Skocz do zawartości

Focal, Pylon czy jednak coś innego?


Lumberjax

Recommended Posts

20 godzin temu, MariuszZ napisał:

@Piotr Sonido nie nakręcaj dyskusji w kierunku konfrontacji słownej poza tematem robiąc offtop. Po co to wytykanie innym zachowań na innych forach? Jest to przyczynek do słownej "bitki". 

Ok, Poprawię się.

Ale mogę konfrontować sprzeczne informację?

16 godzin temu, Lumberjax napisał:

a wiec zamowilem Roksan Caspian M2 z richersounds 😎

Super wzmak.

11 godzin temu, Lumberjax napisał:

Pozostaje juz tylko kwestia Streamera, mysle wciaz nad dwoma opcjami:

WiiM Pro (Plus niepotrzebny ze wzgledu na DACa CA)

CA MXN10 jako dodatek do CA Dacmagic

Zagrają podobnie.

Oba jako transporty są dość jasne. No może CA nieco mniej.

Ale podobne brzmienie. Jak chcesz komplet stylistyki to CA jak nie to taniej Cie wyjdzie Wiim.

Chociaz CA ma teraz dobrą cenę też.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie

Wlasnie bylem odebrac mojego AVMa z Serwisu. 

Naprawiony. Zasilacz naprawiony, koncowka mocy nie ucierpiala, za to Przedwzmacniacz byl walniety. 

Bylem na szybkim odsluchu Kanta N3 u znajomego, i szczerze nie widzialem zeby komus jeszcze tak bardzo szczeka opadla :D

Wedlug niego nie zna wzmaka do 30k PLN aktualnie na rynku ktory by tak zagral. 

 

Jestem ciekawy porownania do Caspiana M2, w poniedzialek bedzie u mnie, teraz niech tylko moje Arie 926 na Wszystkich swietzch dojada…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lumberjax napisał:

Sluchajcie

Wlasnie bylem odebrac mojego AVMa z Serwisu. 

Naprawiony. Zasilacz naprawiony, koncowka mocy nie ucierpiala, za to Przedwzmacniacz byl walniety. 

Bylem na szybkim odsluchu Kanta N3 u znajomego, i szczerze nie widzialem zeby komus jeszcze tak bardzo szczeka opadla :D

Wedlug niego nie zna wzmaka do 30k PLN aktualnie na rynku ktory by tak zagral. 

 

Jestem ciekawy porownania do Caspiana M2, w poniedzialek bedzie u mnie, teraz niech tylko moje Arie 926 na Wszystkich swietzch dojada…

Powinieneś być zadowolony, słuchałem u taty na focal aria 926 z nuprime dac 10 I wiim pro to uważam że to jedne z najlepszych połączeń. Osobiście nie lubię focala, ale z roksanem caspian M2 świetnie się zgrywa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kaczadupa napisał:

A jak to razem zagrało ? 

Jeżeli szybko, dynamicznie, z mocno zaznaczonym atakiem, rockowo to spokojny Caspian M2 rozczaruje. 

Wlasnie ciezko mi opisac

Dobry detal, dynamika dobra ale ciut gorsza niz slyszalem na Caspianie z Triangle Genese, lekko po cieplej stronie. 

Wlasnie bardzo mi polaczenie przypominalo Triangle z Caspianem, aczkolwiek troche lagodniej i spokojniej. 

Wlasnie Caspiana odbieralem jako dynamicznego, z bogata scena i mocnym atakiem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...