Skocz do zawartości

Niedrogie kable zasilające.


Recommended Posts

  • 1 month later...
3 godziny temu, mar76ek napisał:

Odgrzeję trochę tego kotleta 😉

Jaki kabelek zasilający IEC (oczywiście niedrogi - do ok +/- 200 zł) polecicie. Fajnie byłoby gdyby miał kątową wtyczkę do gniazdka i byłby w miarę elastyczny. Długość ok 1 - 1,2m.

Z tego co widze powinno sie zamknac spokojnie w kwocie 20 zl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Mariusz Kopacki napisał:

Z tego co widze powinno sie zamknac spokojnie w kwocie 20 zl.

Możesz rozwinąć myśl ?

3 godziny temu, mar76ek napisał:

Jaki kabelek zasilający IEC (oczywiście niedrogi - do ok +/- 200 zł) polecicie.

Chciałem Ci polecić kabel, który mam osobiście przy wzmacniaczu. Isotek Evo3 Intinium. Płaciłem za niego 249 zł. Bardzo dobrze zrobiony, dobrze wyglądający, bardzo elastyczny, dobrze układający się za sprzętami i szafkami, ale....widzę, że od czasu gdy go kupowałem, cena poszła trochę do góry. Obecnie trzeba dać 350 złotych.

W założonym budżecie z gotowców, to chyba tylko standardowe wchodzą w grę. Albo jakieś z alipendolino.

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
11 godzin temu, LICHU napisał:

Znalazłem w garaży 2m kabla  KaCsa KC-FP52 i tak się zastanawiam czy nie zrobić sobie nowego zasilającego :) pytanie jakie wtyczki byście polecili w rozsądnej cenie ? :)

Schuko już mam dla Ciebie 

https://allegro.pl/oferta/wtyczka-prosta-legrand-50114-16-a-230-v-13420367723

Jeszcze tylko ten drugi wtyk ten do urządzenia, zapomniałem nazwy🤭, taki z trzema dziurkami...🙂

https://allegro.pl/oferta/schurter-wtyk-zasilajacy-iec-c13-10a-nowa-wersja-12987414351

 

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu iż kable zasilające z Alli są warte tyle co opłot i wtyki , piszę ponieważ kupiłem słuchałem i za tzw piwo oddałem .

ps. ,,Żelazko " - miało być przenośnią czy też do czego raptem warte.

Niedawno zamówiłem kabel przedłużający do słuchawek Sennheiser i ten to owszem można polecić jest czysty-transparentny taki jakiego oczekiwałem.

https://pl.aliexpress.com/item/1005004377947136.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.10.21d71c24usJwHZ&gatewayAdapt=glo2pol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dedal napisał:

 viaBlue , ,Elecaudio , 

Warto mam Viablue , po jednym X40 ,X-60 z metra lecz jednak te  robione przez producent są ciekawsze .

Od 3-tygodni mam Viablue nf-s1 rca podzielę się opinią w odpowiednim dziale.

Elecaudio CS-361b ciekawy kabel jedna sztuka jest w mym drugim systemie , rzadko pojawiający się z drugiej ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...