Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Moc to sobie spradzisz w specyfikacji znajdziesz ją. Ale lepszy? W czym lepszy? Bo jesli w brzmieniu to nie jest taka jednoznaczna odpowiedź i zalezna od wielu wielu czynników.
  3. Tannoy DC6 Moni Source Point 10 Acoustic Energy AE 500 Spendor 3/1 ATC SCM 7 Dynaudio Special 40
  4. Trochę pasuje tu analogia do przemeblowania... W pierwszym tygodniu szukasz krzesła tam gdzie już go nie ma. Po miesiącu nie pamiętasz jak było wczesniej, a po roku przysięgasz, że nigdy nie było inaczej...🤭 A czasem jest tak, że coś zmieniamy i po kilku dniach człowiek się zastanawia czy warto było, bo przecież gra jak grało. Ale jak wrócisz do poprzedniego układu, szybko slyszysz różnicę. Ucho się oswaja... Dość szybko wbrew pozorom.
  5. Po prostu nie chcę kolejnych kabli wzdłuż pokoju,a dodatkowo, żeby prowadzić je po ścianie i suficie , więc odpowiada mi przód w rogach pokoju pod sufitem,a gdzieś czytałem, że takie rozmieszczenie dodaje "szerokości i tv staje się większy",a efekty np. deszczu potrafią brzmieć naprawdę dobrze, ponieważ dźwięk jest z góry od przodu. Rozumiem, że pod Atmos mogę podłączyć różne kolumny?Niekoniecznie te z dopiskiem "Atmos"?
  6. Model As 701 jest to rozwinięciem brzmienia 602 i zgadzam się że gra lepiej. Model AS 1100 czy AS 1200 gra już równiej płynniej. Bardziej nasyconym dzwiękiem. Model 1200 warto polować w DE bo jest tam jednak taniej. A gwarancja europejska. Fajny wzmacniacz.
  7. Możesz spróbować napisać na PW to dostanie maila z informacją. Ale pewnie nie zagląda już na forum. Może słucha ciszej. Albo zmienił na coś mocniejszego.
  8. No i super! Sub nadal gra. Ciekawi mnie tylko czemu ta dioda się nie zmienia. Kwestia pojemności tych kondensatorów?
  9. No to nie mówiłeś o tym. To co jej się podoba bo rozumiem że tylko w tym kregu będziesz wybierał? Te miałem. które to modele były?
  10. hehhe, rozumiem Tylko czy ay to na pewno takie proste jest?
  11. Tylko że Aria będzie brzmiec tak samo/ podobnie. Jaki sens tej podmianki?
  12. To ciekawe oferty, ale w ciemno nie chciałbym jej kupować. Widzę też ofertę na używkę w Polsce ale daleko ode mnie. Czy macie w Warszawie egzemplarz do wypożyczenia za kaucją? Byłoby dobrze jej posłuchać póki na świeżo pamiętam granie 701.
  13. Czemu nie dali Ci posłuchać? Myślę że urwiesz więcej. Podpytaj Q21, Jak się dodzwonisz.
  14. Today
  15. Temat się rozwija . Potrzebuję monitory do budowy systemu opartego na sub/sat Zestaw Mini DSP Flex 2x4 TRS , licencja Dirac Live i bass Control , 2 x sub BK Electonics XXL S 400 , Bluesound Node 2024 , 2 x mono bloki Matrix mini i Amp ( 240 W - 4 ohm ) Do niskich rejestrów będą BK Electonics , jakie możecie polecić monitory z cudowną górą i środkiem pasma ? Gatunki od Chillout , elektronika , wokal , klasyka , rok , 4AD Raczej używki Jest , coś takiego na planecie - Ziemia ? Dali Menuet SE , czy coś lepszego ?
  16. Świetnie, że opublikowałeś te pytania i odpowiedzi, bo to naprawdę oszczędza czas w tej grze. Ciekawi mnie tylko: czy w poprzednich edycjach, oprócz voucherów, komuś udało się wygrać jakieś większe nagrody, na przykład Garmina albo Thermomixa? Jak pisałeś, vouchery są prawie gwarantowane, ale zastanawiałem się, czy komuś udało się wygrać nagrody główne.
  17. Hm, wciąż może być.
  18. Ale nie zawsze to co chwalone może się podobać więc... 🙂 Pozdrawiam Paweł
  19. https://bsky.app/profile/technicznybdg.bsky.social/post/3lwvm2mj5sc2o
  20. Wczoraj
  21. U mnie skończył życie jako zasilacz perkusji elektrycznej i interfejsu audio....
  22. Czyli nie da sie kupic ? Szkoda .Dzieki za info i tez pozdrawiam Oprocz Andrzeja Dragana proponuje jeszcze Nikodema Popławskiego . A tu inny temat ale moze kogos zainteresuje . O tym jak to producenci "dla naszego dobra" usuwają wyjscia jack 3.5mm z telefonów . https://www-pocket--lint-com.translate.goog/opinion-why-removing-the-headphone-jack-from-phones-was-a-bad-idea/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=rq starszy temat ale dopiero wczoraj na niego trafiłem i fajnie ze został tak opisany bez ściemy tylko wprost powiedziane dlaczego likwidują te gniazda . Pozdrawiam
  23. Miałem jego transformator z 230v na 110V i wniósł oprócz odpowiedniego napięcia buczenie transformatora w gramofonie...chyba jest lekko przereklamowany.
  24. Czyli twoim zdaniem kiedy opada to też sie cofa, póki nie dotrze do rowka i nie zadział sił odśrodkowa? Bo antyscating działa cały czas.
  25. Tranzystor jest szybszy. Przynajmniej ja tak miałem ze słuchawkowym wzmacniaczu Sinus Audio, który pojedynek wygrał z Feliks Audio Elise. Potem wpadł mi w ręce taniutki Schiit Asgard - jak by mnie ktoś w rakietę wsadził. Co dziwne kiedy przesiadałem się na lampę, tego spowolnienia nie czułem wcale.
  26. A miało być tak pięknie.
  1. Załaduj więcej aktywności


×
×
  • Utwórz nowe...