Skocz do zawartości

Poszukiwanie następcy Panasonic TX-L55WT60E


Bogusław 66

Recommended Posts

2 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

Pamiętam, jak wszedł Crisis,

Też pamiętam. Każdy podjarany grafiką jak dziecko zabawką 😄

4 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

Kiedyś Metro 2033 było wyzwaniem sprzetowym

A ostatnie? Pierwsze Metro było świetne pod względem klimatu. W ogóle to była bardzo dobra gra, dwójka także.

Podejrzewam, że w Exodus nie ma już tej atmosfery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, lpomis napisał:

A tak z ciekawości. Gracie jeszcze, przechodzicie te gry, czerpiecie z nich jakieś doświadczenie i przyjemność, czy tylko patrzycie na klatki, cyferki i to ile jakaś karta/sprzęt wyciąga w benchmarkach? Pytam jako gracz od ponad 30 lat.

Wojtek, ja zajechałem już 3 kierownice Logitecha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lpomis napisał:

A tak z ciekawości. Gracie jeszcze, przechodzicie te gry, czerpiecie z nich jakieś doświadczenie i przyjemność, czy tylko patrzycie na klatki, cyferki i to ile jakaś karta/sprzęt wyciąga w benchmarkach? Pytam jako gracz od ponad 30 lat.

A ja jestem nowy, I coś mi się przycieło na PS4. Nie zareagowałem. Nie wiem ile mam klatek

Cieszy mnie to

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Piotr Sonido napisał:

I coś mi się przycieło na PS4.

To chyba mój największy zawód jeżeli chodzi o granie. Kupiłem dawno temu, ograłem może z 20 gier przez te kilka lat. W porównaniu do PS3. W PS5 nawet nie wchodziłem bo gry są b. drogie. Obecnie jedyną zaletą byłoby SP Core. BTW piszę to z perspektywy osoby która gra jeszcze na PC. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PanKlor napisał:

Chodzi CI o wieloplatformowość czy o coś innego? 

Nie. Ja czy Ty za 2-3 lata zmienimy kartę graficzna, reszta gratów zostanie a konsolowcy nie maja takiej możliwości.

Kiedyś było prościej, było pare silników gier teraz jest więcej i dla konsoli zaczęły się kłopoty z optymalizacja.

Oczywiście, jeśli ktoś nie chce sobie zawracać głowy składaniem z części PC to konsola jest wybawieniem tylko progres kart g. jest nie do zatrzymania podobnie jest z grami/ Mój syn używa konsoli chociaż jego wcale nie start PC stoi nie używany w domu, mówi, że już musi usuwać gry z dysku w konsoli, bo nie zagra w kolejne, PC-owcy dokupią kolejny SSD i po kłopocie.

Nie wiem jak dziś wygląda z grami na konsole? czy nadal Sony wspiera tylko swoje gry analogicznie jak Xbox? czy już wszystkie gry są dla wszystkich?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

a czy Ty za 2-3 lata zmienimy kartę graficzna, reszta gratów zostanie a konsolowcy nie maja takiej możliwości

A oni zmienia konsole raz na te 5 albo 7 lat. Za to mają sprzęt za połowę albo mniej ceny komputera.

 

23 minuty temu, Bogusław 66 napisał:

Kiedyś było prościej, było pare silników gier teraz jest więcej i dla konsoli zaczęły się kłopoty z optymalizacja.

Zaczęły? Ha ha... teraz obie konsole mają zbliżoną architekturę do PC. Teraz jest łatwiej niż kiedyś gdy miałeś ogromne różnice na poziomie sprzętowym. 

 

25 minut temu, Bogusław 66 napisał:

mówi, że już musi usuwać gry z dysku w konsoli, bo nie zagra w kolejne, PC-owcy dokupią kolejny SSD i po kłopocie.

W konsoli też można wymienić/dołożyć  dysk...

 

26 minut temu, Bogusław 66 napisał:

Nie wiem jak dziś wygląda z grami na konsole? czy nadal Sony wspiera tylko swoje gry analogicznie jak Xbox? czy już wszystkie gry są dla wszystkich?

Plyta z ps5 nie zadziała Ci z xsx. Jest dużo tytułów na obie platformy oraz każda z nich ma kilka których nie znajdziesz u konkurencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Kubakk napisał:

najgorzej jak ktoś wchodził do pokoju i cyknął jakiś włącznik np światła , od razu wyskakiwał error :D  to były czasy ...

Albo trzasnął drzwiami... 😉 Potem miałem już stację dyskietek i to był komfort. 

 

52 minuty temu, Kubakk napisał:

Obecnie konsole są wygodniejsze , ale jednak niektóre gry jedynie na PC są grywalniejsze

Nie potrafię się przekonać do grania w FPP na padzie, tak samo jak nie wyobrażam sobie niektórych gier strategicznych (ot np. Cywilizacja). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie na padzie, Jezu. Na pewno można się nauczyć, ale nie wyobrażam sobie. Grał ktoś z Was na konsoli za pomocą myszki? Jest tak samo responsywnie jak na pececie? Czy jednak czuć różnicę in minus?

@lpomis Grałem od dzieciaka, kochałem gry, ale jakiś czas temu zastopowałem. Wydaje mi się, że muzyka zastąpiła granie.

Ostatnio God of War z 2018 i druga część The Last of Us. Pograłem trochę i odstawiłem. Wynudziło mnie strasznie, natomiast wcześniej przeszedłem Firewatch - dla mnie perełka. Pomysł na grę, styl graficzny, bardzo dobry soundtrack, ciekawość co będzie dalej.

Niewiele wcześniej Inside, również polecam. Te dwie gry - oczywiście między innymi, pokazują, że czasami wielki budżet nie wystarczy, żeby przyciągnąć gracza.

Edytowano przez Adi777
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubakk napisał:

Grał ktoś kiedyś na "konsoli" atari + tv rubin ? :D  Ja grałem , w tamtych czasach normalne atari typu 30minut wgrywania + siedzenie w bezruchu nie miało podejścia :P  

Ja grałem na ZX Spectrum + TV Neptun. Telewizor nie posiadał  dekodera PAL, musiałem jechać do Gdańska do fabryki aby zainstalować dekoder i móc odbierać obraz ze Spectrum w kolorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...