Skocz do zawartości

Naim nait 50


kaczadupa

Recommended Posts

45 minut temu, Kraft napisał:

Każdy wzmacniacz przyjmuje kolumny 2-omowe. To żadna sensacja. 

No nie wiem. Duża część się  zgasi.

Twój Marantz da rade?

28 minut temu, kaczadupa napisał:

Zaczynam się zastanawiać czy DIN 5 ma jakieś dwa standardy czy zwyczajnie tak ma być. 

 

Screenshot_2023-08-14-21-20-19-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.8d0932406dc76ec20dc695b59529c2ae.jpgScreenshot_2023-08-14-21-21-18-24_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.06bf65f3c6b441ca8d2b0631a0484d34.jpg

14 000 czy 10 zł ? Hmmm no ale to Naim, tak? No nie wypada za dyszkę.

Weź tego za 14K. Nie znam ale dla bezpieczeństwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, marcinmarcin napisał:

O kurde, widzę że kolega przekonał się do kabli... ;)

Pamiętaj Adam, to Naim, musi swoje kosztować... taka polityka firmy, a i userzy po forach zadowoleni

Chyba żartujesz 😁

Wracając do złączy DIN....

Rodzajów złączy DIN jest mnóstwo, aż po 13pinowe.

Można na wtórnym poszukać starych modeli kabli Naim DIN, pewno za grosze, znaczy ułamek tych z piktogramu, bo to na pewno najdroższa seria. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2023 o 20:50, kaczadupa napisał:

Oj tam, aj tam. Masz 5kg NAD-a m10v2, którego cena też skacze od 10 do 15kzł a koszt produkcji w Chinach pewnie nie jest wyższy jak u Naima w Anglii. 

Wiesz, że to 2 trochę różne urządzenia. Jeżeli już porównywać NAD'a M10V2 z Naim to już raczej z Atomem. I NAD będzie tańszy od niego o te 3-4 tysiące. Doprawdy nie pojmuję skąd ta cena 15K za Nait 50. Bardzo lubię Naima, sam miałem XS2 kupiony za 5K, oczywiście używany, ale w super stanie. I to jest tzw. "oferta warta rozważenia dla ludzi ze zdrowym rozsądkiem". A wspomniana Rega czy Musical to przecież też zacne marki. I potrafią zrobić male wzmacniacze w klasie AB i sprzedawać je dużo taniej. Naim szuka leszczy wśród największych fanboyów. I znajdzie ich. Ale to już nie moje zmartwienie🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomasz1w napisał:

Ale to już nie moje zmartwienie🙂

Oczywiście ale jak już tak bardzo mamy ochotę coś skrytykować to róbmy to w stosunku do każdego klamota. Przykład na szybko, masz Quad-a Artera Solus Play za 7 kzł a nie 15kzł od NAD m10v2. I patrząc na wcześniej przywołane argumenty jak bebechy, grubość obudowy, ciężar, jakość montażu w środku, awaryjność wyświetlacza, zwiechy oprogramowania  to...to mogę napisać jak Ty - "ale to już nie moje zmartwienie" 😗 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2023 o 21:57, Kraft napisał:

Który Ci się zgasił? 

Oczywiście, że Marantz daje radę. 

A skąd wiesz?

Jakie miałeś 2 omowe kolumny?

Dnia 14.08.2023 o 22:06, kaczadupa napisał:

Ładny jest, nie powiem. Jednak nie wydaje mi się, żeby wymagał tyle pracy i obróbki co np. miecz samurajski a cena to sugeruje i ścina z nóg. 

HAHAHHAHAHA!

Plusik!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon miał go zaledwie tydzień. Nie mają też kabla DIN5 -RCA więc może z ciekawości posłuchali chwilę z gramiaka Regi i tyle. Nie sądzę aby odwiedzający salon klienci byli zainteresowani czymś drogim, małym i do tego bez wyświetlacza OLED. Trzeba chociaż trochę nim pograć, dać szansę.

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...