Skocz do zawartości

Kino Domowe

Obraz i dźwięk (telewizory, projektory, amplitunery i wzmacniacze wielokanałowe, odtwarzacze DVD i BR, wielokanałowe zestawy kolumn, soundbary i projektory dźwięku, "naleśniki" - zestawy zintegrowane wszystko w jednym).


9 589 tematów w tym forum

  1. Zepsuty subwoofer

    • 0 odpowiedzi
    • 846 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 608 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 676 wyświetleń
  2. Audio Show

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,3k wyświetleń
  3. Głośniki sufitowe do KD

    • 0 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,7k wyświetleń
  4. CERWIN-VEGA VE-28SX

    • 0 odpowiedzi
    • 329 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,6k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 593 wyświetleń
  5. Mała zagwozdka

    • 0 odpowiedzi
    • 2,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 283 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 571 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 389 wyświetleń
  6. Zanik sygnału w TV

    • 0 odpowiedzi
    • 2,4k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1k wyświetleń
  7. Problem z głośnikami 5.1

    • 0 odpowiedzi
    • 787 wyświetleń
  8. Subwoofer

    • 0 odpowiedzi
    • 603 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 602 wyświetleń
  9. NVIDIA Shield Tv Pro

    • 0 odpowiedzi
    • 364 wyświetleń
  10. Zestaw 5.1

    • 0 odpowiedzi
    • 582 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2,6k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Witam. Plus z mojej strony dla Cambridge Audio CXA81.  Na pewno warto przetestować. U mnie grał z Cambridge CXC transportem cd.
    • Był w stanie rozpoznać, ponieważ wzmacniacz został inaczej zestrojony ( proszę nie mylić ze źle skonstruowanym). Wzmacniacze wbrew niektórym opinią potrafią grać inaczej, co nie oznacza błędnej konstrukcji. Dochodzi kwestia zestawienia z resztą toru  (kolumny, źródło, transport, akustyka oraz wszelakie akcesoria). 
    • Witam, Mam nadzieję, że forumowicze mnie wspomogą w kolejnym wyborze. Otóż, po ponad 20 latach grania w moim wzmacniaczu Cambridge Audio A500 przepaliły się końcówki mocy   Teraz stoję przed dylematem wyboru następnego wzmacniacza stereo. CA A500 grał z CA D500SE (odtwarzacza CD) oraz kolumnami JM Lab Chorus 715. Jak dla mnie super zestaw budżetowy pod względem dźwięku, stereofonii, przestrzeni. Nawet grający cicho budował dobre barwy i była tam dokładność, naturalność i przestronność. Powiem szczerze, że przez te wszystkie lata nie czytałem żadnych testów ani porównań, więc nie wiem na co teraz zwrócić uwagę. Rozglądam się za używanym wzmacniaczem tak do 2.000zł. Zastanawiałem się czy wzmacniacze CA nadal warte są rozważenia, ale czytałem opinie o 640A, 740A i wychodzi, że grają precyzyjnie, ale brakuje właśnie tej "muzykalności". Trochę słuchałem 640A i niby wszystko ładnie rozłożone i precyzyjne, ale takie bez wyrazu, każdy instrument oddzielnie i tak bardziej sterylnie, bez "średnicy". Perkusja brzmiała na różnych nagraniach "kartonowo". Widziałem recenzje nowszego CA CXA60, że niby taki żywy i z ładną sceną stereo. A może jednak coś innego? Rotel? NAD? Z góry dziękuję za Wasze podpowiedzi. Pozdrawiam, Lechu
    • zawsze to mam gdzies z tylu glowy gdy was czytam 😂
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...