Skocz do zawartości

DAC – przetworniki dla zaawansowanych, w cenie powyżej 2 tysięcy zł


RoRo

Recommended Posts

17 minut temu, marcinmarcin napisał:

Dobre jakościowo są Muzg i PD Creative. PD gra ciemniej, Muzg szybko i precyzyjnie. W zależności od kierunku w którym chciałbyś modyfikować system. W sumie używam teraz 2x Muzg 1x PD

Patrzyłem już na Muzg tylko to już jest prawie wydatek 3/4 cenny DACa posiadanego... Nie wiem czy jest sens aż tyle wydawać chyba będę musiał sobie porównać spróbować wypożyczyć.

Orientujesz się czy wypożyczają do testów ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Jak sam mowisz opinie. 

Moim skromnym zdaniem, jesli masz sprzet I jestes zadowolony z tego jak gra to sie tym ciesz.

Jedni pisze ze zmiana kabli niesamowicie poprawia dźwięk.

Ja napisze ze nie ma na to wpływu. 

Kogo posluchasz?

Uzywaj tego Cambridge I baw sie dobrze. Nie marnuj czasu na szukanie czegos, tylko dlatego ze ktos cos napisal.

Moje zdanie .

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ten CA ma 12V/2A zasilanie. Mam nawet taki zasilacz niskoszumowy nieużywany, ale nie będę Ci go wciskał przecież. Skontaktuj się z Muzgiem, poproś o dobry niskoszumowy zasilacz na takie właśnie parametry, oparty o jego autorskie regulatory. Ciekaw jestem wyceny, ale na pewno się zmieścisz. Co do poprawy brzmienia - na pewno będzie. Ja akurat testowałem Arcama z fabrycznym zasilaniem, z Tomankiem tym KD oraz tym moim DIY niskoszumowym. Najlepiej zagrał z Tomankiem. Przepraszam, najlepiej zagrał z akumulatorem i to z nim do końca go słuchałem zanim sprzedałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wito76 napisał:

Widzę, że ten CA ma 12V/2A zasilanie. Mam nawet taki zasilacz niskoszumowy nieużywany, ale nie będę Ci go wciskał przecież. Skontaktuj się z Muzgiem, poproś o dobry niskoszumowy zasilacz na takie właśnie parametry, oparty o jego autorskie regulatory. Ciekaw jestem wyceny, ale na pewno się zmieścisz. Co do poprawy brzmienia - na pewno będzie. Ja akurat testowałem Arcama z fabrycznym zasilaniem, z Tomankiem tym KD oraz tym moim DIY niskoszumowym. Najlepiej zagrał z Tomankiem. Przepraszam, najlepiej zagrał z akumulatorem i to z nim do końca go słuchałem zanim sprzedałem.

Włąsnie pisałem do Muzgu. Dostałem odp, że jest taka możliwość zrobienia takiego zasilacza. Pytałem również o wyporzyczenie/przetestopwanie i na to odp nie dostałem :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, panbulka_ napisał:

Włąsnie pisałem do Muzgu. Dostałem odp, że jest taka możliwość zrobienia takiego zasilacza. Pytałem również o wyporzyczenie/przetestopwanie i na to odp nie dostałem :/

Ja Ci tylko powiem ze mam jego autorski do digione sig i mam też ten duży z zielonym pstrykiem do Qutesta. Absolutny top jakosciowy. Pytanie co on ma potem robić z takim oddanym 😉

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr Sonido napisał:

U kogo? Czasem trzeba zadzwonić bo niektórzy na maile nie odpowiadają.

 

Muzg ma wyrobioną dobrą markę i pewnie nie bawią się w egzemplarze demo.

Pewnie przy kupnie można się dogadać, że jeśli dobrze nie spełni swojego zadania to w jakimś krótkim od kupna okresie można zwrócić.

Pewnie zwroty produkcji ich urządzeń zdażają się niezwykle rzadko lub wcale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Tomasz Kluczynski napisał:

Pewnie przy kupnie można się dogadać, że jeśli dobrze nie spełni swojego zadania to w jakimś krótkim od kupna okresie można zwrócić.

@panbulka_

"Zawsze masz prawo do co najmniej dwuletniej bezpłatnej rękojmi. Przepisy krajowe mogą jednak gwarantować dodatkową ochronę. Możesz zwrócić każdy towar w ciągu 14 dni od zakupu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny"
14 dni  na zwrot bez podania powodu zwrotu.
Tak, więc nie ma się co "krygować".
Kupujesz, i jak nie spełnia oczekiwań, "bo nie ładny kolor w Twoim oświetleniu pokoju", albo "bo, wstałeś lewą nogą", lub, nie spełnia oczekiwań wynikających z przeznaczenia produktu.... Odstępujesz od umowy kupna-sprzedaży.
I, nie ma, że Ci głupio, albo "nie wypada".
I, nieważne, czy produkt pochodzi z znanego serwisu handlowego, czy od prywatnego sprzedawcy.
 

Edytowano przez Eltanianin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odp.

Dzwoniłem bezpośrednio do MuzgAudio wszystkiego sie dowiedziałem.

Zapomniałem się pytać o wersje demo 😁

Co nie zmienia faktu, że jestem zdecydowany na zakup. Jeśli faktycznie nie będzie mi się podobało to zwróce w ciągu 14 dni.

Jak przyjdzie oraz chwile pogra postaram sie coś napisać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2024 o 12:08, panbulka_ napisał:

Jak przyjdzie oraz chwile pogra postaram sie coś napisać :)

Jeśli różnica będzie na poziomie sugestii, niuansu, a nie że od razu "WOW!!!", wtedy koniecznie poproś kogoś z domowników, by Ci przełączał, lub nie ;) , (nie masz wiedzieć, co jest podłączone w danej chwili) i, zrób sobie ślepy odsłuch.
To, weryfikuje wszystkie legendy.  😛
Wiem najbardziej "rasowi" audiofile tego nienawidzą, ale prawie każdy,( i nie zależnie od dziedziny),  woli pięknie ubrane kłamstwa, niż gorszącą nagością  prawdę. 😛

 

Edytowano przez Eltanianin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.08.2024 o 11:12, Tomasz Kluczynski napisał:

Muzg ma wyrobioną dobrą markę i pewnie nie bawią się w egzemplarze demo.

Pewnie przy kupnie można się dogadać, że jeśli dobrze nie spełni swojego zadania to w jakimś krótkim od kupna okresie można zwrócić.

Pewnie zwroty produkcji ich urządzeń zdażają się niezwykle rzadko lub wcale.

No to takie podejscie jest też ok.

Dnia 7.08.2024 o 11:51, Eltanianin napisał:

@panbulka_

"Zawsze masz prawo do co najmniej dwuletniej bezpłatnej rękojmi. Przepisy krajowe mogą jednak gwarantować dodatkową ochronę. Możesz zwrócić każdy towar w ciągu 14 dni od zakupu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny"
14 dni  na zwrot bez podania powodu zwrotu.
Tak, więc nie ma się co "krygować".
Kupujesz, i jak nie spełnia oczekiwań, "bo nie ładny kolor w Twoim oświetleniu pokoju", albo "bo, wstałeś lewą nogą", lub, nie spełnia oczekiwań wynikających z przeznaczenia produktu.... Odstępujesz od umowy kupna-sprzedaży.
I, nie ma, że Ci głupio, albo "nie wypada".
I, nieważne, czy produkt pochodzi z znanego serwisu handlowego, czy od prywatnego sprzedawcy.
 

Z tym że te zwroty to są różnie interpretowane. Pamietaj że prawu zwrotu podlega produkt nie uzywany.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Troche sobie poczekałem...  Zamówiłem 12 Sierpnia, dotarł do mnie dziś. (Producent miał urlop)

No jak na razie na pare godzin grania jestem bardzo zadowolony.

Na pierwsze co zauważyłem utwardził się, oraz stał jeszcze bardziej punktowy bas dla mnie mega plus.

Słysze wiecej korzyści - postram się póżniej coś dopisać z wrażeń.

Dziękuję za pomoc :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...