Skocz do zawartości

Unitra ZGB-401 - Kraftest


Kraft

Recommended Posts

25 minut temu, Dedal napisał:

A to chyba audiofile , ale nie znam niestety 👨‍⚕️

Każdy ma zadatki na audiofila. Niestety niektórym wystarcza mieć sprzęt hi-fi żeby grał, reszta im dynda i to dyndadełko jest granicą pomiędzy mogę być audiofilem bo lubię wiernie odtworzony dźwiek muzyki, ale nie zrobię kilku kroczków okołosprzetowych by poprawić jakość odtwarzanej muzyki, a tymi którzy cokolwiek zrobili. Cokolwiek = porządek w kablach, pozycjonowanie kolumn, adaptacja akustyczna pomieszczenia, jakość nagrań itd. 

Ktoś kto zrobił choćby jeden krok by poprawić jakość sprzętu hi-fi jest już audiofilem 😉

Nie wierzę, że nic nie zrobiłeś ale sam fakt, że mieszałeś klockami audio, kolumnami i kablami, w tym zasilającymi czyni z Ciebie Kolego Audiofila 😎

Pozdrawiam. M

Screenshot_20240920_215325_Chrome.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MariuszZ napisał:

Każdy ma zadatki na audiofila. Niestety niektórym wystarcza mieć sprzęt hi-fi żeby grał, reszta im dynda i to dyndadełko jest granicą pomiędzy mogę być audiofilem bo lubię wiernie odtworzony dźwiek muzyki, ale nie zrobię kilku kroczków okołosprzetowych by poprawić jakość odtwarzanej muzyki, a tymi którzy cokolwiek zrobili. Cokolwiek = porządek w kablach, pozycjonowanie kolumn, adaptacja akustyczna pomieszczenia, jakość nagrań itd. 

Ktoś kto zrobił choćby jeden krok by poprawić jakość sprzętu hi-fi jest już audiofilem 😉

Nie wierzę, że nic nie zrobiłeś ale sam fakt, że mieszałeś klockami audio, kolumnami i kablami, w tym zasilającymi czyni z Ciebie Kolego Audiofila 😎

Pozdrawiam. M

Screenshot_20240920_215325_Chrome.jpg

Dziwne te wikipedie. 

Bez tytułu.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamo666Taaa, ja rozumiem, że niektórzy słuchają muzy z jakimś cienkim basem lub plumkaniem w tle i jak się pojawi ciut większe zejście to jest szok - przykładowo tracki co wstawiają starsze osobniki do porzygu te same i przestarzałe lub niektóre audiofilskie wyroby dla mnie totalnie nie mają kopa jak współczesny rap, weź sobie jeden z drugim włączcie coś drillowego to wtedy można porozmawiać o dole, atoll nie ma jakiegoś super basu dla rapu i tyle, może z tych walkach audiofilskich jest coś w stanie wykrzesać, ale w rapie jak ma to być ten duży dół to nie mamy o czym rozmawiać.

I żeby nie było, że audiofilskie rzeczy nie są super to tutaj np. poniżej mega zestawik wałków i brzmią dobrze nawet na jakiś słabych wzmakach.

 

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) 10/10 pod warunkiem, że nie oczekujemy od tej wielkości monitorów w 100% realistycznych doznań basowych.

To napisał Kraft , więc nie wiem czego oczekujesz?

Jeśli masz inne zdanie na temat tej unitry , nic nie stoi na przeszkodzie żebyś tu zamiescił swoje spostrzeżenia , w stylu Krafta

Pzdr

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dedal napisał:

Orkiestra cała, znaczy 🤔

@Artur BrolŁap

 

 

 

Dokładnie tak, jeśli album lub singiel jest nagrywany z orkiestrą bądź z muzykami, bandami, a tak to sampling, gotowe bity, oprogramowanie, midi, sprzęt do beatmakingu czyli przede wszystkim komp.

 

@no_i_fajnie Tu masz coś drillowego.

 

 

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, S!N! napisał:

tak to sampling, gotowe bity, oprogramowanie, midi, sprzęt do beatmakingu.

Czy zechciałbyś więcej o tym napisać. Mnie to interesuje. Może gdzieś w innym wątku. Kiedyś podawałeś tytuły płyt z niskoschodzącym „basem”👌Dla mnie ogromna odmiana i przyjemność.

1 godzinę temu, Gargan napisał:

Tam jest jeden instrument - nazywa się komputer

Nie znam się, ale tak właśnie mi się wydawało. 

@Artur Brol czy masz okazję chodzić na live bez prądu? 
Mnie cieszy, jestem podjarany, gdy mam taką okazję. Inne wrażenia, tam „bas” to dla mnie totalnie inny bas. Jakby inna rzeczywistość aniżeli w domu. Ubogaca. To dla mnie jasne.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...