Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie

  1. Ostatnia godzina
  2. Cześć, ogółem jest kilka możliwości na takie produkty. Na pewno warto sprawdzić Audiolaba Omnia, Quad Artera Solus Play, czy właśnie Taga HTR-1500CD Dobór kolumn zależy od budżetu i Twoich oczekiwań, więc wstępnie podlinkuję film, gdzie znajdziesz nieco opcji i może coś Cię zainteresuje W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, podziałamy
  3. @maxredaktor Kto by pomyślał, że ukaże się jeszcze jakiś album studyjny pod tym szyldem i to z "Fito" na perkusji. (Kilka / kilkanaście lat temu miał problemy zdrowotne i na koncertach zastępował go czasem inny bębniarz.) Widzę, że w obecnym składzie jest Jimmy Vivino, więc zakładam, ze to on tu gra na gitarze. Świetny muzyk, mam jakiegoś jego solowe płyty, jak również nagrania z bratem i z Alem Kooperem. Jak się tego słucha?
  4. Bardzo dziękuję za odpowiedzi. A jakie głośniki do tej Tagi byłyby dobre?
  5. PM7000N mamy za 4399 PLN i nie jesteśmy dystrybutorem Marantza Piotr się chyba zakręcił z tym, o jaki wzmacniacz chodzi.
  6. Sprawdź na Ceneo, wydaje mi się że w większości salonów jest w cenie 4399zl.6499 to on nigdy nie kosztował, chyba pomyliłeś modele. Tyle to mógł kosztować Pm8006, ale też chyba jest tańszy.
  7. Przedwczoraj oglądałem nowy film. Wysoka rozdzielczość, HD, HDR, 4k, 60fps, 7,1, DD, itp. (ja to się czasem gubię w tym). Rasowany przez grafików, jak i dźwiękowców. Dużo basów, efekty. Dla kogoś może wielkie "WOW". A wczoraj odpaliłem Blue ray, stary film w 2.1. Sub w sumie zbędny, bo raczej nie było głębokich basów. Bez 4k, bez grafików i wodotrysków. Kurde, jak to się fajnie i przyjemnie oglądało. ...natomiast, żeby nie było, to jest wiele osób, przesiadających się z pełnego KD, z powrotem do stereo. W historii kina, to STEREO nie sprawdziło się, bo Ci co siedzieli na skraju, to raczej słuchali w mono. Stąd skutkowało to nagłośnieniem wielokanałowym. Dlatego mam odmienne zdanie, niż Piotr, co do KD (wybacz)... ...z drugiej strony jest, to czasem "fajna zabawka" takie słuchowisko naookoło, ...dla mnie czasem.
  8. Witam. Mam zamiar zmienić sprzęt na coś nowszego. W tym momencie posiadam zestaw: kolumny KODA AV-707 MKII i amplituner YAMAHA RX-V465, Gra to słabo, żeby nie powiedzieć beznadziejnie. Chcę kupić Wiim Ampa ze względu na jago cenę, opinie jak i funkcjonalność, Do tego szukam kolumn podłogowych. W cenie do 4500 zł chciałbym kupić coś optymalnego, do tego ważnym dla mnie aspektem jest wygląd kolumn i ich wpasowanie do salonu. I tu mam dwa modele. Coś od Klipscha lub Q acoustic 3050i czarne (lub przekraczając budżet q acoustic 5040 ze względu na to że ma okleinę jasny dąb) Salon ma ok 20 m - jego cały bok jest otwarty na powiedzmy 20 m jadalnie i 10 m kuchnie. Generalnie kolumny na ścianie o długości 3 m i do kanapy 6 m. Zależy mi na posłuchaniu muzyki ze spotify i tidala ale 50% używania to miałby być sensowny dźwięk przy oglądaniu filmów/seriali. Przy moim obecnym sprzęcie dialogi są nie zawsze zrozumiałe, dźwięk się zlewa itd. Czy w okolicy Trójmiasta można gdzieś odsłuchać wyżej wymienione modele? Trochę obawiam się Klipschy, w opiniach często przewija się informacja o ich ostrzejszym dźwięku. Czy wymienione przeze mnie kolumny będą w ogóle pasowały do wiim ampa?
  9. Fajna dyskusja na forum Wiim o cenach. Szefostwo prosi społeczność o wskazanie, jaka cena by im odpowiadała ( w skrócie). Cena startuje od 349$/379€/349£...
  10. Today
  11. Ten model posiada łączność dwustronną bluetooth. Nie ma problemy podłączyć głosnika poprzez Bluetooth. Wykrywa każdy głośnik i inne sprzęty, które są w zasięgu bluetooth. Zastanawiam się czy problem nie leży po stronie słuchawek, chociaż z telefonem się łączą, ale nie za każdym razem. W instrukcji obsługi amplitunera jest informacja, że można podłączyć słuchawki zarówno poprzez kabel jak i bluetooth.
  12. Nie miałem nigdy sprzętu powyżej 2k. Więc jak dla mnie grają świetnie o subie nawet nieyślę.A są jeszcze nie wygrzane.Odwarzają z Tidal. Ciekawi mnie czy usłyszę różnice między Tidal a Spotify. Zakładam że jak na moje ucho to nie.
  13. Ambitnie 😎 ...i dobrze, życzę powodzenia w poszukiwaniach i kasy na ten wzmacniacz. A w razie czego możesz zastanowić się nad 907 MOS czy 607MOS w obu wersjach, będzie taniej, choć trochę inaczej. Może w wolnej chwili Paweł, Jan czy Marek lub inni Koledzy opiszą (przypomną) różnicę między takimi wzmacniaczami, bo ich wszystkich słuchali. Pozdrawiam
  14. Denon PerL Pro - dźwięk na najwyższym poziomie w promocyjnej cenie! Szukasz słuchawek dousznych, które zapewnią Ci bezkompromisową jakość dźwięku i komfort użytkowania? Poznaj Denon PerL Pro - prawdziwą perełkę wśród bezprzewodowych modeli True Wireless! PerL Pro to: Spersonalizowany dźwięk: Technologia Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT) analizuje Twój słuch i tworzy unikalny profil dźwiękowy, idealnie dopasowany do Twoich uszu. Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res: Ciesz się muzyką w jakości CD dzięki bezstratnej technologii Qualcomm aptX. Dźwięk przestrzenny: Technologia Dirac Virtuo zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe 3D. Krystalicznie czyste połączenia głosowe: Osiem mikrofonów i technologia Qualcomm aptX Voice gwarantują wyraźne rozmowy telefoniczne. Długi czas pracy: Do 32 godzin słuchania na jednym ładowaniu (z etui ładującym). Wygodne i lekkie: Ergonomiczna konstrukcja i silikonowe końcówki zapewniają idealne dopasowanie i komfort przez cały dzień. Promocja w salonie Q21! Tylko teraz słuchawki Denon PerL Pro dostępne są w salonie Q21 w promocyjnej cenie 999 zł! To prawdziwa okazja, aby zaopatrzyć się w słuchawki klasy premium w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj - skorzystaj z promocji i poczuj różnicę! Sprawdź ofertę już dzisiaj, odbierze od ręki w salonie stacjonarnym lub kup z dostawą w 24h (dni robocze) - LINK. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
  15. Może brzmienie stereo. Kina. Ale rzeczywiście posłucham was i chyba dam spokój. Bo przeskoku raczej nie będzie na tych kolumnach
  16. Zawsze zachodziłem w głowę dlaczego u Czubsi gra tak zjawiskowo ? Dopiero po długich doświadczeniach z różnymi konfiguracjami , podmianą przewodów i ustawieniem sprzętów na różnych „ścianach” , platformach itd. zrozumiałem że nie tędy droga . Paweł jest perfekcjonistą . Doskonale rozumie schematy urządzeń, wie jak to działa i dlaczego, rozumie ten sprzęt jak mechanik pracę samochodu . Dzięki temu wie jak dbać o to by wyciągać z niego maksimum możliwości . 1. Ustawienie punktów pracy wzmacniacza . 2. Przewody które grają od lat . Srebro złocone . Czym więcej gra tym lepiej brzmi . Te kable dają dynamikę a przede wszystkim mikrodynamikę, która pozwala oddawać najdelikatniejsze sygnały co przy okazji daje kopa tym najgłośniejszym i pierwszoplanowym. 3. Nie rusza i nie grzebie non-stop przy kablach. Jak podłączy to pracują miesiącami . To wszystko daje efekt pełnego zespolenia. Tak jakby połączenia między urządzeniami wrosły w siebie korzeniami. Wtedy słychać że muzyka gra bez najmniejszego efektu nerwowości, podskórnie czujemy ukojenie zmysłów. Jest mnóstwo informacji, kapitalnie poukładana scena . Przestrzeń która wydaje się nie mieć końca . Coś jakby otaczała Nas aura dźwięków . Czujemy całym ciałem że jest obecna w każdym zakamarku salonu . Oczywiście zależy to od jakości nagrania ale te zrobione na poziomie mistrzowskim pozwalają cieszyć się z posiadania tak wyjątkowego sprzętu . Wing0 Sansui lubi się z japońskimi kablami a najbardziej z tymi z najwyższych serii . Czym lepsze tym więcej odda z nawiązką w postaci jeszcze piękniejszego grania. Szkoda że wielu użytkowników gra na słabszych przewodach bo nigdy nie słyszała ( chyba że u wybranych Klubowiczów ) ile da się wyciągnąć jakości z tej bazy sprzętowej . Czym lepszym towarzystwem obudujesz system tym większe przyrosty jakości uzyskasz . U mnie w zasilaniu do trafa 230-100 i do źródła gra Acoustic Revive, to samo na IC i głośnikowych . Podobna filozofia dźwięku dobrze współgra z harmonią wzmacniacza .
  17. Jeżeli cytuje się wypowiedź, w której już były cytowane wypowiedzi innych użytkowników to czasami może się to nakładać. A wtedy nie wiadomo czyj to był cytat. Dlatego (o czym często pisałem) warto po napisaniu posta sprawdzić czy jest wszystko w porządku (jest na to kwadrans, więc w zupełności wystarczy) i edytować błędy, a poza tym nie ma sensu cytować całej wypowiedzi poprzednika gdy się odpowiada bezpośrednio po nim. Pozdrawiam PS. Usunąłem zdublowany post i niepotrzebne cytaty
  18. 3.1.2 bym rozważał, ale 3.1 z LCR raczej nie, ale kto komu zabroni.
  19. Powtórzę, Polskie ścieżki sa bardzo złe. To normalne. A co to ma zmienić?
  20. Tak. No i w tym miejscu to nie najlepiej wygląda. Jakby było chropowate. Oj z tym się nie zgodzę.
  21. Dziękuję za garść przydatnych informacji. Na szczęście idzie majówka będzie możliwość słuchania przez dłuższy czas. @Rega nie cytolisz się w tańcu, heheh czekam na info co tam z tą 07 wykombinujesz. Panowie kable XLR robiliście sobie czy macie jakieś konkrety wpięte Harmonixy czy Hijiri? Dobrze że temat kabli zasilających chociaż odpada w przypadku tego wzmacniacza ;). Ten seryjny jest solidny jak widzę, końcowa jak to japoniec ale sam drut bardzo fajny. Podrzucam kilka zdjęć środka. Wydaje się nie specjalnie grzebalny, trzeba mu tylko serwis ogólny zrobić. Tylko pierw kasy trochę uskładać.
  22. Uważam że nie ma to sensu. To predzej zdarzalo mi sie ogladnac serial w systemie 3.1 ale bez frontów. W sencie centralny i dwa surroundy. Oczywiscie sama kolumna centralna robi znacznie poprawę w obsłigach dialogów, tego co dzieje sie na ekranie. Ale sam zamysł kina domowego od zarania od stworzenia to że dzwiek bedzie na około. W systemie 3.1 gdzie 3 jest z przodu no nie będzie tego. Moim zdaniem szkoda budzetu na centralny i specjalnie kupować pdo to AVR
  23. nie sugerujesz się mocą. To na pewno. Im wyższa impedancja tym lepiej ale niesyety tego sam wiedzieć nie będziesz. Jeden producent może podawać 4 a drugi 8 a ich minimum to kolejno 3,5 i 3. A to właśnie to ewentualnie robi problemy. Wiec finalnie. Słiuchaj. Centralny ma nie skrzeczyć, nie grac piskliwie, nie grac przytłumionym dzwiekiem. To juz połowa sukcesu. Nie musi pasowac pdo kolumny frontowe. To mit.
  1. Załaduj więcej aktywności


  • Dzisiejsze posty

    • Cześć, ogółem jest kilka możliwości na takie produkty. Na pewno warto sprawdzić Audiolaba Omnia, Quad Artera Solus Play, czy właśnie Taga HTR-1500CD Dobór kolumn zależy od budżetu i Twoich oczekiwań, więc wstępnie podlinkuję film, gdzie znajdziesz nieco opcji i może coś Cię zainteresuje W razie czego zapraszam do kontaktu i na odsłuchy, podziałamy  
    • @maxredaktor Kto by pomyślał, że ukaże się jeszcze jakiś album studyjny pod tym szyldem i to z "Fito" na perkusji. (Kilka / kilkanaście lat temu miał problemy zdrowotne i na koncertach zastępował go czasem inny bębniarz.) Widzę, że w obecnym składzie jest Jimmy Vivino, więc zakładam, ze to on tu gra na gitarze. Świetny muzyk, mam jakiegoś jego solowe płyty, jak również nagrania z bratem i z Alem Kooperem.  Jak się tego słucha?
    • Bardzo dziękuję za odpowiedzi. A jakie głośniki do tej Tagi byłyby dobre?  
    • PM7000N mamy za 4399 PLN i nie jesteśmy dystrybutorem Marantza Piotr się chyba zakręcił z tym, o jaki wzmacniacz chodzi. 
    • Sprawdź na Ceneo, wydaje mi się że w większości salonów jest w cenie 4399zl.6499 to on nigdy nie kosztował, chyba pomyliłeś modele. Tyle to mógł kosztować Pm8006, ale też chyba jest tańszy. 
    • Przedwczoraj oglądałem nowy film. Wysoka rozdzielczość, HD, HDR, 4k, 60fps, 7,1, DD, itp. (ja to się czasem gubię w tym). Rasowany przez grafików, jak i dźwiękowców. Dużo basów, efekty. Dla kogoś może wielkie "WOW". A wczoraj odpaliłem Blue ray, stary film w 2.1. Sub w sumie zbędny, bo raczej nie było głębokich basów. Bez 4k, bez grafików i wodotrysków. Kurde, jak to się fajnie i przyjemnie oglądało. ...natomiast, żeby nie było, to jest wiele osób, przesiadających się z pełnego KD, z powrotem do stereo.   W historii kina, to STEREO nie sprawdziło się, bo Ci co siedzieli na skraju, to raczej słuchali w mono. Stąd skutkowało to nagłośnieniem wielokanałowym. Dlatego mam odmienne zdanie, niż Piotr, co do KD (wybacz)...  ...z drugiej strony jest, to czasem "fajna zabawka" takie słuchowisko naookoło, ...dla mnie czasem.  
    • Witam. Mam zamiar zmienić sprzęt na coś nowszego. W tym momencie posiadam zestaw: kolumny KODA AV-707 MKII i amplituner YAMAHA RX-V465, Gra to słabo, żeby nie powiedzieć beznadziejnie. Chcę kupić Wiim Ampa ze względu na jago cenę, opinie jak i funkcjonalność, Do tego szukam kolumn podłogowych. W cenie do 4500 zł chciałbym kupić coś optymalnego, do tego ważnym dla mnie aspektem jest wygląd kolumn i ich wpasowanie do salonu. I tu mam dwa modele. Coś od Klipscha lub Q acoustic 3050i czarne (lub przekraczając budżet q acoustic 5040 ze względu na to że ma okleinę jasny dąb) Salon ma ok 20 m - jego cały bok jest otwarty na powiedzmy 20 m jadalnie i 10 m kuchnie. Generalnie kolumny na ścianie o długości 3 m i do kanapy 6 m. Zależy mi na posłuchaniu muzyki ze spotify i tidala ale 50% używania to miałby być sensowny dźwięk przy oglądaniu filmów/seriali. Przy moim obecnym sprzęcie dialogi są nie zawsze zrozumiałe, dźwięk się zlewa itd. Czy w okolicy Trójmiasta można gdzieś odsłuchać wyżej wymienione modele? Trochę obawiam się Klipschy, w opiniach często przewija się informacja o ich ostrzejszym dźwięku. Czy wymienione przeze mnie kolumny będą w ogóle pasowały do wiim ampa?
    • Fajna dyskusja na forum Wiim o cenach. Szefostwo prosi społeczność o wskazanie, jaka cena by im odpowiadała ( w skrócie).  Cena startuje od 349$/379€/349£...
    • Ten model posiada łączność dwustronną bluetooth. Nie ma problemy podłączyć głosnika poprzez Bluetooth. Wykrywa każdy głośnik i inne sprzęty, które są w zasięgu bluetooth. Zastanawiam się czy problem nie leży po stronie słuchawek, chociaż z telefonem się łączą, ale nie za każdym razem. W instrukcji obsługi amplitunera jest informacja, że można podłączyć słuchawki zarówno poprzez kabel jak i bluetooth.
    • Nie miałem nigdy sprzętu powyżej 2k. Więc jak dla mnie grają świetnie o subie nawet nieyślę.A są jeszcze nie wygrzane.Odwarzają z Tidal. Ciekawi mnie czy usłyszę różnice między Tidal a Spotify. Zakładam że jak na moje ucho to nie.  
    • Ambitnie 😎 ...i dobrze, życzę powodzenia w poszukiwaniach i kasy na ten wzmacniacz. A w razie czego możesz zastanowić się nad 907 MOS czy 607MOS w obu wersjach, będzie taniej, choć trochę inaczej. Może w wolnej chwili Paweł, Jan czy Marek lub inni Koledzy opiszą (przypomną) różnicę między takimi wzmacniaczami, bo ich wszystkich słuchali. Pozdrawiam
    • Denon PerL Pro - dźwięk na najwyższym poziomie w promocyjnej cenie! Szukasz słuchawek dousznych, które zapewnią Ci bezkompromisową jakość dźwięku i komfort użytkowania? Poznaj Denon PerL Pro - prawdziwą perełkę wśród bezprzewodowych modeli True Wireless! PerL Pro to: Spersonalizowany dźwięk: Technologia Masimo Adaptive Acoustic Technology (AAT) analizuje Twój słuch i tworzy unikalny profil dźwiękowy, idealnie dopasowany do Twoich uszu. Bezprzewodowy dźwięk Hi-Res: Ciesz się muzyką w jakości CD dzięki bezstratnej technologii Qualcomm aptX. Dźwięk przestrzenny: Technologia Dirac Virtuo zapewnia wciągające wrażenia dźwiękowe 3D. Krystalicznie czyste połączenia głosowe: Osiem mikrofonów i technologia Qualcomm aptX Voice gwarantują wyraźne rozmowy telefoniczne. Długi czas pracy: Do 32 godzin słuchania na jednym ładowaniu (z etui ładującym). Wygodne i lekkie: Ergonomiczna konstrukcja i silikonowe końcówki zapewniają idealne dopasowanie i komfort przez cały dzień. Promocja w salonie Q21! Tylko teraz słuchawki Denon PerL Pro dostępne są w salonie Q21 w promocyjnej cenie 999 zł! To prawdziwa okazja, aby zaopatrzyć się w słuchawki klasy premium w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj - skorzystaj z promocji i poczuj różnicę! Sprawdź ofertę już dzisiaj, odbierze od ręki w salonie stacjonarnym lub kup z dostawą w 24h (dni robocze) - LINK. Salon audio-video Q21 Pabianice, Reymonta 12 Tel. (42) 213 01 66 www.Q21.pl
  • Dzisiejsze tematy

×
×
  • Utwórz nowe...