Skocz do zawartości

Który z ww. wzmacniaczy polecacie?


Maciej H

Recommended Posts

21 minut temu, Artur Brol napisał:

Słuchaj samego siebie, w tym przypadku nie powinno sie kogoś innego słuchać.

Warto brać pod uwagę czyjeś zdanie. Ktoś może mieć lepszy, "absolutny" słuch, i może zdecydowanie pomóc w doborze.

Ty dzisiaj nie usłyszysz różnicy, a po paru dniach już tak. Np. efekciarski głośnik fajnie brzmi przez parę minut.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AutoPirat

Jeśli czegoś nie słyszysz teraz. Nie usłyszysz jutro.

Dźwięk,  brzmienie to nie jest coś tak skomplikowanego by trzeba kursy robić. Kilka dni sluchasz wszystkiego co lubisz i powinno być jasne czy Ci kolumny czy wzmacniacz odpowiada.

Moje zdanie zaznaczam 🙂 

Ten ktoś z absolutnym słuchem opuści mieszkanie i zostaniesz ty z kolumnami które komuś się podobają.

Jasne ze można polegać na kimś, na początek.  Jednak gdy już coś kupisz lub wybierzesz by odsłuchać, to musi się tobie podobać.  I tylko tobie.

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Artur Brol napisał:

Jasne ze można polegać na kimś, na początek.  Jednak gdy już coś kupisz lub wybierzesz by odsłuchać, to musi się tobie podobać.  I tylko tobie.

Na etapie końcowym, to oczywiście, że tak.

W sytuacji, gdzie "specjalista" dobiera sprzęt, bo wie co "w trawie piszczy" i może Twoje odsłuchy wynieść na wyższe poziomy, to chętnie bym takiemu całkowicie zawierzył. Niestety takich pseudo "specjalistów" sprzedawczyków, to na forach i w sklepach mnóstwo. A na takiego prawdziwego, to udało mi się trafić tylko jednego (w moich ostatnich poszukiwaniach).

Edytowano przez AutoPirat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maciej H napisał:

Byłem za z Kefa na początku, ale Dali też mi się spodobały. Teść, który jest starym wyjadaczem mówi że Kefy są dużo lepsze. 

Jeśli zdecydujesz się jednak na Kefy, to teraz są w promocji po 1499 zł szt.

https://nautilus2.pl/podstawkowe/31890-kef-ls50-czarny-polysk-dostepne-od-reki-raty-10x0-637203211362.html

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2024 o 13:44, Maciej H napisał:

No właśnie nie wiem nie mogę się zdecydować. Byłem za z Kefa na początku, ale Dali też mi się spodobały. Teść, który jest starym wyjadaczem mówi że Kefy są dużo lepsze. 

Z tym że to ma byc Twoja decyzja. No chyba że czesto u Ciebie gosci i nadal ma pływ na córkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie pożyczyłem teściowi Sabaja. Spodobał mu się i chyba już go nie odzyskam. Głośniki Kef Q350 zostawiłem. Dostałem trochę lewej gotówki i planuje spróbować czegoś innego niż chińskie wzmacniacze. Myślałem o CXA60, Nad c338. Szukam czegoś do 2000 używany. Co proponujecie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Maciej H napisał:

Panowie pożyczyłem teściowi Sabaja. Spodobał mu się i chyba już go nie odzyskam. Głośniki Kef Q350 zostawiłem. Dostałem trochę lewej gotówki i planuje spróbować czegoś innego niż chińskie wzmacniacze. Myślałem o CXA60, Nad c338. Szukam czegoś do 2000 używany. Co proponujecie? 

Jakiego Sabaja myślisz, że wymienione wzmacniacze będą wyraźnie lepsze?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...