Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
zlowik

plyty za posty

Recommended Posts

Gość
Cytat

czyli jak napisze 10 ze sie tak wyrazepomocnych postow to dostane plyte icon_smile.gif

Owszem. I w odpowiednich działach - niektóre działy nie są "wliczane" do promocji. Wszystko w regulaminie.

Gość
Nie jesteśmy w stanie śledzić każdego użytkownika i ilości postów, które napisał. Być może w przyszłości powstanie automat, który będzie to robił (liczymy na to), na razie jednak niestety trzeba się upominać.
Pozdrawiam

..Witam, obecnych i nieobecnych.. icon_biggrin.gif
Mam trzy wiadomości...
Dwie dobre, jedna taka sobie..

Po pierwsze dziękuję za przesłaną płytkę ( za posty ).
Doszła jestem usatysfakcjonowany...Dzięki icon_biggrin.gif

Po drugie, życzę całej REDAKCJI WESOłYCH, SPOKOJNYCH, RODZINNYCH śWIąT WIELKANOCNYCH 2008 icon_biggrin.gif

Wiadomość trzecia, taka sobie / może nie istotna ? /
otóż na grzbiecie numeru 3/2008 zabrakło napisu "AUDIO".
Jest to widoczne gdy kolekcjonowane numery stoją obok siebie na regale.. jeden za drugim.

A tak poza tym, wszystko jest na miejscu... icon_idea.gif
Pozdrawiam wszystkich uczestników Forum.
Wesołych, Spokojnych, Rodzinnych Świąt..... dla wszystkich.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

A u mnie w 3 numerze AUDIO zabrakło płytki CD "Audiofilskie Zajawki" icon_cry.gif
Wydaje mi się, że powinna tam być...

Co prawda niekoniecznie w tym wątku - ale jak napisałeś o dobrych/złych wiadomościach, to pomyślałem że się załapię.

Pozdrawiam

Gość
Audiofilskie zajawki powinny być w numerze. W dodatku nie jesteście pierwszymi osobami, które zgłosiły, że ich nie dostały. Widocznie coś w systemie nawaliło, za co bardzo przepraszamy. Postaram się wyjaśnić tę sprawę.

Gość
Pogadałam z górą. icon_wink.gif Prawdopodobnie w jakimś punkcie pośredniczącym ktoś te płytki wyciągnął, bo od nas wszystko podobno wyszło ok. Chcemy jednak, by wszyscy byli zadowoleni, więc jeśli ktoś nie dostał płytki, a chce ją dostać, proszę upominać się o nią pisząc pod adres: krostalska@audio.com.pl. Doślemy.

Pozdrawiam wszystkich

Dobry Wieczór z Lublina.
Serdeczne dzięki za płytkę Gilmoura. Przepiękne wydanie i niesamowita muzyka. Totalny odlot i ukojenie nerwów po całym poniedziałkowym dniu pracy icon_razz.gif Teraz z utęsknieniem czekam na śliczną Joss Stone.

Ja również BARDZO dziękuję za Gilmoura, płytka dotarła w superstanie, Na razie przesłuchałem raz, ale już się zakochałem icon_razz.gif
Jeszcze raz dzięki....
Dobra, to lecę słuchać icon_razz.gif
Pozdrawiam

Płytka za posty jest..... głos Anji Garbarek dziś do końca dnia będzie gościł w moim domu. cios pani z poczty nie zdołał zniszczyć płyty...ucierpiało nieznacznie tylko pudełko. Serdeczne dzięki dla całej redakcji za tak fajny prezent ( za 3 dni mam urodziny)

Gość
Pudełko ucierpiało? Wcale nie dobrze. Panie z poczty to mają ciosy...
Cieszę się przynajmniej, że płytki doszły.

Dzisiaj dostałem Magazyn /prenumerata/ z Audiofilskimi Zajawkami vol.6 .
Płyta oczywiście natychmiast wylądowała w odtwarzaczu ,materiał dosyć ciekawy ,zróżnicowany
i jak zwykle b.dobrze zrealizowany.Małe pytanie dlaczego utwór nr 5 jest nagrany ciszej
czy to celowy zabieg realizatora ?

witam , mam serdeczna prosbe . nie udalo mi sie kupic Audio 3/2008 , bede niezmiernie wdzieczny za pdf z testu Marantza cd6002 . z gory dzieki , moj email mpatt@wp.pl

Gość
Wysłane. icon_wink.gif Niedługo też ten test będzie na stronie.

Cytat

witam , mam serdeczna prosbe . nie udalo mi sie kupic Audio 3/2008 , bede niezmiernie wdzieczny za pdf z testu Marantza cd6002 . z gory dzieki , moj email mpatt@wp.pl

Trochę spóźnione ale nie mniej szczere podziękowanie za przesłaną płytkę BRIGHTMAN SARAH - The Best Of Classics. Już zdążyłem kilka razy przesłuchać tego wydania z tak wspaniałym głosem Sarah.