Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 698 tematów w tym forum

    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  1. Yamaha ax 596

    • 8 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,3k wyświetleń
  2. Co to za odtwarzacz?

    • 5 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  3. jak to możliwe, że to grało?

    • 4 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
  4. Streamer/DAC z Airplay

    • 16 odpowiedzi
    • 3,3k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  5. Subwoofer do Audio Pro A26

    • 14 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  6. Tannoy Mercury 7.4

    • 10 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  7. Kolumny Heco direkt ?

    • 11 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  8. Amplituner + kolumny aktywne

    • 6 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  9. I co teraz...

    • 11 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
  10. Denony 500AE

    • 4 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3,2k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 3,2k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Alez ja nie mam zamiaru analizowac tego w ujeciu personalnym, nawet w twoim przypadku. Swoje zdanie o poszczegolnych tematach/uzytkownikach mam wyrobione i tak niech zostanie. 
    • Trochę odkopię temat. Ale różnica jest w mechanizmie, zegarki modowe, mają włożone jednorazowe mechanizmy kiepskiej jakosci, ciezko o wymiane nawet mechanizmu w razie uszkoszenia, co nie jest niczym rzadkim bo z reguly to sa najprostsze mechanizmy po 5 dolarow , są mniejszej dokładności, sa me koperty i paski sa wykonane są często z gorszych materiałów i z gorsza starannością a płaci się głównie za znaczek. Co nie zmienia faktu, że jak ktoś chce mieć TH to go kupuje i nic nikomu do tego.   Od mojego ostatniego postu wiele się zmieniło,  założyłem taki dziwny metal na palec i kupiłem sobie pasującego kolorystycznie zeppelina i chyba jakieś dwa zegarki ale bardziej woły robocze 😜
    • Podłogówki to inna liga jeśli chodzi o wymagania przestrzenne . Czyli najprościej przeglądać wymiary propozycji podanych przez doświadczonych kolegów /to nie ja😀/ i spróbować wypożyczyć ,powiedzmy dwie pozycje w celu odsłuchu i porównania w domu . Odsłuchy w salonie nie będą miarodajne, ponieważ jak wynika z opisu masz niezbyt przychylne akustycznie miejsca docelowe dla monitorów . Jak już trafią do domu, posłuchać ,poprzesuwać jeśli się da,do środka lub na zewnątrz ,pokombinowć ze skrętem, i wybrać najlepsze z dostępnych brzmienie . Proste ! 😀 Aha, wymiary moich Elac debut b6 2.0 to sz. 195mm, wys.375mm,gł.268mm. Większość opisanych dżwiękowych bolączek usunąłem zmianami ustawienia monitorów , masz znacznie mniejsze pole manewru ,ale próbować trzeba ! 😀
    • Moim zdaniem te Nady z niskiej półki cenowej grają słabo ,płasko. Nawet Piotr napisał że AMP Wimma zagra lepiej niż ten 338. Ale najlepiej posłuchaj sam zanim zdecydujesz.  
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...