Skocz do zawartości

Kabel zasilacy do Bluesound Node


Recommended Posts

16 godzin temu, DiBatonio napisał:

Dość szybko i chętnie się go pozbyłem, celowo nie pomnę nazwy.

Nasza rodzima manufakturka.

Power roots to manufaktura austriacka. Myślę że to inna zasada działania. Kto wie może ten kabel by się spodobal także twojej osobie.

Nasycone przestrzenne granie bez wyostrzeń, bez tłumienia. Ma powietrze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jest z Gdańska, bardzo mi się nie podoba jego wykończenie kabli we wtyczkach w sensie kabel wchodzi do wtyczki krzywo i obejma go sciaga na bok wtyczki. A jak to nie on, to tym bardziej.

Tak to mogą robić forumowi zaplatacze i hobbistycznie składający kable, a nie manufakturka która produkuje i branduje swoją nazwą jakieś kable. 

P.S.

Może spróbuje ten za 350zl do zasilacza, może jakieś sensowniejsze wtyki, bo te wyglądają na jakieś z Alliexpress. 

Z opisu wynika, że neutralny i przejrzysty brzmieniowo.

Cyt.

"Nowy kabel prądu referencyjnego Power Roots o długości 1,5 m.  Produkcja oryginalnej manufaktury
 Austriacka manufaktura.  Grubość 18mm!  Żyły z miedzi długokrystalicznej beztlenowej 3x4mm2 OFC LC 5N.
 Pochłaniacze ładunków elektrostatycznych.  Aluminiowa obudowa absorbera.  Szkodliwe ładunki elektrostatyczne będą
 zaabsorbowany.  Pozłacane korki, szpilki z brązu o dużej zawartości miedzi.  Niesamowity wygląd.  Jeśli je
 otrzymasz, poczujesz jakość użytych materiałów.  Doskonałe elektryczne i akustyczne
 Charakterystyka.
 Wewnątrz wkładka antywibracyjna.  Kabel jest absolutnie przezroczysty i referencyjny.  Całkowicie neutralny dźwiękowo.  doskonały
 mikrodynamika.  Żadna część pasma nie jest podkreślona.  Dzięki absorberowi kabel nie zmienia swoich właściwości
 z wiekiem.  Absolutnie dobra jakość dźwięku high-end.  Kabel nie musi być podgrzewany tak jak jest
 w pełni akustycznie ukształtowany.  Wysyłka bez drewnianego pudełka.  Jeśli chcesz pudełko, napisz do mnie.

 
 Nowy referencyjny kabel zasilający Power Roots o długości 1,5 m.  Produkcja oryginalnej austriackiej manufaktury.  Grubość 18mm!  rdzenie
 wykonane z długokrystalicznej miedzi beztlenowej 3x4mm2 OFC LC 5N.  Pochłaniacze ładunków elektrostatycznych.  obudowy absorberów
 wykonane z aluminium.  Szkodliwe ładunki elektrostatyczne są pochłaniane.  Wtyki pozłacane, piny wykonane z brązu o wysokiej
 zawartość miedzi.  Niesamowity wygląd.  Podnosząc je, poczujesz jakość użytych materiałów.
 Doskonałe właściwości elektryczne i akustyczne.  Wewnątrz wkładka antywibracyjna.  Kabel jest absolutnie przezroczysty i
 odniesienie.  Całkowicie neutralny dźwiękowo.  Doskonała mikrodynamika.  Żadna część pasma nie jest podkreślona.
 Dzięki absorberowi kabel nie zmienia swoich właściwości wraz z wiekiem.  Absolutnie doskonała jakość dźwięku high-end.
 Kabel nie wymaga podgrzewania, ponieważ jest w pełni akustycznie ukształtowany.  Wysyłka bez drewnianego pudełka.
 "

 

Trochę dużo tej bajery audiofilnej. 😁

 

 

 

s-l1600 (1).jpg

s-l1600.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Bogusław 66 napisał:

Wyglądają dokładnie tyle ile kosztują.

A sprawdzałeś? 

Ja sprawdziłem, choc mialem/mam kable do 3tysiecy z kawałkiem. I twierdzę że są naprawdę b. dobre a cena śmieszna.

15 godzin temu, DiBatonio napisał:

Gość jest z Gdańska, bardzo mi się nie podoba jego wykończenie kabli we wtyczkach w sensie kabel wchodzi do wtyczki krzywo i obejma go sciaga na bok wtyczki. A jak to nie on, to tym bardziej.

Tak to mogą robić forumowi zaplatacze i hobbistycznie składający kable, a nie manufakturka która produkuje i branduje swoją nazwą jakieś kable. 

P.S.

Może spróbuje ten za 350zl do zasilacza

Kable są z Austrii. Cezary jest pasjonatem i fajnie się z nim rozmawia. 

Z tymi wtyczkami to nie przesadzałbym. Może warto najpierw posluchac.

Polecam do systemów neutralnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Kable są z Austrii. Cezary jest pasjonatem i fajnie się z nim rozmawia. 

Z tymi wtyczkami to nie przesadzałbym. Może warto najpierw posluchac.

Tak, jest spoko, rozmawiałem z nim i nie ma problemu pożyczyć taki kabelek na 14 dni, pomyślę.

A wtyczki ważne, bardzo ważne, zresztą wiesz.

Edytowano przez DiBatonio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha.

Te dynksy to podkładki obejmy, ale żeby było ładnie i centrycznie czasem trzeba się pobawić.

Ściąganie przewodu do boku wtyczki przez obejmę powoduje niepotrzebne naprężenia i zagięcia przewodów. 

Ty robisz dla siebie kabelki, ja zaprawiam dla ludzi i nie mogę sobie na takie pozwolić, chyba, że ktoś dostarczy niekompletne wtyki bez kompletu podkładek, no to doopa

Pisząc,  że wtyczki są ważne  mialem na myśli ich soniczny wplyw.

IMG_20220328_161131.jpg.f9de591f197a1aa72679c87f5d0c66e2.jpgIMG20220626200112.jpg.579856eeec4d631327cf313c8784ff61.jpg

 

 

IMG20221106001518_20221106015637.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, to w takim razie mnie pogięło 🙂

Czy ma wpływ na dźwięk trudno powiedzieć pewno nie, ale ma wpływ na naprężenia na tym odcinku przewodów, które najpierw przykręcasz do zacisków wtyczki, a później obejmą je naciągasz kiedy ta przesuwa przewód do boku wtyczki.

 

P.S.

Akurat w przypadku cieńszych kabli chyba problem jest mniejszy niż tych grubszych, gdzie trudniej o wsuniecie podkładki dystansowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...