Skocz do zawartości

Stereo

Wzmacniacze, przedwzmacniacze, końcówki mocy, amplitunery, odtwarzacze CD i plików, przetworniki, kolumny.


16 590 tematów w tym forum

    • 7 odpowiedzi
    • 1,9k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  1. Onkyo - testy

    • 8 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  2. Zestaw stereo do 2000zł

    • 2 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  3. Yamaha R-N803 - pierwszy test

    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
  4. Czy warto - zestaw Yamahy ??

    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  5. "Zalecana moc" i pochodne...

    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
  6. Lepszy wzmacniacz

    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  7. Jaki wzmacniacz do AA Phoebe 3?

    • 8 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
  8. A-S701 dobór kolumn.

    • 12 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 28 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1,8k wyświetleń
  9. Co zamiast Dali Grand Diva ?

    • 0 odpowiedzi
    • 1,8k wyświetleń


  • Ostatnie posty

    • Potrafią, ale tu są uznawane za niekoszerne. 😉
    • Mea culpa. Mam Powernode'a i mam też do niego oryginalnego pilota. Ale zupełnie zapomniałem o tym, że go dokupiłem. Faktycznie oryginalny pilot Bluesound nie jest w komplecie z Powernode. Nawet NAD C700 jest bez tego pilota. Dopiero NAD M10 V2 ma go w cenie, . @Tomasz S.Przepraszam za pomyłkę. Starość nie radość;)
    • Sluchajmy Slayer,tak szybko koncza sie jego plyty  😝   Teraz inna bajka,Eminem 'Curtain Call: The Hits'. Nie da sie ukryc ze na skladaku jest pare hitow.Najladniejszy wedlug mnie to 'Shit on You'. Z powietrza.  
    • Witam,  obserwuję to forum od jakiegoś czasu, ostatnio coś tam napisalem, lecz moje wejście, luźno rzecz ujmując, nie było najlepsze.  Starłem się z człowiekiem, który cieszy się tutaj dobrą opinią i   poważaniem. Ci, którzy to czytali, to wiedzą. On też wie. Myślałem, że wiem na temat muzyki i sprzętu więcej, niż 'zwykly' słuchacz. Może i tak jest, lecz każdy dzień, gdy czytam Wasze posty, utwierdza mnie w przekonaniu, że muszę się  jeszcze dużo nauczyć. Nie przypuszczalem, że aż tak to poczuję. Dlatego cieszę się, że tu trafilem.Zbudowalem sobie zestaw stereo,, z którego jestem zadowolony-Marantz pm7000n + Magnat signature 503. To, co potrafi ten wzmacniacz to wiedziałem, głośniki każdego dnia mnie zaskakują. Ale nie o tym chciałem...  Mam Kino domowe na bazie Denona 1200 W + 5,1 od Krüger&matz. Za Atmos robią małe Onkyo.  Mam problem.W kinie zestaw jest, jak dla mnie świetny, gdy puszczam br, np koncert Watersa The Whall czuje się jakbym miał najlepszy sprzęt na świecie. Nie potrafię tego zrozumieć, ale w stereo ten sprzęt ze Spotify, czy z Tidal nawet nie zbliży się jakością w stereo do tego, co czuje w kinie. Kolumny nie chcą pokazać tego, co na koncercie. Nawet filmy z Netfliksa, gdy są w 4 K i Atmos, są odlotowe. Co mam zrobić, żeby muzyka tu brzmiała?  Byłem na odsłuchu, porównaniu Marantz Cinena 60 z Denonem 3800. Marantz połknął Denona w muzyce na śniadanie. Ale jak on się będzie sprawował w kinie?  Mam kilka opcji.  1-kupic Marantz Cinema 60,ale czy moje kolumny od Kruger&matz dadzą radę? Z Marantzem pm 7000 n nie grają.,w sensie jest lipa.  Po kupnie Marantza mogę kupić inne glisniki Chce być zadowolony też że stereo.  2-Marantz Cinena 60 i moje już ukochane Magnat-w 5,2,1. Myślałem o wyższej serii 700 3-wzmacniacz lub ampli stereo+ 2 nowe głośniki-małe, które mógłbym powiesić szerzej i wyżej.  4--myslalem też o Wiim pro plus do tego Denona. Pewnie byłoby lepiej.  Zaznaczam, że muzykę słucham głównie na pm7000n, lecz w salonie siedzi się wygodniej i też posłuchałabym stereo.  Mysle o tym już ileś miesięcy i chyba sam tego nie rozwiąże.  Proszę o porady.   
  • Ostatnio poruszane tematy

×
×
  • Utwórz nowe...