Skocz do zawartości

Covid-19


Recommended Posts

12 minut temu, Rega napisał:

jaką szczepionkę przyjąłeś?

Mnie się trafił PFIZER. Każdy dostaje taki bilecik z numerem serii otrzymanej szczepionki.

166012510_246112653908127_6462591478356961260_n.thumb.jpg.e863509fc56b34fb15205c896ca3c52c.jpg

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

@Fafniak - no i tu jest problem, bo w innych sprawach mamy odrębne zdanie, powodujące nawet wszczynanie postępowania wobec Polski, a w sprawie gdzie chodzi o życie obywateli, nasz rząd działa jakoś tak niemrawo i bez własnego zdania.

hmmm nie wiem na ile można działać samodzielnie. Może boją sie ze jak zaczną samodzielnie działać to unia przytnie im kurek z tym co teoretycznie mielismy zapewnione?

nie wiem

I raczej nie prędko sie dowiemy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

@Dzik - przekonaj moją 85 letnią matkę, której brat, do tej pory okaz zdrowia, zmarł dwa dni po przyjęciu szczepionki.

I tak nagle ci się to przypomniało? Brat mojej ciotecznej siostry też zmarł - po zjedzeniu korniszona. Okaz zdrowia.

Jak do tej pory co do kilku śmierci były wątpliwości, czy miały związek ze szczepieniami i zrobiono raban na cały świat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rega napisał:

Ja też nie zastanawiałbym się mogąc sie zaszczepić Pfizerem.

Ja nie miałem wyboru. Taka się trafiła. Mojemu koledze w innym mieście trafiła się Astra Zenka. 

 

Ale przecież w Polsce też były trzy różne w obiegu? I co, teraz jest tylko jedna? 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dzik - jak to nagle??? To sprawa sprzed kilkunastu dni. Twoje insynuacje są doprawdy żałosne. \Jaki jest związek korniszona z covidem? Jesteś tak samo żałosny w tym temacie jak i w pozostałych. Zgłaszam Twój post do moderacji jako obrażający innych użytkowników forum.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

@Dzik - jak to nagle??? To sprawa sprzed kilkunastu dni. Twoje insynuacje są doprawdy żałosne. \Jaki jest związek korniszona z covidem? Jesteś tak samo żałosny w tym temacie jak i w pozostałych. 

Związek korniszona z covidem jest taki, że najprawdopodobniej spowodował tyle samo zgonów, co szczepionki przeciwko covidowi. Kiedy szczepi się cały świat w trybie pilnym, to chyba oczywiste, że niejeden zaszczepiony umrze krótko po szczepieniu - na inne choroby, ze starości, w wypadku. Nawet teraz, kiedy to piszę, wielu ludzi na świecie umiera.

Żałosna jest bezkrytyczna wiara w to, co ludzie opowiadają po internetach, znając ludzką skłonność do kłamstw i konfabulacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od "zajmowanej strony" ludzie bagatelizują zagrożenia. Ale tylko do momentu kiedy "bomba" nie pier..e "obok" nich.

I co z tego że wiem o tym że objawy poszczepienne mogą być bardzo różne. Po naszych doświadczeniach z różnymi lekami, jest w nas obawa. To czysto ludzkie.

Obawa o to że " a jak cholera znajde się w tych 0,2%(wymyśliłem tą daną) którzy przejdą szczepienie bardzo źle albo zaliczę zgon ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rega napisał:

Żeby była jasność - jego kardiolog stwierdził bezpośredni związek. Nie mam zamiaru więcej z Tobą dyskutować na ten temat.

Jeden lekarz kardiolog nie jest w stanie czegoś takiego stwierdzić. W przypadku tych KILKU wątpliwych przypadków śmierci na skutek szczepienia sprawę badali specjaliści i na ten czas wstrzymano szczepienia AstraZenecą w niektórych krajach. Pomijam fakt, że gdyby jakiś lekarz coś takiego stwierdził, to trąbiliby o tym we wszystkich mediach, zwłaszcza że konkurencyjni producenci szczepionek nie śpią.

Tak więc to co piszesz się kupy nie trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Fafniak napisał:

Ale ty z całą pewnością jesteś w stanie stwierdzić że facet się myli... hmmm...

Nie jestem, bo może okazałoby się, że miał rację. Nie zmienia to jednak faktu, że takie przypadki badają i ewentualnie potwierdzają gremia specjalistów, a nie jeden kardiolog.

Poza tym wątpię w prawdziwość tej historii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Fafniak napisał:

hmmm nie wiem na ile można działać samodzielnie. Może boją sie ze jak zaczną samodzielnie działać to unia przytnie im kurek z tym co teoretycznie mielismy zapewnione?

nie wiem

I raczej nie prędko sie dowiemy

Boja się ? Gdzie wy żyjecie ? Polska nie ma kasy a kupienie na wolnym rynku ... Izrael było stać i dali na to gruba kase wiec najlepiej zwalać bo unia nie da . 
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet pojechał z żoną na narty 

Żona przyjęła leki tuż przed wyjazdem i drugą dawkę pierwszego i drugiego dnia wyjazdu. Lekarz nie robiła żadnych przeciwskazań dla tego wyjazdu.

Czwartego dnia żona wyglądała jakby skórę miała słoniową - bez specjalnych zabiegów mogła grać w rodzinie adamsów. Były dwie opcja - szybki powrót do kraju albo przeczekanie chocby jeden dzień

To prawdziwa historia ?

2 minuty temu, Arekszcz napisał:

Polska nie ma kasy a kupienie na wolnym rynku ... Izrael było stać i dali na to gruba kase wiec najlepiej zwalać bo unia nie da . 
 

Izrael jest związany umową z unia?

Anglia jest związana umową z unią?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fafniak napisał:

Facet pojechał z żoną na narty 

Żona przyjęła leki tuż przed wyjazdem i drugą dawkę pierwszego i drugiego dnia wyjazdu. Lekarz nie robiła żadnych przeciwskazań dla tego wyjazdu.

Czwartego dnia żona wyglądała jakby skórę miała słoniową - bez specjalnych zabiegów mogła grać w rodzinie adamsów. Były dwie opcja - szybki powrót do kraju albo przeczekanie chocby jeden dzień

To prawdziwa historia ?

Izrael jest związany umową z unia?

Anglia jest związana umową z unią?

Ty serio nie kumasz czy oglądasz tvp1 ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Arekszcz napisał:

Ty serio nie kumasz czy oglądasz tvp1 ? 

ty umiesz odpowiedzieć na pytanie czy tylko agresją reagujesz?

Przed chwilą, Dzik napisał:

A skąd ma to ktokolwiek wiedzieć?

 

13 minut temu, Dzik napisał:

Poza tym wątpię w prawdziwość tej historii.

ot tak jakoś...

Co ma wspólnego? Może to że są osoby które mogą znacznie silniej reagować na przyjmowane specyfiki i cięzko dziwić sie takim osobom ze mają obawy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresja ? Zadałem proste pytanie czy rozumiesz ze możemy kupić szczepionkę ??? Tylko kto za nią zapłaci ? A agresja owszem wobec durnych wpisów typu astra zła tamta zła ... jedno jest pewne jak masz słaby organizm to i po szczepionce na grypę będziesz ledwo żył . Żory ale akurat trafiło mi się ze na codzień mam do czynienia z doktorami szpitalami itp wiec dajcie spokój zarówno z bzdurami o szczepionkach jak i o tym ze unia zabrania. Jakoś nie jednego zabraniała a pomimo to Polacy robili swoje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fafniak napisał:

Co ma wspólnego? Może to że są osoby które mogą znacznie silniej reagować na przyjmowane specyfiki i cięzko dziwić sie takim osobom ze mają obawy?

Sorry, ale gadasz bez sensu. 

Ludzie różne rzeczy piszą w internecie - czasem prawdziwe, czasem fałszywe, a czasem częściowo prawdziwe i częściowo fałszywe (w końcu najlepsze kłamstwo zawiera trochę prawdy). Nie jesteś w stanie tego stwierdzić, o ile nie dysponujesz jakimiś parapsychologicznymi umiejętnościami.

Szczepionki na covid są przebadane pod kątem objawów poszczepiennych, chociaż trwało to znacznie krócej niż zwykle. Wymusiła to jednak sytuacja o ogólnoświatowym zasięgu, a przy tym poszły na to kosmiczne pieniądze.

W ogólnym rozrachunku leki są DUŻO groźniejsze od szczepionek. Poczytaj sobie ulotki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • RoRo locked this topic
  • RoRo unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...