wakacje czy kupić sobie coś ładnego :) . To jest system plug and play gdzie nie musisz się bawić w dodatkowe super kable i inne rzeczy. I masz fajny sprzęt na lata. Tylko pojedź posłuchać tych wymienionych modeli, żeby zobaczyć jaki dźwięk Ci się najbardziej podoba. 
 

Jak widzisz każdy ma tu odmienne zdanie bo wszyscy mamy różne doświadczenia, z różnymi sprzętami. Wydaje mi się, ze wszyscy Cię w jakaś stronę naprowadzilismy i teraz sam musisz sprawdzić. Pamiętaj, ze kupując każdy z tych sprzętów masz 2 tygodnie na zwrot jeśli Ci się nie spodoba, wiec nic nie ryzykujesz. 

A nazwy jakichś sklepó poza Tophifi które byś polecił?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Julaos86 napisał:

Tyle się cisnęliście, że zgubiłem wątek hahahah także wyrzucajcie sobie dalej a ja zgodnie z poradami poszukam sam :)

A nazwy jakichś sklepó poza Tophifi które byś polecił?

A skąd jesteś? Musisz zgooglowac sobie po prostu w Twojej okolicy na Google Maps sklepy ze sprzętem audio i pojeździć - to fajna zabawa :) A w kwestii poleconych przeze mnie monitor aktywnych zgoogluj w których salonach blisko Ciebie są dostępne. Jak jakiegoś nie będzie, a najbardziej Cię będzie kusił to sobie po prostu zamów i zwróć jeśli Cię nie zadowoli. To Twoje prawo :) Tylko wtedy musisz uważać, żeby takiego sprzętu nie zniszczyc itd. Zachować wszystkie kartony, wypełnienia, kabelki 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie takie efekty to daje. Początkujący człowiek w temacie przychodzi na forum się dowiedzieć gdzie ma szukać, prosi o jakieś podpowiedzi, a Wy poraz kolejny zamiast pilnować, żeby ten wątek był dla niego jasny i przejrzysty (co dla doświadczonych osób powinno być priorytetem) dla niego czepiacie się innych kolegów, ze te propozycje zle, tamte takie i robicie zwyczajnie chaos i syf, w którym taka osoba się totalnie gubi i zdecyduje sobie czegoś poszukać na własna rękę - @DiBatonio @RLC2 wybaczcie, ale taka prawda i warto to przemyśleć. 

Ja koncze uczestnictwo w tym wątku bo co mogłem to pomogłem  i doradzilem. @Julaos86 trzymam kciuki, żebyś znalazł swoje brzmienie, jak coś to zawsze pisz na priv (z chęcią pomogę) i pochwał się z czym ostatecznie skończyłeś! Trzymaj się!

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...