Skocz do zawartości

Najtańszy NOWY zestaw do przyjęcia :)


Julaos86

Recommended Posts

1 godzinę temu, Julaos86 napisał:

Przez do przyjęcia mam na myśli bardzo dobrą jakość, w poprzednim poście wrzuciłem 3000 zł i zalecono mi tylko używki. Dlatego pytam od ilu polskich złotych będzie coś już serio fajnego, ale nowego...

Usher S 520 + Loxie A30 (lub coś w tym stylu). Źródłem może być na początek telefon strumieniujący przez BT. Potem ewentualnie dokupisz jakiś streamer za 500 zł. Jak dobrze ustawisz kolumny powinna być bajka (może trzeba będzie też kupić standy).

Wrzuć jednak najpierw zdjęcie, to zobaczymy jakie masz warunki akustyczne i czy te kolumny mają i Ciebie faktycznie szansę zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Julaos86 napisał:

Jak już pisałem, w porzpednim poście napisałem 3000 i nic mi nie podano do tej kwoty. Tutaj moge właśnie napisać od 3000 do 4000, bo więcej na początek nie chciałbym wydawać. Co możecie mi zaproponować w tym przedziale?

Hej,

Nie przejmuj się kolegami, którzy mówią, ze w tej cenie niczego dobrego nie kupisz. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jak ktoś ma w swoim systemie same kable za taka kwotę to faktycznie może mu się wydawać, ze nic nowego się w tych pieniądzach na poziomie nie kupi, co jest nieprawda. 
 

Pelna zgoda co do tego, ze z takim budżetem jeśli chciałbyś wyciągnąć MAX z wydanej kwoty to warto by było pójść w sprzęt używany - wiele kolegów mając budżety do 15-20 tysięcy nie decyduje się na nowy sprzęt bo po prostu dostaje się wtedy skrawek jakości, która można mieć kupując za te same pieniądze używany, zadbany sprzęt.

Ale skoro bardzo Ci zależy na nowym to postaram się coś polecić. 
 

Napisz tylko coś o swoim pomieszczeniu. Ile ma metrów, gdzie będą stały kolumny (może jakieś zdjecie), czy masz je gęsto umeblowane (jakieś wykładziny, dywany, ściany w obrazach, dużo mebli czy raczej pusto i minimalistycznie - tu chodzi o dobór kolumn i akustykę). Plus pytanie jakiej muzyki słuchasz, czy słuchasz jej głośno i chciałbyś moc zrobić na takich kolumnach imprezę czy raczej będzie to zestaw do kameralnego słuchania? Miałeś już doświadczenie w życiu z jakimś sprzętem audio? Lubisz jak coś ma więcej/mniej basu? Tak samo wysokich tonów? Słuchać muzyki będziesz rozumiem z serwisów streamingowych? 
 

bez tych informacji to będzie doradzanie w ciemno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kraft napisał:

Wrzuć jednak najpierw zdjęcie, to zobaczymy jakie masz warunki akustyczne i czy te kolumny mają i Ciebie faktycznie szansę zagrać.

😁😁😁

A Ty że zdjęcia pomieszczenia jesteś w stanie napisać, czy jakiekolwiek głośniki mają "szansę" dobrze zagrać? 

Tego nie wie nawet wróżbita Maciej.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, DiBatonio napisał:

😁😁😁

A Ty że zdjęcia p9mieszczenia jeste św stanie napisać, czy ja,iekolwiek głośni,i mają "szansę" dobrze zagrać? 

Tego nie wie nawet wróżbita Maciej.

 

Ja jestem w stanie, a nie jestem wróżbita Maciejem. 
 

Duzo systemów złożyłem już na odległość na podstawie wymiarów, oraz zdjęć przedstawiających budowę oraz umeblowanie pomieszczenia oraz zastosowane materiały na meblach itd. 
 

I wszystkie ofiary finalnie były bardzo zadowolone z efektów brzmienia. Ja również 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mateolo2 napisał:

Napisz tylko coś o swoim pomieszczeniu. Ile ma metrów, gdzie będą stały kolumny (może jakieś zdjecie), czy masz je gęsto umeblowane (jakieś wykładziny, dywany, ściany w obrazach, dużo mebli czy raczej pusto i minimalistycznie - tu chodzi o dobór kolumn i akustykę). Plus pytanie jakiej muzyki słuchasz, czy słuchasz jej głośno i chciałbyś moc zrobić na takich kolumnach imprezę czy raczej będzie to zestaw do kameralnego słuchania? Miałeś już doświadczenie w życiu z jakimś sprzętem audio? Lubisz jak coś ma więcej/mniej basu? Tak samo wysokich tonów? Słuchać muzyki będziesz rozumiem z serwisów streamingowych? 
 

bez tych informacji to będzie doradzanie w ciemno.

A z tymi informacjami, to już nie będzie doradzania w ciemno? 

😁

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

O "szansie" pisac po tym bedzie latwiej. Lepsze to, niz chwalenie sie rozmiarem. Stopki.

A widzisz jakąś stopkę ?

Daleko mi od chwalenia się publicznie na czym słucham muzyki.

Pomyliłeś adresy.

2 minuty temu, mateolo2 napisał:

Będzie dużo mniej „w ciemno” ;) 

Ale nadal w ciemno.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mateolo2 napisał:

Ja jestem w stanie, a nie jestem wróżbita Maciejem. 

Wydaje Ci się. 

Przed chwilą, J4Z napisał:

Jaja jak berety. Autorze powtarz pytanie choć odpowiedź już dostałeś. 

Mateolo, powiedz, co jesteś w stanie wywnioskować ze zdjęć i wymiarów?

Kolory ścian i dekoracje.

😁

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, DiBatonio napisał:

Wydaje Ci się. 

Nie wydaje mi się :) Oczywiście mając to na żywo byłoby najlepiej. Ale przecież dobrze z góry wiadomo, ze nikt kolegi z forum nie odwiedzi i nie będzie robił pomiarów, wiec po co te mądrości?. Te informacje dadzą więcej niż „chciałbym mieć najlepsza jakość za 4000”. Kolega się nie zna i trzeba go nakierować, wiec robię to najlepiej jak można „na odległość”

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mateolo2 napisał:

Oczywiście mając to na żywo byłoby najlepiej. Ale przecież dobrze z góry wiadomo, ze nikt kolegi z forum nie odwiedzi i nie będzie robił pomiarów, wiec po co te mądrości?. 

No właśnie po co te mądrości.

Przeczytaj  moje propozycje, a później się zastanów kto tu się wymądrza.

3 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

Sformulowanym w trybie przypuszczajacym. Serio, rozwaz zamiane "a" na "e".

Poszukaj siebie w wątku o Wimmie.

Tam się realizuj, bo na razie przylazłeś tu się mnie czepiać. 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie @Julaos86 czekamy na informacje, jak chcesz to możesz tez napisać na priv - pomogę jak mogę i na pewno coś Ci wybierzemy :) 

2 minuty temu, DiBatonio napisał:

Jesteś mistrzem.

 

No i wszystkie wyobraź sobie zadowoliły swoich wlascicieli ;) ale dziekuje za komplement. ❤️

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotr Sonido napisał:

To jest temat na niekończącą się dyskusję przecież :)

Jednemu wystarczy system za 1000 używany a drugiemu za 30 000 i będzie szukał brakującego C w drugim takcie.

Słuchałeś już czegoś?

 

No właśnie tego nie wiemy.

Dlatego próbowałem posłać kolegę do salonów do posłuchania gotowych zestawów. 

Ale spoko, bez słuchania  Mateolo2 coś koledze wybierze.

2 minuty temu, KrólKiczu napisał:

Ale gównoburzę rozkręcić można z byle czego 😉.

Z definicji gównoburza bierze się  z niczego, albo z gówna.

Jak kto woli.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...