Skocz do zawartości

Słuchamy oczami czyli design w audio


Asia

Recommended Posts

52 minuty temu, kaczadupa napisał:

Z wyglądu wolę Twoje. Nowe pasują mi do kaplicy, tylko świece obok postawić. No nie i jeszcze raz nie. Chyba, że to anielskie brzmienie. 

Moje Pylonki od tych nowych ? 🤔

Moze i anielskie. Kto wie. Po Munich audio show pewnie przeczytamy, czy takie anielskie brzmienie prezentuja.

Trzeba jednak przyznac ze calkiem daleko od swojego zwyczajowego wzornictwa odeszli. Odwagi im nie brakuje. Zreszta wiedzy i umiejetnosci tez nie, wiec moze cos z tego bedzie. 

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2024 o 21:48, MarcKrawczyk napisał:

Wcześniej jakby lepiej wyglądały…

IMG_1281.jpeg

Front mógł być  w innym kolorze, bo zrobiło się jakoś mdławo kolorystycznie(choć nie jestem gr. docelową, wiec może ci  z pieniędzmi tak lubią/jakiś badania rynkowe były ;-)).

Niemniej trzymam kciuki za firmę, niech się prężnie rozwija.

ps. swoją drogą tak z ciekawości jakaś cena została podana?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcKrawczyk napisał:

Na zdjęciu Adama na poprzedniej stronie…

IMG_1287.jpeg

IMG_1288.webp

IMG_1289.webp

A o to chodzi(bo ta moja odp. nieadekwatna). Myslałem że jakieś pretensje(Dibatonio)co do nazewnictwa z mojej strony, ze nie fachowo sie wyraziłem ;). To tak, na poprzedniej.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2024 o 15:53, Artur Brol napisał:

CANTON REFERENCE 9

 

20230905192731_2023-09-05_CantonReference9_(1280x768).jpg

20240506143104_Review_Canton_Reference_9-detail.jpg

20240506143104_Review_Canton_Reference_9-duo.jpg

20240506143104_Canton_Reference_9-2.jpg

20240506143104_Review_Canton_Reference_9-voet.jpg

20240506143104_Review_Canton_Reference_9-zwart.webp

20240506143104_Canton_Reference_9-4.jpg

Mnie te czarne się zajebiście podobają a i grają przy tym świetnie.

Wrzucałem już dwa razy filmik  z porównania pomięczy nimi, Dynaudio S40 i Elac Vela BS404.

One może na zdjęciu tego nie widać , ale jak na monitory są dość duże i ten głośnik średnio -niskotonowy jest sporych rozmiarów.

Ta nowa seria Reference gra ciut lepiej niż porzednia wersja z dopiskiem k na końcu.

Ja mam podłogowe Reference 8k ,one mają 2 głośniki niskotonowe ale sporo mniejsze niż ten z 9.Z podlogowych dopiero większy model 5 ma tej wielkości głośniki nisko/średniotonowe.

Z chęcią bym wymienił, na tą nową 9,bo w moich 21,5m2 by się bardzo dobrze sprawdziła.

Tylko narazie cena jest zbyt wysoka, w salonach chcą 3600 euro za parę,widziałem nówki jeszcze w kartonach, gość z ebayKleizingen chce sprzedać za 2900euro,ale tu jeszcze dojdzie spory koszt dedykowanych standów.

No ale strasznie na nie choruję,może jak potanieją do jakiś 2200euro za parę plus jeszcze standy, to może się zdecyduję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2024 o 17:41, Tomasz Kluczynski napisał:

Mnie te czarne się zajebiście podobają a i grają przy tym świetnie.

Wrzucałem już dwa razy filmik  z porównania pomięczy nimi, Dynaudio S40 i Elac Vela BS404.

One może na zdjęciu tego nie widać , ale jak na monitory są dość duże i ten głośnik średnio -niskotonowy jest sporych rozmiarów.

 

Mnie oba, i czarny i bialy. Jak piszesz, sa spore jak na monitory.

Ja sluchalem ich ( jesli mnie pamiec nie oszukuje) przez chwile na audio show. Wrazenia jak najbardziej pozytywne z lekkim zaskoczeniem na ich plus.

 

DSC_4543.JPG.603231a03efceedbf8b0f56ef1359ac1.jpeg

Edytowano przez Artur Brol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...