Skocz do zawartości

Kolumny z mocnym basem


Recommended Posts

1 godzinę temu, ufo27 napisał:

To nie sa pierdy tylko prawda teraz wszystko tak gra chudo, jasno, jazgotliwie a bas gówniany jak kijem w karton.

On tego nie zrozumie, daj spokój pewnie słucha jakiś brzdękoleń bez basu to dla niego to chude pitu pitu na złotym kablu to jest woooooow i mokro w majtkach, niektórych kolkumn nie das się zmienić żadną elektroniką jak grają ciulowo tak dalej będą tak grały.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, AudioTube napisał:

Chłopaki, nadzieja umiera ostatnia. Jak ten kawałek gra na słupkach? Czy także chudziutko na basie? Jeszcze 22giej nie ma. Dajcie czadu i oczywiście znać😉💪

8F439F41-293D-4B1B-AB90-8C699F0B7E23.jpeg

Na laptopie ,z marnymi słuchawkami , z YouTube ,czuć potencjał, ale jakoś chudo...😀

A zupełnie serio ,AudioTube ,gdy za miesiąc wrócę do domu chętnie posłucham więcej ,już jak należy 😀

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AudioTube napisał:

Czy także chudziutko na basie? Jeszcze 22giej nie ma. Dajcie czadu i oczywiście znać

Nie jest , jest tak jak powinno. , Bas jest sprężysty bez zarzutu. Nisko schodzi i to " czuć" w pokoju. Słuchałem z Diraciem i bez. 

A to o czym piszę wydobywa się z monitorów w 23 m2  :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S!N! napisał:

On tego nie zrozumie, daj spokój pewnie słucha jakiś brzdękoleń bez basu to dla niego to chude pitu pitu na złotym kablu to jest woooooow i mokro w majtkach, niektórych kolkumn nie das się zmienić żadną elektroniką jak grają ciulowo tak dalej będą tak grały.

Nie masz pojęcia na czym ten On słucha i czego, a basu mam wystarczająco dużo i lepszej jakości niż z poprzednich podłogówek i to w 20m. Tyle, że zaadoptowane to jest, a nie gołe ściany i sufity.

Zgadza się, że niektóre kolumny nie grzeszą basem i wtedy elektronika niewiele pomoże, ale jak się ciebie czyta, to jeszcze nikt takich nie skonstruował, żeby twoim wymaganiom sprostać.

Piszesz bzdury, że Bowersy nie mają basu z tym co oferuje TopHifi, też nie przepadam za brzmieniową sygnaturą tych głośników,  nowa seria jest bardziej dla mnie akceptowalna. 

2 godziny temu, ufo27 napisał:

Jak Cie spotkam to kij w oko Ci wsadze ;)

A ja Tobie gdzie indziej 😁

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ufo27 napisał:

Kable i podstawki pod kable no i pewnie kabel zasilajacy !!! 

Akurat kablami można wiele zyskać lub zepsuć, wiele razy pisalem, że gra cały system od gniazdka w ścianie po kolumny. 

Kilka osób już się o tym przekonało, tylko mało kto się z tym uzewnętrznia, bo wiedzą jak jest na tym forum.

 

3 godziny temu, ufo27 napisał:

Ja nie slucham rapu,techna i disco

Jest w Tobie nadzjeja, bo powyższe trudno nazwać ambitną muzyką.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DiBatonio napisał:

Piszesz bzdury, że Bowersy nie mają basu z tym co oferuje TopHifi

Gościu najpierw przeczytaj dokładnie posty, wyciąg kija z tyłka i je zrozum, nigdzie nie napisałem takiego sformułowania jak powyżej.  

Wytłumacz nam tutaj wszystkim co to jest dla Ciebie ambitna muzyka bo jak czytam takie idiotyzmy to śmiać mi się chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, S!N! napisał:

pewnie słucha jakiś brzdękoleń bez basu

To masz te moje  brzdękolenia bez masy i basu, podejrzewam, że o jakości takiego basu jaki mam u siebie możesz pomarzyć na tych swoich Pylonach, czy co ty tam masz.

https://tidal.com/album/12014142?u

https://tidal.com/album/116440526?u

https://tidal.com/album/104824058?u

Co, zadudniło i rozlało basu troszku ? 😁

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, S!N! napisał:

Gościu najpierw przeczytaj dokładnie posty, wyciąg kija z tyłka i je zrozum, nigdzie nie napisałem takiego sformułowania jak powyżej.  

Wytłumacz nam tutaj wszystkim co to jest dla Ciebie ambitna muzyka bo jak czytam takie idiotyzmy to śmiać mi się chce.

Wyciąg to masz w kuchni nad okapem 😁

Pisałeś pisałeś,  trochę między wierszami, no i Bowersy męczą przecież twoje styrane uszy od rappppuuu.

12 minut temu, S!N! napisał:

@DiBatonioCzekam na rozwinięcie tego idiotyzmu, a raczej snobizmu.

Nie będę nic rozwijać,  bo i tak nie pojmiesz.

Trzymaj się tych swoich bitów hiphopowych i waż słowa, jak się do mnie zwracasz....

15 minut temu, S!N! napisał:

Gościu

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DiBatonio

Musisz być bardzo niedowartościowanym człowiekiem skoro na siłę chcesz pokazać  czego Ty tam nie słuchasz i oczywiście musi być to najlepsze, a sprzęt to już w ogóle bajka, jakby to kogoś obchodziło - czysty snobizm.

Czytaj ze zrozumieniem to może gościu zrozumiesz o co mi chodziło z bowersami jak i zarówno z basem w kolumnach tak samo jak innym użytkownikom powyżej, jedynie założyciel tematu poszukuje kinowego efektu.
  
 

@Radek Kostrzewski

Jeśli można podpytać skąd stolik :)?

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, S!N! napisał:

Musisz być bardzo niedowartościowanym człowiekiem skoro na siłę chcesz pokazać  czego Ty tam nie słuchasz i oczywiście musi być to najlepsze, a sprzęt to już w ogóle bajka, jakby to kogoś obchodziło - czysty snobizm.

Miałka ta Twoja gadka. Ty siebie czytasz ? Ze zrozumieniem? 😆

Gdybym chciał się dowartościować i chwalić, to widziałbyś w stopce czym dysponuje, a tak musisz żyć w nieświadomości biedaku.  Kto ma wiedzieć ten wie.

Nigdzie nie napisałem, że to co gra u mnie jest najlepsze, bo w przeciwieństwie do ciebie nie łażę po wątkach i nie promuje jedynie słusznej marki kolumn z jakich słucham muzyki.

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o powrót do merytorycznej dyskusji ale bez zbędnych uszczypliwości. 

@DiBatonio jak nie będziesz prowokował użytkowników przyposując im "bzdury i pierdy" to nie będą Ci "gościować". 

@S!N!Nie prowokujcie się wzajemnie i odzywajcie "kulturalnie". Szkoda czasu na przepychanki. 

Pozdrawiam . M

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DiBatonio napisał:

Gdybym chciał się dowartościować i chwalić, to widziałbyś w stopce czym dysponuje, a tak musisz żyć w nieświadomości biedaku.  Kto ma wiedzieć ten wie.

Zrozum, iż mnie to nie interesuje - nikt o to nie pytał w tym wątku.

@MariuszZ W sumie masz rację, nie ma sensu wchodzić w jałowe dyskusję, które do niczego nie prowadzą, choć jeden odłam z tej wymiany zdań był dość ciekawy, lecz się nie rozwinął, a mianowicie  dotyczyło to użycia sformułowania muzyka "ambitna".

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie płyty Yello należą do top 10 najlepszych realizacji/jakość brzmienia jakie samemu lub z pomocą innych maniaków bezkompromisowych realizacji ustawiłem na półeczce.

Według mnie, im „lepszy” system do spółki z akustyką, tym lepiej one brzmią. 
 

Rozumiem potrzebę gospodarza wątku. Głęboki i soczysty bas. Ma gdzieś ten wzorzec zapisany i oby znalazł odpowiednie dla siebie brzmienie. Na swoje pomieszczenie I na swój portfel, bo że o pieniądzach nie piszemy, ale tak naprawdę one jak na razie grają pierwsze skrzypce.

Równie dobrze i ja jakieś 3-4 lata temu powinienem założyć temat - kolumny do „żywego” brzmienia instrumentów smyczkowych. „Przewaliłem” kilkanaście kolumn/monitorów i nie znalazłem. Ale byłaby wtedy jatka, gdybym publicznie marudził. 

Na końcu zawsze jest dobrze, a jeśli jeszcze nie jest…

Dotrwajmy do niego z klasą. 


 



 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...