Skocz do zawartości

Eversolo DMP-A6 Master Edition w Salonie Audio Format


Recommended Posts

Bardzo nam miło poinformować Państwa o wprowadzeniu do naszej oferty urządzeń EverSolo.

Eversolo to marka, która szturmem zdobyła Polski rynek, a urządzenia oferowaną przez tą markę z miejsca stały się hitem ze względu na wysoką jakość oferowanych urządzeń i stosunkowo niską cenę.

Jednym z bardziej rozpoznawalnych i pożądanych produktów stał się odtwarzacz sieciowy Eversolo DMP-A6, który również stał się hitem sprzedaży. Model ten doczekał się ostatnio rozszerzonej wersji DMP-A6 Master Edition, która też dostępna jest w naszym salonie dla Państwa do odsłuchu, wypożyczenia i testów.

Produkty Eversolo dostępne są na naszej stronie internetowej pod tym linkiem

Gorąco zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego produktu. Przypominamy też, że wszystkie produkty na naszej stronie dostępne są do zakupu w ratach 0%

 

 

Salon Audio Format | Warszawa, Jórskiego 56

www.audioformat.pl

Tel: 530111995

sklep@audioformat.pl

especial4301.jpg

EverSolo-DMP-A6-Zbalansowany-Odtwarzacz-Sieciowy-Model-DMP-A6.jpg

promo_price_in_the_details_eve_1683604540_000c851b_progressive.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2023 o 12:55, Audio_Format napisał:

Salon Audio Format | Warszawa, Jórskiego 56

Witam. Żona kazała mi kupić Eversolo . Dobry wstęp , prawda ? :)

A teraz moje pytania i wątpliwości. Po pierwsze nie będę używał przedwzmacniacza tego streamera , będzie robił jako transport. Jak jest wówczas z kontrolą głośności ?

Druga kwestia to funkcjonalność. Chcę sterować tym urządzeniem poprzez pilota Logitecha Harmony Elite , jednym przyciskiem załączam kilka urządzeń. Chy Logitech ma w swojej bazie Eversolo ?

Czy sprawdzaliście jak się sprawuje Eversolo jako pre z monoblokami lampowymi? Pytam pod względem kompatybilności napięcia wyjściowego ?

Czy możecie na papierze potwierdzić jaki jest okres wsparcia produktu dla radia internetowego , Roona , Spotify Conect , Tidal Conect . Jednym słowem na jaki okres producent podpisał umowy ?

Jaka jest dostępność części zamiennych , jaka jest sieć serwisu w Polsce ?

Na wszelki wypadek wywołuje @MariuszZ do tablicy.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Skoro żona kazała to trzeba korzystać skoro jest to możliwe :)

  • W ustawieniach jest możliwość przestawienia na opcję z regulowanym poziomem głośności i bez tej regulacji
  • Mając pilot od Eversolo możemy dokodować pilot Logitech, a czy Logitech ma w bazie kody pod Eversolo, to najlepiej byłoby sprawdfzić w bazie do której ma Pan dostęp
  • My nie testowaliśmy opcji połączenia z monoblokami lampowymi, nie mamy ich w ofercie więc nie mamy jak tego zrobić
  • Raczej nie widzę problemu z tym związanego (wsparcie), urządzenie stoi na androidzie, więc tu kwestia wygląda według mnie trochę inaczej, ale szczegóły powiedzieć może dystrybutor na Polskę tej marki
  • W kwestii serwisu i rzeczy z tym wiązanych odsyłam znowu do dystrybutora, który zajmuje się serwisem tych urządzeń, ale z racji tego, że mamy serwis dedykowany tej marce, to nie spodziewałbym się problemów

 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tomek4446 napisał:

będzie robił jako transport. Jak jest wówczas z kontrolą głośności ?

Jest w opcjach regulacja wyjścia cyfrowego w skali 15 kroków.

55 minut temu, tomek4446 napisał:

Czy sprawdzaliście jak się sprawuje Eversolo jako pre z monoblokami lampowymi? Pytam pod względem kompatybilności napięcia wyjściowego ?

Wyjście na XLRach to max 12 Vpp. Na portalu ASR żeby pomierzyć parametry Amir zmniejszał - 2dB do poziomu standardowego 4 V RMS czyli jest z nawiązką i nie powinno być problemu z wysterowaniem twojej końcówki ale upewnij się jaka jest czułość wejścia monosów bo może jest niestandardowa do twojego pre na lampach.

55 minut temu, tomek4446 napisał:

Czy możecie na papierze potwierdzić jaki jest okres wsparcia produktu dla

Jest forum Zido i często zaglądam. Producent jest bardzo responsywny na oczekiwania użytkowników i często robi upgrade firmware dodając nowe funkcjonalności i usuwając bugi. Od czasu zakupu (ok. miesiąc) zmieniałem firmware 2x. Na dziś wygląda wsparcie dobrze ale wiadomo, że może się to zmienić. Kto im zabroni jak już się "nachapią"? ;) 

Sterowanie głośnością, które jest niezbędne przy zastosowaniu końcówek mocy można obejść wyłączając jak na zdjęciu poniżej. Dopuszczalne to jest gdy mamy integrę ze sterowaniem głośnością. 

Pozdrawiam.

 

A61.jpg

A62.jpg

A63.jpg

Jeszcze jeden obrazek żeby pojaśnić jak steruje się cyfrowym wyjściem streamera przy odtwarzaniu.

 

A64.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Audio_Format Dziękuję za szybką odpowiedź.

Na wstępie. Nie jestem fanem urządzeń cyfrowych i mam do nich duży dystans . Głownie dlatego , że nie lubię być zależny od gościa na drugiej półkuli , który może mi coś nagle wyłączyć. Ale cóż świat się zmienia.

Sterowanie głośnością mamy załatwione , jest ok.

O kody pytałem Państwa z lenistwa , sprawdzę sam. Manualne przypisywane funkcji pilota to droga przez mękę , a ja w moim wieku już nie powinienem się denerwować :)

Co do podłączenia pod lampy , jestem skłonny zaryzykować , powinno być ok. A jak , nie to też przeżyje. :)

A teraz , wsparcie. i serwis. Jestem handlowcem od wielu lat i moim ulubionym słowem jest " powinno " :) Jak pisałem , nie znam się na tym a aplikację będę miał na Iphonie . Będzie działać ? Moje pytanie o wsparcie było o tyle uzasadnione , że po kolei wsparcie wyłączył mi Pioneer , Yamaha , Asus , a więc raczej nie firmy niszowe. Marki Eversolo nie znam w ogóle , skąd oni są ?

Serwis. Odsyłanie do dystrybutora ze wszystkimi problemami które mogą wystąpić , nie brzmi dobrze. Wg. obecnie obowiązujących najnowszych przepisów dających klientowi / wg. mnie za duże/ możliwość roszczeń to Państwo , a nie dystrybutor odpowiadają za wszystko. Przejrzałem na stronie Formularz Reklamacyjny , nie ma tam nic o tym kto i gdzie będzie dokonywał serwisu , w jakim terminie. Nie wiem , czy będzie to robił ktoś w piwnicy po robocie / a takie serwisy znanych marek już widziałem/ , czy to będzie w Polsce , Chinach czy Zimbabwe.

Ale reasumując , szybkość reakcji na moje pytania oceniam na duży plus. Będę na AVS więc mogę do Was zajrzeć. Pogadamy.

 

20 minut temu, MariuszZ napisał:

Jest w opcjach regulacja wyjścia cyfrowego w skali 15 kroków.

Dzięki Mariusz.

21 minut temu, MariuszZ napisał:

Na dziś wygląda wsparcie dobrze ale wiadomo, że może się to zmienić.

To mnie właśnie martwi. I nie pociesza mnie fakt , że urządzenie jest tak rozchwytywane a producent nie wyrabia się z realizacją zamówień. Włącza mi się zawsze lampka , co wówczas z jakością. A znam to z autopsji zawodowej , wzrost zamówień dla fabryki , presja czasu = spadek jakości i problemy . Przy masówce producenci zaczynają mieć gdzieś reklamacje , bo taśma idzie 24h/dobę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tomek4446 napisał:

@Audio_Format Dziękuję za szybką odpowiedź.

Na wstępie. Nie jestem fanem urządzeń cyfrowych i mam do nich duży dystans . Głownie dlatego , że nie lubię być zależny od gościa na drugiej półkuli , który może mi coś nagle wyłączyć. Ale cóż świat się zmienia.

Sterowanie głośnością mamy załatwione , jest ok.

O kody pytałem Państwa z lenistwa , sprawdzę sam. Manualne przypisywane funkcji pilota to droga przez mękę , a ja w moim wieku już nie powinienem się denerwować :)

Co do podłączenia pod lampy , jestem skłonny zaryzykować , powinno być ok. A jak , nie to też przeżyje. :)

A teraz , wsparcie. i serwis. Jestem handlowcem od wielu lat i moim ulubionym słowem jest " powinno " :) Jak pisałem , nie znam się na tym a aplikację będę miał na Iphonie . Będzie działać ? Moje pytanie o wsparcie było o tyle uzasadnione , że po kolei wsparcie wyłączył mi Pioneer , Yamaha , Asus , a więc raczej nie firmy niszowe. Marki Eversolo nie znam w ogóle , skąd oni są ?

Serwis. Odsyłanie do dystrybutora ze wszystkimi problemami które mogą wystąpić , nie brzmi dobrze. Wg. obecnie obowiązujących najnowszych przepisów dających klientowi / wg. mnie za duże/ możliwość roszczeń to Państwo , a nie dystrybutor odpowiadają za wszystko. Przejrzałem na stronie Formularz Reklamacyjny , nie ma tam nic o tym kto i gdzie będzie dokonywał serwisu , w jakim terminie. Nie wiem , czy będzie to robił ktoś w piwnicy po robocie / a takie serwisy znanych marek już widziałem/ , czy to będzie w Polsce , Chinach czy Zimbabwe.

Ale reasumując , szybkość reakcji na moje pytania oceniam na duży plus. Będę na AVS więc mogę do Was zajrzeć. Pogadamy.

 

My nigdy nie zajmujemy się serwisem, ZAWSZE przekazujemy urządzenia jedynie do autoryzowanego serwisu. Firma która zajmuje się w Polsce tą marką ma dobrą historię, więc ja byłbym spokojny. A tak jak Pan napisał my też tam zawsze widniejmy jako gwarant :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Audio_Format napisał:

Firma która zajmuje się w Polsce tą marką ma dobrą historię, więc ja byłbym spokojny.

Byłbym spokojny jak by to serwis miał dobrą historię :)

Ale ok. przyjmuje do wiadomości.

P.S.

Nie mogę się powstrzymać. Marketingowo takie informowanie klienta , że jak coś to nie MY , to producent wygląda słabo. :)

Moich klientów guzik obchodzi w razie reklamacji , kto usunie usterkę. Po prostu ma być zrobione. Współpracuje z wieloma fabrykami i jak bym powiedział jak to wygląda w razie " problemów" to nikt nic by nie kupił :) Ale jak to załatwię to już moja sprawa , bo to ja / tak jak Państwo w przypadku sprzedaży Eversolo/ jestem odpowiedzialny za wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AudioTube napisał:

Mariusz, próbowałeś podłączać do końcówki? Jak to u Ciebie wtedy brzmi?

W 15 kroków to „trochę” mało. Co o tym sądzisz?

U mnie podpięty eversolo jest do końcówki z Audiophonicsa na module Hypexa Ncore NC122MP. Gra to w połączeniu z Bifrostami. Jest dość detalicznie z dobrą przestrzenią raczej po jasnej stronie mocy. Nadaje się do analitycznego słuchania. 

Jeżeli chodzi o sterowanie głośnością SPDIF to raczej chodzi o uniknięcie cyfrowego przesterowania. Sygnał cyfrowy ze strimera i tak idzie na zewnętrznego daka i dalej na pre więc po drodze na 100% będzie regulacja głośności. To sterowanie sygnałem cyfrowym to raczej funkcjonalny ficzer dla wymagających. 

Z mojego punktu widzenia ten streamer nawet z dakiem i pre spełnia dość wysokie wymagania takiego audiohobbysty jak ja. Ostateczny efekt to bardziej wypadkowa miksu wzmacniacza, kolumn i pomieszczenia. Podpinałem go jako pre do wzmacniacza lampowego w trybie końcówki mocy i było bajecznie. Myślę, że dla kogoś szukającego uniwersalnego źródła sygnału z funkcja daka i pre to dobre rozwiązanie patrząc na stosunek jakości do ceny. Warto sprawdzić nawet z ciekawości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiary Eversolo w sam raz by zmieścił się duży wyświetlacz 6cali 😃

Fajna, przemyślana konstrukcja, podwójny ES9038Q2M na pokładzie, sporo pamięci i mocny procesor a do tego komplet wejść i wyjść 👍 Brakuje tylko wyjścia słuchawkowego -dla tych, co wolą po kablu oraz ewentualnie (ale pamiętajmy o cenie urządzenia) jeszcze starego AES/EBU.

Tomek-czy z AVS 2023 zabrałeś to "pudełko" do domu?

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Asia napisał:

jestem zaskoczona, że jest tak mały.

 

5 godzin temu, Asia napisał:

Jednak myślałam, że jest większy i postanowiłam się podzielić tą informacją bo nie ja jedna byłam zaskoczona.

 

5 godzin temu, Asia napisał:

Wymiary (Gł. x Szer. x Wys.):

 

Bez komentarza 😂

4 godziny temu, RoRo napisał:

Tomek-czy z AVS 2023 zabrałeś to "pudełko" do domu?

Nie dałem rady zostać do 18-tej w niedzielę , a tylko o tej porze mogli mi sprzedać powystawowy. Będę miał to pudełko w czwartek.

 

4 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

po rozmowach z @MariuszZ i @tomek4446 i uwzględniając ich gust brzmienia, to nie wiem @Asia czy powinienem dalej się zastanawiać nad eversolo

Bardzo zabawne :) Marcin fajnie się uzupełniamy . Jak czytam jakąś krytykę sprzętu z Twojej strony to kupuje w ciemno :) Znaczy się moje granie :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...