Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
LeniwyTytan

Używane głośniki do RN803d - 14m2

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Chciałbym prosić o polecenie adekwatnych kolumn podstawkowych do mojego pokoju (plan w załączeniu), myślałem ażeby je ustawić po lewej stronie pomieszczenia.

Amplituner jaki posiadam to Yamaha RN803d, który został mi niedawno sprezentowany. Budżet jaki chciałbym przeznaczyć to ok. 2000zł na używany komplet (oczywiście nówki w tej cenie nie wykluczam) bez standów (mile widziane również porady jakie kupić do danych kolumn). Kolumny zapewne będę zmieniał za jakiś czas, gdy przeprowadzę się do czegoś większego. Słucham rock'a i blues'a. Czasami również muzyka klasyczna zabrzmi. 

Z góry dziękuję za typy i pomoc :)

pk2.png.f57ef78a21c7aed3c3f92f6c336d62a4.png

Cześć,

Jeśli używane to monitor audio silver 2 lub studio 16 Hz canto one.

Jak nowe to Dali oberon 2 lub Polk audio rti a3.

Piotrek

Witam,

Myślę że Dali Zensor3 albo nowe Oberon3 to wcale nie głupi wybór w tej cenie ciężko znaleźć ciekawiej grające kolumny. Do tego zestawu dołożyłbym bardzo dobrze grające Phonar Veritas M2 Style to małe monitory o mocnym brzmieniu i basie mało spotykanym w tej klasie fajnie zgrają się z amplitunerem Yamahy, na pewno warto posłuchać.

Marcin

Dali to kiedyś były konkurencyjne. Dziś jest kilka innych firm które są tańsze i wcale nie gorsze. Przykład Indiana Line

Phonarów nie słuchałem. 

Indiana line może dla spektor jest konkurencją. Ale w zasadzie na tym się kończy ich oferta. 

Rms jak jeszcze był dystrybutorem to dobrze wypromował te kolumny. W UK czy Niemczech są całkowicie nie znane. 

Jako ciemniejsza konkurencję to bardziej obstawial bym elac z modelem b6.

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować