Skocz do zawartości

NATURA(lnie) brzmiący wzmacniacz


kaczadupa

Recommended Posts

Cześć.

No i mamy jesień.

System prawie domknięty (Qutest, ATC scm7). Została ostatnia cegiełka. Naim SuperNait 3, Rega Elicit mk5 czy Cyrus Classic AMP? 

Dzisiaj w sieci znalazłem zdjęcie Cyrusa AMP i... , nawet kolory ze zdjęcia pasują do miejsca, w którym  stanie u mnie nowy piecyk. 

Myślicie, że to jakiś znak? 

 

 

 

 

IMG_20220925_132622.jpg

IMG20220925131028.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tweeter2016 napisał:

HEGEL powinien być na liście kandydatów do przesłuchania

Panie, Panie... te kasztanki to prawdziwe, osobiście zbierane, zaraz po wschodzie słońca. Gdyby to były plastikowe imitacje to wtedy Hegel byłby jak znalazł. 

2 godziny temu, Amarok napisał:

Cyrus. 😉

Gdyby AMP był dostępny w kraju to jutro szedłby przelew i kto wie, kto wie... 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kaczadupa napisał:

Panie, Panie... te kasztanki to prawdziwe, osobiście zbierane, zaraz po wschodzie słońca. Gdyby to były plastikowe imitacje to wtedy Hegel byłby jak znalazł. 

Gdyby AMP był dostępny w kraju to jutro szedłby przelew i kto wie, kto wie... 

Ty zbierasz kasztany, a ja dziś po świcie zbierałem chrust w lesie - ponoć jak mówi lewactwo-totalniactwo - będzie sroga zima, a rząd ma nam wyłączyć prąd :);)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych powyżej stawiam chrust nad węgiel, że NAIM wpisuje się najlepiej. ATC lubią prąd i fajnie wpasowują się w manierę Naim. Z regą będzie zbyt gęsto na średnicy. Yamaha to nie ta bajka. Można też szukać Classe CAP2100 - to jest wybitny wzmacniacz w swojej cenie (second hand). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, kaczadupa napisał:

Soberowy pisał. 

Faktycznie. Ale już nie umieszczają Natural Sound.

2 godziny temu, soberowy napisał:

Jest taka marka na rynku, która w nazwie wzmacniacza ma Natural Sound, dostępne są w Top Hi Fi. Tego jeszcze Adamie chyba nie testowałeś a może warto spróbować? :)

Podpowiem jeszcze, że wyglądem bije na głowie Naimy, Regi i Cyrusy.

Bo to prawdziwe wzmacniacze z wycieraczkami, a nie jakieś naleśniki 😉

02-a-s1200-bl-pb_6de3d0b4f3f8984a9496556f37b444a5.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, soberowy napisał:

A który to model, możesz odczytać? 😛 

I na srebrnym jest już poprawnie. 

https://www.tophifi.pl/stereo/wzmacniacze-zintegrowane/yamaha-a-s3200-srebrny.html

A tu aktualne zdjęcia ze strony Yamahy. 

02-a-s3200-bl-pb_6315ef059d2458a05d0ffcb4f0b1811d.thumb.jpg.83fac220e284caf30b3bbad2ada37979.jpg

01-a-s3200-sl-pb_02032fef3944523eb8ab93b229f51f5d.jpg

Wszystkie z serii x200 mają DIMMER.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On jest piękny. Ale moim zdaniem cena za ten wzmacniacz jest abstrakcyjna.

Yamaha uderzyła w segment gdzie ciezko jest walczyć. Chodź wzmacniacz broni się wyglądem i zewnętrznym wykonaniem.

Czy aby na pewno szukasz wzmacniacza naturalnie brzmiącego?

Bo jednak Naim taki nie jest. Mimo że to ciekawie brzmiąca integra.

Ale jestem bardzo ciekaw Twojego finalnego opisu z testu!

POWODZENIA :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrusa Classic AMP nie słuchałem więc ten typ tylko z sentymentu do Cyrusa 8.2 (pytanie co producent zmienił w brzmieniu, czy trochę obniżył górny środek ale nie kosztem całościowego zmiękczenia i spowolnienia). I jak Cyrus to dla mnie tylko i wyłącznie z dodatkowym zasilaczem. No i nie wiem czy błędnie nie założyłem, że Classic AMP to następca 8.2, więc brzmieniowo to musi być lekka kosmetyka 8.2. Odsłuch obowiązkowy a sprzętu w kraju nie ma i pewnie szybko nie będzie. 

Regę Elicit mk5 brzmieniowo stawiam na równi! z SuperNait 3 ale bliżej mi do Naima z uwagi na możliwość dodania zasilacza ( i tu mam na szczęście wybór - bardzo drogi zasilacz Naima - HiCap DR lub trzykrotnie tańszy (jak dobrze, że jest konkurencja) od oryginału zasilacz TeddyPardo, który wg "naimowców" w niczym nie ustępuje oryginałowi, do pełni szczęścia brakuje "tylko" zielonego oczka na froncie). 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...