Skocz do zawartości

Gato FM-8. Praktycznie nowe, na gwarancji


mateolo2

Recommended Posts

Hejka,

Powoli zmieniam u siebie sprzęcior, więc jakby ktoś był chętny na Gato FM-8, które są świeżo co wygrzane to piszcie na priv. Jest to wersja na specjalne zamówienie, która ma ringi otaczające anodowane, czarne, w kolorze lakieru, specjalnie zamawiane - czyli piano black - nawet sama marka Gato zrobiła post na Facebooku o nich - https://www.facebook.com/gatoaudio/posts/black-black-and-even-more-blackthis-beautiful-pair-of-fm-8-in-super-black-is-lea/10157881381904831/

Kolumny nie mają jednej ryski. Dotykane tylko przez bawełniane rękawiczki. Cały komplet sklepowy z dowodem zakupu itd. Dodatkowo dokument pdf od firmy potwierdzający gwarancję do 2027.02.02. 

Jakby ktoś chciał to piszcie na priv :) Jakby ktoś był zainteresowany opisem dźwięku to wchodźcie na relacje z tegorocznego audioshow gdzie kolumny zachwyciły odwiedzających. Ja mogę tylko potwierdzić - grają przepięknie. Najbardziej robi wrażenie bas, bo kolumny są malutkie, a potrafią z siebie wydobyć basior jakbym miał podłączone dwa suby - ale jest on w cudownej kontroli. Q21 mówi na YouTube ze spokojnie nadają się nawet do 30m - potwierdzam. U mnie grały w 18.

Trzymajcie się!

P.s. Zdjęcia moich egzemplarzy zapożyczone z postu Gato na fb. Natomiast na priv mogę wysłać fotki potwierdzające, ze ich stan od tamtego czasu jest dalej jak nowy :)

Odbiór osobisty w Wawie, albo wysyłka (są pakowane w podwójny karton, więc przeżyją każdego kuriera) hehe ;) Cena do dogadania na priv

 

 

 

84303752_10157881374434831_4734196735025348608_n.jpg

84287822_10157881374459831_5858988591845212160_n.jpg

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, ze piano black został po zakupie od razu zabezpieczony specjalnym środkiem do fortepianów, który działa mniej więcej jak ceramika na lakierze samochodowym. Polepszyło to wyglad kolumn o zabezpieczyło całość przed rysowaniem się. Kolumny tez po odsluchach zawsze były przykrywane pokrowcem, żeby się nie kurzyly

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, seba3002 napisał:

3700? 

Seba, napisz proszę na priv :) Pare wiadomość już o nie dostałem tutaj od chłopaków, wiec jak je chcesz to dawaj. Cenowo jestem do dogadania - możemy się tez zwyczajnie zdzwonic. Podaj mi na priv swój numer

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Wyglądają na głębokie.

Kiedyś miałem podobnie wyglądające, z zestawu Pianocrafta 840 .

Dlaczego sprzedajesz ? Aaaa...kupiłeś ostatnio cosik nowego, pisałeś.

A Seba też lubi potestować sobie monitorki, więc pewnikiem się dogadacie chłopaki... :) 

ps.

I daj spokój z tym odchodzeniem z forum.

Nadajesz życie i koloryt temu medium.

Pozdro

 

I masz rację, z czarnymi pierścieniami jest duuuużo lepiej.

Edytowano przez terracan1929
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, terracan1929 napisał:

Fajne. Wyglądają na głębokie.

Kiedyś miałem podobnie wyglądające, z zestawu Pianocrafta 840 .

Dlaczego sprzedajesz ? Aaaa...kupiłeś ostatnio cosik nowego, pisałeś.

A Seba też lubi potestować sobie monitorki, więc pewnikiem się dogadacie chłopaki... :) 

ps.

I daj spokój z tym odchodzeniem z forum.

Nadajesz życie i koloryt temu medium.

Pozdro

 

I masz rację, z czarnymi pierścieniami jest duuuużo lepiej.

Hej, Dzieki za miłe słowa!!! ❤️
 

Malutkie one są - wielkości kef ls50. Ale jak ostatnio kumpla zaprosiłem z zamkniętymi oczami do pomieszczenia to powiedział „o kupiłeś podłogówki!” Niesamowicie grają te maleństwa :) 

Tez uważam, ze z czarnymi ringami lepiej. Te srebrne wyglądają trochę tak w stylu „chrom na furze”, a turaj jest elegancja :) Specjalnie robione na zamówienie u Gato.

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze jako potwierdzenie dokument od marki Gato :) Numer seryjny zasłoniłem w sumie nie wiem po co, ale dużo ludzi w internecie to robi dla jakiegoś bezpieczeństwa, więc na wszelki wypadek też tak zrobiłem ;) Chociaż nie wiem przed czym miałoby to mnie chronić haha.

001404321-322.PDF

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to skoro ten brak ceny jest dla Was przeszkadzający to:

Moja cena wyjściowa to 4200 zł. Wydaje mi się uczciwa. 
 

Ostatnio na olx w kilka dni sprzedała się zwykła wersja za 4500... A moja sztuka jest robiona na specjalne zamówienie, więc jak się domyślacie za darmo to nie było.

 

6E248408-A6A3-4216-8115-8ED6138431FB.jpeg

Edytowano przez mateolo2
  • Lubię to 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe czarne przy zdjętych maskownicach przypominają mi... szczecineckiego czarnego Nissana GT-R  :) 

Mateolo nie szkoda Ci sprzedawać może jedynej takiej pary w kraju ? Oj, zastanów się dwa razy.

  Ty wiesz ile lasek powiedziałoby - ale masz zaje-ste głośniki! A Ty byś odpowiedział, że nie tylko głośniki masz za-ste. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, kaczadupa napisał:

Całe czarne przy zdjętych maskownicach przypominają mi... szczecineckiego czarnego Nissana GT-R  :) 

Mateolo nie szkoda Ci sprzedawać może jedynej takiej pary w kraju ? Oj, zastanów się dwa razy.

  Ty wiesz ile lasek powiedziałoby - ale masz zaje-ste głośniki! A Ty byś odpowiedział, że nie tylko głośniki masz za-ste. ;)

Tak mają coś wspólnego z gt'rem ;) Fajniej dużo na żywo wyglądają - takie małe czarne potworki. Bardzo poważne wrażenie robią pomimo rozmiarów.

No szkoda, ale też szkoda, żeby leżały w pudełku kurczę... Prawdopodobnie jest jedyna w kraju - nie sprawdzimy tego ;) A co mi radzisz? trzymać jako inwestycje hehe 

12 minut temu, kaczadupa napisał:

  Ty wiesz ile lasek powiedziałoby - ale masz zaje-ste głośniki! A Ty byś odpowiedział, że nie tylko głośniki masz za-ste. ;)

hahahahahah ❤️ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaczadupa Ja pokazałem mojej Ayona Mercury i .... ta sama reakcja.😂

Ps @mateolo2 w Danii ZWYKŁA wersja to 3800 dkk (ok 2400 zl)

https://www.dba.dk/hoejttaler-gato-audio-fm-8/id-1098272627/

a PM ok 6000 dkk (ok 3800 zł)

https://www.dba.dk/hoejttaler-gato-audio-pm-2/id-1097020037/

Cały czas mowa o wersji dostepnej w sklepie. Twoja to S E .

Pozdrawiam.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...