Skocz do zawartości

Audio Video Show 27-29.10 2023


RoRo

Recommended Posts

W zeszły weekend odbyło się audiofilskie święto, czyli Audio Video Show. Pomimo że wielu z Was było na miejscu, to nie każdy był w stanie zwiedzić wszystko, czy ogółem się pojawić. Dlatego obecny Audio News postanowiliśmy poświęcić w całości Audio Video Show 2023, gdzie omawiamy nowości, frekwencję i tak dalej. Zapraszamy do obejrzenia, dajcie znać w komentarzach, które sale i które premiery zaciekawiły Was najbardziej. Do zobaczenia w przyszłym roku!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ciekawe kogo to skusi?

PIĘKNO POLSKIEJ INŻYNIERII

Ekskluzywna Promocja dla naszych lojalnych klientów

Szanowni Słuchacze,

Ruszamy z wyjątkową promocją “Unitra z Pakietem”, przygotowaną specjalnie dla naszych klientów, którzy byli gośćmi odsłuchów na Audio Video Show na PGE Narodowym.

Przygotowaliśmy dla Państwa ekskluzywną ofertę.

Przy zakupie produktów Unitry za minimum 10 tys. złotych, otrzymacie Państwo od nas wyjątkowy prezent. Specjalne wydawnictwo z okazji 50. rocznicy wydania kultowej płyty zespołu Pink Floyd `The Dark Side Of The Moon`. Jest to pudełkowa reedycja oryginalnego albumu Pink Floyd z 1973 roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcKrawczyk napisał:

Ciekawe kogo to skusi?

PIĘKNO POLSKIEJ INŻYNIERII

Ekskluzywna Promocja dla naszych lojalnych klientów

Szanowni Słuchacze,

Ruszamy z wyjątkową promocją “Unitra z Pakietem”, przygotowaną specjalnie dla naszych klientów, którzy byli gośćmi odsłuchów na Audio Video Show na PGE Narodowym.

Przygotowaliśmy dla Państwa ekskluzywną ofertę.

Przy zakupie produktów Unitry za minimum 10 tys. złotych, otrzymacie Państwo od nas wyjątkowy prezent. Specjalne wydawnictwo z okazji 50. rocznicy wydania kultowej płyty zespołu Pink Floyd `The Dark Side Of The Moon`. Jest to pudełkowa reedycja oryginalnego albumu Pink Floyd z 1973 roku.

A wystarczy by produkt oferował dobry dźwięk i sam się sprzeda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

Ciekawe kogo to skusi?

PIĘKNO POLSKIEJ INŻYNIERII

Ekskluzywna Promocja dla naszych lojalnych klientów

Szanowni Słuchacze,

Ruszamy z wyjątkową promocją “Unitra z Pakietem”, przygotowaną specjalnie dla naszych klientów, którzy byli gośćmi odsłuchów na Audio Video Show na PGE Narodowym.

Przygotowaliśmy dla Państwa ekskluzywną ofertę.

Przy zakupie produktów Unitry za minimum 10 tys. złotych, otrzymacie Państwo od nas wyjątkowy prezent. Specjalne wydawnictwo z okazji 50. rocznicy wydania kultowej płyty zespołu Pink Floyd `The Dark Side Of The Moon`. Jest to pudełkowa reedycja oryginalnego albumu Pink Floyd z 1973 roku.

No, chyba od razu stanę na końcu tej długiej kolejki :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

 

Dnia 1.11.2023 o 06:35, Kerpen napisał:

Byłem,  słyszałem i był to jeden z zaledwie kilku zestawów na wystawie,  którego granie zrobiło na mnie ogromne pozytywne wrażenie. 

Jeśli masz ochotę na powtórkę, to zapraszamy od 19 lutego do 2 marca do naszego salonu w Poznaniu na Canor on tour, gdzie prezentowane będą 

wzmacniacz zintegrowany Virtus I2

przedwzmacniacz gramofonowy Asterion V2

odtwarzacz CD 1.10

Szczegóły: https://sklep.htaudio.pl/blog/testy-i-recenzje-virtus-i2-ai-1-20-cd-1-10-oraz-asterion-v2-zapowiedz-canor-on-road-w-htaudio 

Edytowano przez HTaudio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 29.10.2023 o 21:59, Dedal napisał:

Jadis , Sveda+lampizator , Ayon no nie małe pokoje i przyzwoite granie 👍

Zapraszamy fana Jadisa na nasze wydarzenie, gdzie będziemy prezentować wzmacniacze tej marki wraz z kolumnami Franco Serblin ;) Szczegóły: https://sklep.htaudio.pl/blog/najpiekniejsze-kolumny-i-najlepsze-wzmacniacze-lampowe-w-ofercie-htaudio-tydzien-z-franco-serblin-i-jadis 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Minęło już trochę czasu od wystawy. W pamięci pozostał mi tylko pokój Ancient Audio. To był wykop i energia. Coś wspaniałego.

Do tego fajnie prowadzona prezentacja.

Nie oznacza to, że reszta grała źle, a raczej wręcz przeciwnie (bo ja uwżam, że w ogóle większość współczesnego - i tego trochę starszego też - sprzętu audio gra po prostu dobrze), ale ten wykop to coś co zapamiętałem.

Edytowano przez Misio38
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...