Skocz do zawartości

Heco Revolution 9...coś więcej


pablo11

Recommended Posts

W kulminacyjnym momencie miałem 4 wzmacniacze na raz zakupione z założeniem, że któryś zostanie i resztę odeśle. Przestawiałem meble, kombinowałem z ustawieniem wszystkiego. Kombinowałem dużo. I zawsze było coś. Zawsze gdzieś jakiś mod dawał się we znaki lub inny problem.

Denerwowało mnie to i stwierdziłem, że musi być to sprzęt z korekcja akustyki. Dodatkowo nie chciałem się doktoryzować z obsługi Dirac, bo chciałem po prostu zacząć słuchać.

Znalazłem najlepsze możliwe miejsce, gdzie sprzęt ma stanąć. Zamówiłem Lynga i tak już został. 

Ale sprawdź sam, wypożycz czy kup by móc w ciągu 14 dni odesłać i sam sprawdź u siebie. To najlepsze co można zrobić, żeby samemu zweryfikować czy to wszystko odpowiednio siądzie. ;)

Edytowano przez zolt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrze na razie jeszcze nie mam tego Lyngdorfa,najpierw chcę trochę opanować akustykę,że tak powiem "fizycznie" a potem dopiero wymiana wzmacniacza.Tak na marginesie jeszcze pojawił się problem z subwooferem SVS 2000 PRO ,czasem podczas odtwarzania muzyki nie działa po czym znowu się włącza,nie wiem co mu jest ,przewód jest  dobrze podłączony.Jest na funkcji "Stand by" i wówczas świecá się z tyłu dwie diody niebieskie,ale jak raz podszedłem ,żeby sprawdzić czy jest włączony z tyłu bo miałem wrażenie,że nie działa to świecił się cały rząd niebieskich diód i w tym momencie jak spojrzałem to zgasły oprócz tych dwóch, które zawsze się świecą na Stand by i nagle zaczął grać i od wczoraj już kilka razy zauważyłem,że czasem nie gra,ale jak włączę coś z mocniejszym basem to z opóźnieniem się włącza.I teraz nie wiem czy przewód,wzmacniacz czy subwoofer, wcześniej było ok. 😒

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...