Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 701 tematów w tym forum

    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
  1. Dwa subwoofery

    • 4 odpowiedzi
    • 1,3k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  2. AVR Denon 3600

    • 2 odpowiedzi
    • 791 wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 3,6k wyświetleń
  3. Nietypowo

    • 23 odpowiedzi
    • 4k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 33 odpowiedzi
    • 4,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,5k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
  4. Optoma H100 i Dell 1410x

    • 1 odpowiedź
    • 764 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 758 wyświetleń
    • 54 odpowiedzi
    • 10k wyświetleń
  5. Jaki soundbar? 1 2

    • 26 odpowiedzi
    • 8k wyświetleń
    • 56 odpowiedzi
    • 8,3k wyświetleń
    • 66 odpowiedzi
    • 10,7k wyświetleń
  6. Soundbar do 1500zł

    • 12 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,4k wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 5,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Uważałbym przy gwarancjach na odtwarzacze CD. Spotyka się pięć lat gwarancji na część cyfrową, ale na napęd już tylko dwa lata. Proponuję dokładnie sprawdzać przed zakupem.
    • Cześć  To mój pierwszy post ,więc witajcie   Posiadam dość duże pomieszczenie odsłuchowe ,pełniące jednocześnie rolę salonu .Wymiary to 8×6,5 m i 3m wysokie ,ponad 50m2 i 150m3 kubatury . Głośniki ustawione na krótszej ścianie, kanapa z miejscem do odsłuchu pośrodku salonu. Pomieszczenie raczej bogato umeblowane i z zasłonami na jednym boku i z tyłu. Problem  stanowi goła  ściana z tv na której są ustawione głośniki. Planuję ją zabudować  20 cm wełną ,na tv opuszczał by się 10 cm panel .Na całość naciągnięta  była by tkanina ozdobna . W sumie byłoby to około 8m2 ustroju i 1,6 m3 wełny ,wydaję mi się że powinno to zadziałać ,i to dość szerokopasmowo .Ale czy nie przetłumie? Obiło mi się też o uszy że wygłuszenie za zespołami głośnikowymi ,daje efekt większej, wolnej przestrzeni za nimi ,tak ,jak gdyby były bardziej wysunięte do przodu i że w ten sposób można ,,powiększyć przestrzeń " Bardzo byłbym wdzięczny za podpowiedzi mojego zagadnienia . Pozdrawiam  Łukasz  Zastanawiam się jeszcze czy te 20 cm wełny ,nie zabije mi efektywności i energii głośników subniskotonowych ?.Dwa z czterech szt skierowane są do tyłu i między nimi a wełną będzie max 30-40cm.  
    • Są dwa niezależne Kenwoody. Pochodzący z Japonii od audio i pochodzący z UK od sprzętów kuchennych. Poza nazwą nie mają ze sobą chyba nic wspólnego.
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...