Skocz do zawartości

Wzmaczniacz dla kolumn Pylon Audio Diamond 28


nevellan

Recommended Posts

 

Hmm to nie jest tak że te kolumny są jakieś "słabe". One maja bardzo specyficzny charakter który albo się podoba, albo nie.

W bezpośrednich porównaniach z tańszymi kolumnami czuć że "dźwięk jest droższy". Nawet nie umiem tego opisać słowami. Słychać że dźwięki wydobywają się z przestrzeni, że dźwięk jest bardziej oderwany. Czuć tez naturalność, namacalność w brzmieniu instrumentów. Nawet barwa wokali jest dość namacalna. Jeśli wzmacniacz tego nie potęguje to D25 nie nasilają sybilantów, a może je wręcz łagodzą.

Do tego są to kolumny bardzo szczegółowe. Problem jest z tym że nie wiadomo skąd "pochodzą te szczegóły". Powodem jest własnie to "zadymienie" i wycofanie środka. 

Kolejna sprawa. W życiu nie nazwałbym tych kolumn ciepłymi. To pozorne ciepło daje obfity bas. Wystarczy zatkać bas refleksy i nagle się okazuje że grają "surowiej".

Dla mnie te kolumny są neutralne. ( w sensie ciepło/zimno)

Jak podłączy się do nich ciepły wzmacniacz to grają ciepło, jak zimny, surowy to tak grają. Np. Z Arcamem A25 dźwięk był bardzo surowy, wręcz było słychać "cyfrowy nalot", ziarnistość- zero nasycenia.  Podobne odczucie miałem z Audiolabem 7000A z tym że audiolab był bardziej nasycony sam w sobie i nie było tak ziarniście- ale w życiu nie nazwałbym tego dźwięku ocieplony.

 Są to kolumny ciemne... ale nie ciepłe. 

W przeciwieństwie do Opali które są ciepłe, mają nasycenie i nawet z surowymi wzmacniaczami da się ich w miarę słuchać. 

 

Jedyne co bym w D25 zmienił to właśnie tak separacja instrumentów, zadymienie środka. Żeby to co jest na pierwszym planie było czytelniejsze, "głośniejsze" względem tła.

Nawet ten napompowany bas mógłby zostać czy ta góra.

 

Aha i gdyby ktoś mi tutaj napisał że to normalnie że w stereo słabo słychać dialogi w filmach bo filmy są realizowane pod 5.1 itp (Tak mi powiedziano telefonicznie w kilku sklepach) to powiem że większej bzdury nie słyszałem.

Posiadałem kilka zestawów w życiu, do teraz mam na stanie 4 i tylko na D25 słabo słychać dialogi. Prawdę mówiąc... są to jedyne kolumny stereo z takim efektem jakie słyszałem w swoim życiu. 

Na Pylon Opal dialogi pomimo lekkiego wycofania środka były idealnie czytelne , wręcz jak by wycięte z tła i to z dowolnym wzmacniaczem, z jednymi lepiej, z innymi gorzej ale słyszalne były zawsze.  Z D25 odwrotnie, nawet Arcam A25 nie dał rady tego poprawić, mimo analitycznego charakteru z dobrze zaznaczoną wyższą średnicą to dźwięki tła zagłuszały dość mocno dialogi. 

 

Natomiast jeśli ktoś nie używa stereo tak jak ja do wszystkie: muzyka, film, tv, playstation i ma swój ołtarzyk do słuchania tylko muzyki to ja bym ich nie skreślał. Bym może taki ciemniejszy charakter brzmienia ,z budowaniem sceny w głąb będzie mu odpowiadał bo nie są to kolumny "tanie brzmieniowo", czego przykładem może być Kraft który nie mógł dość długo znaleźć następstwa nawet w kolumnach z wyższej półki cenowej. 

Ja się natomiast dość poważnie zastanawiam nad zmianą na D28mk2. Podobno charakter brzmienia ten sam, ale z dobra separacją i brakiem koca na średnicy. Ale odsłuch dopiero przede mną. 

1 godzinę temu, DiBatonio napisał:

Pięknie, a tu jeszcze co poniektórzy "łączą" D25 Melodiką 🤭

A co byś polecił aby dało się choć trochę zniwelować wady D25?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, sk91 napisał:

W bezpośrednich porównaniach z tańszymi kolumnami czuć że "dźwięk jest droższy". Nawet nie umiem tego opisać słowami. Słychać że dźwięki wydobywają się z przestrzeni, że dźwięk jest bardziej oderwany. Czuć tez naturalność, namacalność w brzmieniu instrumentów. Nawet barwa wokali jest dość namacalna. Jeśli wzmacniacz tego nie potęguje to D25 nie nasilają sybilantów, a może je wręcz łagodzą

Akurat ja u siebie posiadając d28 to nie miałem tego problemu w stereo. Przy d25 nie testowałem w filmach. Diamondy 28 mają szerszą scenę od d25.

Ale d28 przy nawet Cambridge azur 851a nie było tego problemu. A przy roksan Caspian to średnica była bardzo czytelna wręcz aż namacalna. Nawet przy filmach.

Przy Arcam AVR 20 wokale są piękne, nie tak jak na Roksanie Caspianie ale nadal jest super. 

Ale tutaj już używam też centralny z diamonda. Jest inaczej zestrojony od D28 i ma wypchnięty środek. Między innymi dlatego dialogi są bardzo czytelne i z ładną barwą. Ale tutaj w zależności jak się ustawi na diracu curve.

 

5 godzin temu, sk91 napisał:

tego są to kolumny bardzo szczegółowe. Problem jest z tym że nie wiadomo skąd "pochodzą te szczegóły". Powodem jest własnie to "zadymienie" i wycofanie środka. 

Albo kiepska akustyka. U mnie po montażu paneli każdy szczegół ma swoje miejsce.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diamondy nie są do końca naturalne, mają swój własny indywidualny charakter, każdy jeden model ma dziwnie zestrojoną górę, mnie ona męczyła po czasie i było jej dużo, jakby dodawały coś od siebie w recenzjach nazywają to "lekką nosowością"  @Artur BrolD25 są najciemniejsze z całej serii.

@sk91Jeśli szukasz takiego dźwięku to rzeczywiście ta nowa odsłona może być  stworzona właśnie dla Ciebie ( niestety nie słuchałem, q21 chwalił, a jak chwalił to od razu wiem, żeby w moim przypadku unikać z daleka hehe)  z tego co można wyczytać są jeszcze bardziej jaśniejsze, ale delikatniejsze, może akurat to byłby strzał w dziesiątkę. Ja mam zaś na odwrót, większość pak gra dla mnie za jasno i przez to brakuje numerom cohones.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, DiBatonio napisał:

No i kable coś poprawiły?

A co z akustyką, są jakieś panele, dyfuzory itp.?

Trochę tak ale to jest kosmetyczna zmiana. Grają trochę czyściej w porównaniu do melodiki. 

Ja zrobiłem sam z wełny mineralnej isover pt 80. Najwięcej dały na tylnej ścianie oraz za kolumnami. Jest to amatorska ingerencja w akustykę ale dużo daję. W dyfuzory bez specjalistów bym się nie bawił. Na bank będzie to lepsza inwestycja niż wymiana kabli czy nawet wzmacniaczy. 

P_20231006_185108.jpg

P_20231006_192427.jpg

P_20231006_192423_1.jpg

Screenshot_20240205-075541_Gallery_1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2024 o 08:41, _A_R_T_ napisał:

No i bas w 5si najlepszy jaki słyszałem ze wszystkich testowanych wzmacniaczy do kwoty 10 000 zł. Bas ma masę, kontur i szybkość. Nie robi zbędnego łomotu bez przerwy nie zalewa nieustannie słuchacza.

Dnia 2.02.2024 o 21:37, _A_R_T_ napisał:

Rewelacyjnie kontroluje bas. Nie dodaje go od siebie. Kiedy potrzeba potrafi mocno przywalić, ale zawsze ma go pod kontrolą. Nie zalewa muzyki w nadmiarze.

Dla mnie to bardzo duże zaskoczenie. Albo mi się trafił do odsłuchu felerny egzemplarz, albo był bardzo niewygrzany i wygrzać się nie zdążył. Może powinien dostać kilka godzin więcej, ale nie dostał.

Ze wszystkich wzmacniaczy jakich słuchałem, to akurat o M5SI mogę powiedzieć, że kompletnie nie miał basu. Praktycznie całego pasma nie było. Resztę grał bardzo fajnie, więc nie myślałem, że może nie być wygrzany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sk91 napisał:

A co byś polecił aby dało się choć trochę zniwelować wady D25?

Już wspomniane Chord Clearway x są ok. Jeśli jednak masz Melodiki ( nie pamiętam już czy wspominałeś czego uzywasz) to zainwestuj kasę w kolumny. Słuchałem  Melodiki, tego Chorda i Albedo Flat one. Nabiegałem się przekladajac kable. pewnie kilka rysek na wzmacniaczu zrobiłem, jednak oczekiwanej różnicy nie uslyszalem.

Dla mnie temat kabli zamknięty, moje zdanie 😏 dodam by nie bylo nieporozumień. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dedal napisał:

Czy ja dobrze przeczytałem że słuchasz muzyki w 5CH ? 

Tu widzę rozmowy się toczą  o frontach więc wrzucanie do wątku centrala jest delikatnie mówiąc dziwne . Pzdr 

Niee, stereo to tylko 2.0 już nawet suba przestałem używać do stereo. Ale nie jest potrzebny bo fronty schodzą do 33hz z pełną mocą. Także dobry wynik. Dotyczyło to filmów i dialogów.  Na takim curve słucha mi się najlepiej. Do kina też fronty mam ustawione na large bo Arcam daję radę je napędzić. received_703633524948737.jpeg.2708739f1e81254ee6052cf7a50a0c22.jpeg

 

3 godziny temu, S!N! napisał:

Na zdjęciu wygląda elegancko , ile na to przeznaczyłeś $? 

Wełna 5cm na 8 paneli 290zl, materiały ok 200? A stelaż zrobił mi znajomy. Jest przerwa od panela do ściany ok 5cm aby był tak zwane podwójny efekt pochłaniania 😃

5 godzin temu, sk91 napisał:

Carmion 

powiem Ci że dobrze to wygląda.. A mógłbyś pokazać jak rozwiązałeś to za kolumnami frontowymi?

ps. Plus za Baby Yode

 

Po prostu się opierają. Mam białe deski ale boje się zamontować bo nie wiem czy wytrzymają ciężar panela. 

 

 

P_20240205_133923.jpg

P_20240205_133948.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chmarski napisał:

 

Ze wszystkich wzmacniaczy jakich słuchałem, to akurat o M5SI mogę powiedzieć, że kompletnie nie miał basu.

O tym samym pisałem kilka postów wyżej, identyczne odczucia.
 

Czy ktoś z forum łączył pylony z Baltlab Epoca 3 ? Nigdy nie słyszałem tego wzmaka.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2024 o 08:15, _A_R_T_ napisał:

Uchem ;)

Natomiast jeśli chodzi o wzmacniacze to sprawdzałem Denon PMA 1510AE, Rotel A12, Rotel RA-1572mkII, Hegel H95, Roksan K3, Atoll IN200si, Vincent SV-237MK, Fezz Silver Luna, Fezz Audio Titania, Unico Primo, Atoll IN100si, Cambridge Audio CXA61, Naim 5si, Exposure 2010, Moon Ace, Nad C388, Teac AX-505, Yamaha A-S2200, Roksan Caspian M2, Musical Fidelity M2si, M3si, M6si.

O kurde to powiem Ci że z tej listy to 5si to bym okresił jako najsłabszy chyba :D

Ale gusta mają znaczenie kluczowe :)

Dnia 31.01.2024 o 08:15, _A_R_T_ napisał:

Nie powiedziałbym, że grają wycofaną górą raczej bez ostrości, łagodną i dźwięczną. Są wzmacniacze które zdecydowanie bardziej zamulają sopran. Na przykład Vincent SV-237MK albo Unico Primo

Zgoda. Łagodna to nie zawsze wycofana.

Chociaż.... Ale ok zgoda :)

Dnia 1.02.2024 o 22:10, sk91 napisał:

A mógłbyś bardziej szczegółowo opisać różnice brzmieniowe między M5si a Caspianem M2? pamiętam kiedyś z grubsza wspominałeś ze Caspian gra bardziej analogowo. 

 

Sam się zastanawiam nad D28mkii.

 

Ja zdecydowanie wole w brzmieniu Caspiana.

Jest słabszy, bardziej miesisty w basie. Ale ma bardziej otwartą chodź nadal łagodną górę.

 

Fajnie się czytało te ostatnie dwie strony. Co człowiek kto opinia :)

Jednak wymiana zdań na wysokim, kulturalnym poziomie. Jednak na sąsiednim forum to przyjmuje mało przyjazną atmosferę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie arcam sa30/avr20 gra więcej górą. Jest jej więcej. Ale Caspian gra gęsto oraz dokładniej i ten dźwięk jest bliżej Ciebie. Gra lżej, czyściej i swobodnej. To samo tyczy się wokali. Te brzmienie rozkoszuję i można słuchać godzinami bo tak wkręcał mnie. Nie umiem opisywać dźwięku. Ale czuć po prostu że to jest już wzmacniacz wyższej klasy. Nie dla wszystkich. Bo dla osób co chcą wyłapać każdy szczegół to się nie nadaję. Bo to w ogóle inne brzmienie niż Cambridge azur/cxa. Ale zawsze go będę miło wspominał bo nawet za nim tęsknię. 😃 Jedyny wzmacniacz z którym ciężko było mi się pożegnać. 

A z arcamem gra fajnie ale no nie wciąga tak jak Roksan. No i ten dźwięk jakby siedział bardziej w kolumnach. No i w arcamie dużo daję Dirac na niskie tony. Mocno robi porządek. Ale jak się przesadzi i ma się za duże kolumny do pomieszczenia to mocno kroi dźwięk i wtedy zaczyna grać płasko. 

Ps. Podobno bym opisał diamondy w porównaniu do Gold. Chyba zdecyduję się pogonić diamondy 28 i kupić ma Gold 200/300 ale raczej 200 bo 300 to już większe od D28 są bardzo na styk. A mam 21m2 + korytarz 9m2. Tylko że wysokie pomieszczenie bo około 280cm wysokości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Piotr Sonido napisał:

 

 

Fajnie się czytało te ostatnie dwie strony. Co człowiek kto opinia :)

Jednak wymiana zdań na wysokim, kulturalnym poziomie. Jednak na sąsiednim forum to przyjmuje mało przyjazną atmosferę.

 

Mam takie same zdanie na temat sąsiedniego forum.

Oby tak zostało.

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2024 o 10:02, Carmion napisał:

Ogólnie arcam sa30/avr20 gra więcej górą. Jest jej więcej. Ale Caspian gra gęsto oraz dokładniej i ten dźwięk jest bliżej Ciebie. Gra lżej, czyściej i swobodnej. To samo tyczy się wokali. Te brzmienie rozkoszuję i można słuchać godzinami bo tak wkręcał mnie. Nie umiem opisywać dźwięku. Ale czuć po prostu że to jest już wzmacniacz wyższej klasy. Nie dla wszystkich. Bo dla osób co chcą wyłapać każdy szczegół to się nie nadaję. Bo to w ogóle inne brzmienie niż Cambridge azur/cxa. Ale zawsze go będę miło wspominał bo nawet za nim tęsknię. 😃 Jedyny wzmacniacz z którym ciężko było mi się pożegnać. 

A z arcamem gra fajnie ale no nie wciąga tak jak Roksan. No i ten dźwięk jakby siedział bardziej w kolumnach. No i w arcamie dużo daję Dirac na niskie tony. Mocno robi porządek. Ale jak się przesadzi i ma się za duże kolumny do pomieszczenia to mocno kroi dźwięk i wtedy zaczyna grać płasko. 

Ps. Podobno bym opisał diamondy w porównaniu do Gold. Chyba zdecyduję się pogonić diamondy 28 i kupić ma Gold 200/300 ale raczej 200 bo 300 to już większe od D28 są bardzo na styk. A mam 21m2 + korytarz 9m2. Tylko że wysokie pomieszczenie bo około 280cm wysokości. 

Nie umiesz opisywać a tak świetnie Ci poszło :)

Dnia 6.02.2024 o 20:54, Tomai napisał:

Mam takie same zdanie na temat sąsiedniego forum.

Oby tak zostało.

Mam nadzieje że niektóre jednostki tu nie przyjdą :/

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2024 o 21:16, Tomai napisał:

Podaj przykłady konkretnych utworów w których ...leży średni  bas, chętnie posłucham.

Multum rapowej karuzeli w tym też r&b, wszystko spod szyldu d'n'b i każda jego pochodna, trzeba się obracać w takich klimatach, kolekcjonuje fizyczne egzemplarze polskiego rapu i to nie są kolumny stworzone do takiego grania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, S!N! napisał:

Multum rapowej karuzeli w tym też r&b, wszystko spod szyldu d'n'b i każda jego pochodna, trzeba się obracać w takich klimatach, kolekcjonuje fizyczne egzemplarze polskiego rapu i to nie są kolumny stworzone do takiego grania.

Drum'n'bass to nie słucham to się nie wypowiem.

Ale rap..... to już moje podwórko :)  polski rap..... taaaa....to nie przepadam ale dziś odkryłem Łona.... i całkiem niezłe, starsze to np. Owal Emcedwa, - zajebiste.

Ale.... dziś wróciłem z pracy jakieś 4 godziny temu i leci...  to co najbardziej trafia do mnie..... EPMD, Onyx, Rakim, Mobb Deep,  potem Angie Stone, r'n'b lata 90 ', potem Imany

Najlepsze w D28 jest to.... że odkręcasz gałkę, a one mówią..... hehehe, panie........jeszcze.... :) ( w sensie zero kompresji tylko zapier.....ją )

I to chodzi zajebiście, nic mi tu nie brakuje, nawet na moim starym CA..... właśnie się zastanawiam co do takiego hip hopu z lat 90 wniesie Caspian M2......

Ps... Tidal...... taaaaa..... po 2 godzinach jak się przejdzie na CD..... to jakby zaczerpnąć świeżego powietrza....

Edytowano przez Tomai
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomai To chyba nie bardzo Twoje podwórko bo Hip hop nic Ci nie wniesie ponieważ to kultura, a nie gatunek. Jeśli chodzi o rap w Polsce to dużo jest  genialnych krążków masz np. najnowsze wspólne dziecko od Łony, Koniecznego oraz Weebera pod nazewnictwem „Taxi” poezja grania pod względem instrumentalnym oraz top klimat i kiepsko tam na średnim, a dolny to już w ogóle nie dojeżdża do końca na d28 bardziej zamazuje , tak samo na produkcji jednego z najciekawszych albumów ostatnich lat Zdechłego Osy - Sprzedałem Dupe, krążek przepełniony jest różnorodnością brzmień od punk rocka po dnb kończąc na wielobarwnej elektronice za dużo otwartości zabija płytę, Bilon - Warszawski Raptor produkt hołdujący starowarszawskiemu folklorowi miasta, gdzie można usłyszeć gościnnie Marka Dyjaka ahhh no co za piękne granie, brak tego powera na diamondach( tak btw możesz sobie włączyć „Dębowa deska” i i dojechać do refrenu Marysi Stsrosty dla mnie ciary, kocham te instrumenciki ) lub choćby soczysty wytwór i pełna synergia obu Panów Noon/ Żyto - Morza Południowe ,wyjątkowy krążek, szorstki w rapie, kolorowy w producji jednak na pylonach totalnie dziwnie wybrzmiewa. 
Mnie mega irytowała ta otwartość, gdzie miało się wrażenie jakby wysokie były podkoloryzowane, a właśnie na produkcjach rapowych stopa czasami wybrzmiewała bez ikry, jakby ktoś sobie pukał w pudełeczko zamiast porządnie wybrzmieć z takim zarysem i impaktem, nacisk był na niskie i ta góra się wybijała jedynie co było tam dla mnie fajne to miękkość na dolnych partiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, S!N! napisał:

@Tomai To chyba nie bardzo Twoje podwórko bo Hip hop nic Ci nie wniesie ponieważ to kultura, a nie gatunek. Jeśli chodzi o rap w Polsce to dużo jest  genialnych krążków masz np. najnowsze wspólne dziecko od Łony, Koniecznego oraz Weebera pod nazewnictwem „Taxi” poezja grania pod względem instrumentalnym oraz top klimat i kiepsko tam na średnim, a dolny to już w ogóle nie dojeżdża do końca na d28 bardziej zamazuje , tak samo na produkcji jednego z najciekawszych albumów ostatnich lat Zdechłego Osy - Sprzedałem Dupe, krążek przepełniony jest różnorodnością brzmień od punk rocka po dnb kończąc na wielobarwnej elektronice za dużo otwartości zabija płytę, Bilon - Warszawski Raptor produkt hołdujący starowarszawskiemu folklorowi miasta, gdzie można usłyszeć gościnnie Marka Dyjaka ahhh no co za piękne granie, brak tego powera na diamondach( tak btw możesz sobie włączyć „Dębowa deska” i i dojechać do refrenu Marysi Stsrosty dla mnie ciary, kocham te instrumenciki ) lub choćby soczysty wytwór i pełna synergia obu Panów Noon/ Żyto - Morza Południowe ,wyjątkowy krążek, szorstki w rapie, kolorowy w producji jednak na pylonach totalnie dziwnie wybrzmiewa. 
Mnie mega irytowała ta otwartość, gdzie miało się wrażenie jakby wysokie były podkoloryzowane, a właśnie na produkcjach rapowych stopa czasami wybrzmiewała bez ikry, jakby ktoś sobie pukał w pudełeczko zamiast porządnie wybrzmieć z takim zarysem i impaktem, nacisk był na niskie i ta góra się wybijała jedynie co było tam dla mnie fajne to miękkość na dolnych partiach.

Oj, to już czepiasz się słówek....dobrze....co Caspian wniesie do rapu..... lepiej? :)

Łona i Webber płyta " Nic dziwnego" całkiem niezła. Ale to może kwestia samego nagrania/ masteringu bo np. pierwszy z brzegu Onyx utwór "Slam" posiada dużo lepszy wykop niż Łona....

Przynajmniej u mnie 😎

Słuchałem przed zakupem moich D28 z CXA81 i Magnatem MA900 i ten ostatni grał bardziej liniowo i z lepszym wykopem niż mój Azur, jednakże szukam czegoś innego, bardziej w stronę Caspiana albo M5si.

No bardziej moje podwórko to jednak rap z Ameryki niż z Polski. 

Ale podałeś tyle tytułów polskich, będę poznawał, dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomai Nie czepiam się słówek tylko tylko ktoś liznący choć trochę takiego gatunku powinien o tym akurat wiedzieć. Nie podałem Ci nazwy tracków tylko pełnych albumów i już nawet pierwszy numer z "Taxi" od Łony ma mocniejszy basior, niż ten wałek, który Ty podałeś, no kaman. Posiadam masę płytek od 2018, więc doskonale wiem, która została dobrze wymasterowana, więc jak będziesz chciał poznać coś ciekawego z naszego podwórka to uderzaj i z chęcią podeśle. M5si odchudzi Ci brzmienie no chyba, że akurat takiego poszukujesz, magnat na pewno nie gra liniowo, ona ma dużo dołu i podgrzewa wokal chociaż jak porównywałeś z cxa81 to w sumie mógł Ci się taki wydać z tego co pamiętam to chyba ten model bardziej wysuwał wokal na twarz jak odsłuchasz Caspiana to napisz co o nim sądzisz.

Edytowano przez S!N!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Chłopaki. Do drugiej w nocy słuchałem. Świeczka. Wokół ciemnica, tylko lampy i parę ledów. Zrobiłem sobie do suba preset pod tego typu brzmienie. Ciary mnie przeszły. 
Wrzucajcie proszę tytuły w rubryce muzyka/czego słuchasz.  Nie zostawiajcie dla siebie takich perełek. Pozdro.

1ECDBB2F-9F68-4866-8CEB-5204AB6D53F1.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...