Skocz do zawartości

SANSUI - moja ulubiona marka


Recommended Posts

San sui ty jesteś normalny??? Rozumiesz w ogóle co ja napisałem??? Widzę że pisanie nie ma sensu bo ty w dupie masz co inni piszą... I tak jak zakładałem cedzisz tylko to co dla ciebie wygodne żeby potem z tego lepić swoje mądrości. 

 

Do moderatorów 

Założono to forum jako alternatywę do ścieku na audio stereo ale jak widać i tu jest przyzwolenie na wysyp idiotyzmów w imię źle pojętej wolności słowa. To nie hydepark tylko merytoryczne forum a takie jest wtedy gdy skutecznie tempi się oszołomów... 

Edytowano przez czubsi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, czubsi napisał:

San sui ty jesteś normalny??? Rozumiesz w ogóle co ja napisałem??? Widzę że pisanie nie ma sensu bo ty w dupie masz co inni piszą... I tak jak zakładałem cedzisz tylko to co dla ciebie wygodne żeby potem z tego lepić swoje mądrości. 

 

Do moderatorów 

Założono to forum jako alternatywę do ścieku na audio stereo ale jak widać i tu jest przyzwolenie na wysyp idiotyzmów w imię źle pojętej wolności słowa. To nie hydepark tylko merytoryczne forum a takie jest wtedy gdy skutecznie tempi się oszołomów... 

Zastanów się co wypisujesz. Dałem ci konkrety - cytaty twoich własnych wpisów. Jeden przeczy drugiemu. 

Do tego się odnieś. Wiadomo! Nie doczekam się nigdy!

Może ... tylko rzucisz znowu "mięsem"? 

 

 

Opisz odsłuchy 1:1 obok siebie, a nie stare notatki z odsłuchów i z pamięci wykonane w tym samym systemie. 

Najwidoczniej nie znasz słowa: "SYNERGIA".

Każdy wzmacniacz zagra tak, jaki zbudujesz na nim system grający! 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

33 minuty temu, san-sui napisał:

jakich niedorzecznosciach piszesz?

O tym, ze wymyslasz rzeczy, których NIE MA. Przepisując , czy też cytując  też nalezy zwracać uwagę, a nie bezmyslnie powtarzać.

I Ty mi piszesz ,że to ja bla , bla za innymi. Otóż, czyjeś widzisz pod lasem, a swojego nie dostrzegasz pod nosem. To typowe dla zachowań narcystycznych.

Natomiast odnośnie Twojego linku - przykro mi , nie znam japońskiego, a tłumacz internetowy bardzo często tłumaczy tak, jak mu pasuje. 

I na koniec - nie powtarzam po innych i to co napiszę to WYŁĄCZNIE moje zdanie - żałosny jest Twój upór w forsowaniu swoich racji.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto byłoby zbanować takiego pseudo znawce jak Ty?

12 minut temu, san-sui napisał:

Czy tylko klakierów, którzy lubią za specami od Sansui bezmyślnie powtarzać.? 

A tak , na marginesie , chyba nie znasz znaczenia słowa ,,klakier,, No, ale to nie dziwi, skoro nie znasz też wielu innych rzeczy. Z mojej strony to koniec rozmowy z Toba. Domyślam się, ze jak zwykle z Twojej strony będzie riposta, bo u Ciebie to norma, nawet wtedy, gdy prawdziwi fachowcy od Sansui totalnie udowodnią Ci ignorancję. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, san-sui napisał:

Zbanujecie stronkę https://audio-heritage.jp/ i googla?

Strony nie - ale dla Ciebie dzień bez pisania.
Twoja twórczość powoduje niestety głównie rozwalanie tego wątku.
Jest to przykre, ale prawdziwe.

Zrozum, że większości użytkowników nie podoba się Twoja walka z całą resztą użytkowników i spieranie się chyba tylko po to, by nieustannie stawiać na swoim i udowadniać innym, że się mylą. Wychodzi na to, że tylko Ty wiesz jakie SANSUI jest najlepsze, Twój sprzęt jest najlepszy, a reszta się myli...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rega napisał:

A może warto byłoby zbanować takiego pseudo znawce jak Ty?

A tak , na marginesie , chyba nie znasz znaczenia słowa ,,klakier,, No, ale to nie dziwi, skoro nie znasz też wielu innych rzeczy. Z mojej strony to koniec rozmowy z Toba. Domyślam się, ze jak zwykle z Twojej strony będzie riposta, bo u Ciebie to norma, nawet wtedy, gdy prawdziwi fachowcy od Sansui totalnie udowodnią Ci ignorancję. Pozdrawiam. 

Panowie, bez obrazy ale zacznijcie używać takiego prostego narzędzia jak google! 

KLAKIER to ktoś gorliwie przytakujący komuś, popierający go. 

 

Do moderatora. 

Uważam, że blokowanie kogoś, kto ma inne zdanie niż większość, to jednak głupota, zasianie wątpliwości i wreszcie, obawiam się, że to przyznanie się, że ma rację.   

😕

Z tych powodów zaglądam tu ale nie dzielę się wiedzą. Nie lubię mało uzasadnionej napastliwości, a to charakteryzuje pewnych osobników. 

 

Edytowano przez Leoncio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo do wyrażania opinii - również tych niepochlebnych nie zostało tu pogwałcone ! Chodzi o celowe lub nie napastliwe i bezustanne wciskanie swoich racji wbrew ogółowi - to nijak się ma do Twoich argumentów i tak jak napisałem. Takie zachowania nie są polemiką bo ta nie wymaga tłuczenia od miesięcy tego samego na dwóch forach ! Dostrzegasz różnicę ??? Bo mam wrażenie ,że nie ... Ja mogę się mylić ale nie niemal wszyscy ... Potem dochodzi do sytuacji że ludzie zamiast na forum piszą na priv bo wolą rozmowę z kimś kto ich wysłucha i doradzi jak potrafi najlepiej a nie pod siebie ! Tak się składa, że nie polecam tego co mam bo uważam, że są lepsze Sansui od moich i tak to powinno działać - wiem i rozumiem że dziś wielu (szczególnie młodym ludziom - niestety) zdecydowanie ciężej jest dostrzegać oczywistość - w mojej jeszcze niedalekiej przeszłości o wiele więcej rzeczy było oczywistych i zdecydowanie mniej tworzonej irracjonalnej paranoi którą komuś najzwyczajniej opłaca się tworzyć w myśl "wzniosłych idei" a służyć ma to głównie ogłupianiu ogółu, który ma tu największe prawo głosu .... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, czubsi napisał:

(…)

wiem i rozumiem że dziś wielu (szczególnie młodym ludziom - niestety) zdecydowanie ciężej jest dostrzegać oczywistość - w mojej jeszcze niedalekiej przeszłości o wiele więcej rzeczy było oczywistych i zdecydowanie mniej tworzonej irracjonalnej paranoi którą komuś najzwyczajniej opłaca się tworzyć w myśl "wzniosłych idei" a służyć ma to głównie ogłupianiu ogółu, który ma tu największe prawo głosu .... 

+1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Leoncio napisał:

KLAKIER to ktoś gorliwie przytakujący komuś, popierający go. 

Widzę Kolego, ze Ty również nie znasz pełnej defincji .  

https://wsjp.pl/haslo/podglad/60534/klakier/5209414/w-teatrze

Kluczowym jest tu WYNAJĘTYM lub DLA OSIĄGNIĘCIA KORZYŚCI, a Ty, tak jak człowiek , którego post dotyczył, naciągasz rzeczywistość lub określenie , tak jak Ci to odpowiada, pomijając bardzo znaczące dodatki. Dla Twojej wiedzy - @czubsi nie jest moim przyjacielem, pracodawcą , ani mnie nie wynajął, jednak jego wiedza w w/w temacie upoważnia Go do pisania. Co do wiedzy adwersarza to mam pewne watpliwości po napisaniu przez niego, że jesli nie zagladają tu elektronicy tylko audiofile to można pisac byle co.  Pozdrawiam. 

 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

Widzę Kolego, ze Ty również nie znasz pełnej defincji .  

https://wsjp.pl/haslo/podglad/60534/klakier/5209414/w-teatrze

Kluczowym jest tu WYNAJĘTYM lub DLA OSIĄGNIĘCIA KORZYŚCI, a Ty, tak jak człowiek , którego post dotyczył, naciągasz rzeczywistość lub określenie , tak jak Ci to odpowiada, pomijając bardzo znaczące dodatki. Dla Twojej wiedzy - @czubsi nie jest moim przyjacielem, pracodawcą , ani mnie nie wynajął, jednak jego wiedza w w/w temacie upoważnia Go do pisania. Co do wiedzy adwersarza to mam pewne watpliwości po napisaniu przez niego, że jesli nie zagladają tu elektronicy tylko audiofile to można pisac byle co.  Pozdrawiam. 

 

Wywołujesz mnie do tablicy niepotrzebnie, gdyż, jak widać, lubisz "mijać się z prawdą" z dużą szybkością, nie czytasz co napisane i niepotrzbnie naginasz do swoich potrzeb.

Dnia 26.03.2024 o 14:59, san-sui napisał:

Twoje musi być na wierzchu. Mea Culpa .... 😒

Ale tu zaglądają głównie audiofile nie elektronicy ... Więc po co tyle dymu? 

Ja widzę sporą różnicę w twoim przekręconym: 

"jesli nie zagladżają tu elektronicy tylko audiofile ,"

a

"tu zaglądają głównie audiofile nie elektronicy ... Więc po co tyle dymu" 

Przestań być, jak to już ktoś stwierdził, klakierem, mimo że się odżegnujesz. 

Klakier to inaczej pochlebca. 

" pochlebca posiada 55 synonimów w słowniku synonimów. Synonimy słowa pochlebca:

cmokier, lizus, chwalca, klakier, podlizuch, podlizywacz, wazeliniarz, "

Zrób sobie dobrze i nie odpowiadaj. 

 

Edytowano przez Leoncio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I uważasz , że jeśli zagladają audiofile, a nie elektronicy , to można wciskać im ,,kit,,? 

Nie będę się z Toba spierał n/t znaczenia słowa klakier. To nie miejsce na to. Jak również nie miejsce na ten ,,kit,, w wydaniu Twojego guru, san-sui. Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rega napisał:

I uważasz , że jeśli zagladają audiofile, a nie elektronicy , to można wciskać im ,,kit,,? 

Nie będę się z Toba spierał n/t znaczenia słowa klakier. To nie miejsce na to. Jak również nie miejsce na ten ,,kit,, w wydaniu Twojego guru, san-sui. Z mojej strony to tyle. Pozdrawiam. 

Młody i wykształcony, z dużego miasta? 

Gdzie uczęszczałeś do szkoły? 

Lubisz dym na forum? 

Merytorycznie - Uważam, że san-sui ma sporo ciekawych rzeczy do przekazania, które doświadcza w swoim salonie na żywo. 

Edytowano przez Leoncio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, misiekx napisał:

@Leoncio a może tak coś merytorycznie?  Nie, żebym Ci wypominał, ale ok. 4 lata na forum a konkretnych postów w temacie ( tym czy innym) cosik mało. 

Merytorycznie masz wyżej.

Powtarzam

Z tych powodów zaglądam tu ale nie dzielę się wiedzą. Nie lubię mało uzasadnionej napastliwości, a to charakteryzuje pewnych osobników. 

Widać sporo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Leoncio napisał:

Młody i wykształcony, z dużego miasta

O ile młodym można nazwać 64-latka. Dziękuję za uznanie, jednak intuicja coś niedomaga i  słabowita u Ciebie. A to, gdzie uczęszczałem do szkoły to już NIE Twoja sprawa. 

A merytorycznie to przeczytaj całokształt wpisów san-sui i wtedy ocenisz kto lubi dym na forum. Początkowo też myslałem , że gość ma coś do powiedzenia, a  okazało się , że ma do ,,zadymienia,, tym bardziej , że wprost uwielbia jedną z funkcji swojego komputera, a mianowicie kopiuj - wklej. Nie zawsze wcześniej sprawdzając co wkleja i czy to ma sens. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Leoncio napisał:

Do moderatora. 

Uważam, że blokowanie kogoś, kto ma inne zdanie niż większość, to jednak głupota, zasianie wątpliwości i wreszcie, obawiam się, że to przyznanie się, że ma rację.   

😕

Z tych powodów zaglądam tu ale nie dzielę się wiedzą. Nie lubię mało uzasadnionej napastliwości, a to charakteryzuje pewnych osobników.

To jest decyzja moderatora i tyle. A jeżeli wg Ciebie to głupota, to lepiej zachowaj to dla siebie!

Wątek ma się spokojnie rozwijać i służyć wymianie informacji i doświadczeń. A jeśli działanie jakiegoś użytkownika szkodzi temu wątkowi to może być powodem by upomnieć takiego użytkownika.

I proszę bez czepianie się poszczególnych słówek i fragmentów wypowiedzi oraz bez OffTopów.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoRo

Dziękuję za choć chwilowe wstrzymanie słowotoku san-sui. 

Leoncio

Sorry, a Kolega to niby skąd się tu pojawił. Jakoś Sansui to chyba nie posiada. Zaś Waszeci pisanina to właśnie próba robienia zadymy. Dziękuję za zabranie zdania w temacie, wiemy już co zacz za sztuka z Waści. Miłego dnia .

Wszystkim zaś tu obecnym życzę zdrowych i przyjemnych Świąt. Dyngusa z umiarem a muzy w/g potrzeb.

Pozdrawiam

Jan 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska!

Poczytajcie swoje agresywne wpisy! 

I przestańcie tu już śmiecić! 

Kiedy dotrze, że to Wy zaczynacie, zadymy!  

Wystarczy zerkać wyżej!  Cała strona HEJTU! 

 

Już żałuję że się odezwałem! 

😬

Edytowano przez Leoncio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam ...  Skoro już pytasz @miłośnik Sansui to spytam też.

Nie posiadam oryginału lecz sklonowany wzmacniacz lampowy, oparty na Modelu AU-70, a właściwie jego koniec, czyli końcówkę SansuiX AU70. Była wokół niego burza, a właściwie g... burza ale napiszcie coś na temat. jak ma się dźwięk tej końcówki do np  modeli XR. Czytałem na innym forum, że grają bardzo podobnie, gdy dobrać dobre pre. 

 

 

Może ktoś robił porównanie do oryginału? 

 

Edytowano przez Leoncio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klonu do oryginału ???? A po co ???? Tp kompletnie różne urządzenia .... Oryginał to świetnie grająca lampa z bogatą paletą barw a klonu nie słuchałem i .... nie zamierzam ... Robienie czegoś na wzór to nie kopia a raczej wizja ... Nie powinno sie tego nazywac klonem bo w tym tzw klonie nie ma grama oryginału ...  żadnej części żadnej technologii

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przemyślenia mnie nie interesują. Wolałbym konkretne wypowiedzi w temacie porównania, a to gdzie znaleźć? O konkrety najtrudniej. 

Znalazłem notatki. Zanotowałem, że gdy SansuiX AU70 zasilana była bezpośrednio z CD, to przed modyfikacją przez producenta,  grała na poziomie 507, do 607XR. Inna opinia, napisana po modyfikacji, że po wpięciu dobrego pre klasa brzmienia poprawia się bardzo i dorównuje do wysokich modeli. Ale to grało z bardzo wysokim modelem pre, Sansui C-2301, a na to mnie teraz nie stać. 

Od siebie dodam, że porównywałem ją u kolegi, który ma lampowego YAQINA, po sporym upgrade. Dotychczas twierdził, że teraz to jest u niego duży progres w postaci lepszej przestrzeni, czystości, wybrzmień, dynamiki i kontroli. Podpięcie w jego system SansuiX AU70, z moim skromnym pre, oniemiał, że wzmacniacz za takie pieniądze może tak dobrze grać. Stwierdził, że zmieni wzmacniacz. 

Może ktoś napisać coś konkretnego w temacie? 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...