Skocz do zawartości

Kabel zasilacy do Bluesound Node


Recommended Posts

Tor cyfrowy jest zupełnie niewrażliwy? Co by nie zrobić teraz gównoburzy i kłótni w tym wątku proponuję podłączyć różne zasilania i wrócić do dyskusji. Odważny jesteś, przyznać muszę. Z takim zaparciem publicznie się kompromitować. Ech. 

Mateolo, widzisz i nie grzmisz? 

Dobra, ja wymiękam. Pierwszy raz biorę sobie do serca słowa J4Z - nie karmić trolla. Szkoda zdrowia. 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wito76 napisał:

Mateolo, widzisz i nie grzmisz? 

Akurat nie wchodziłem na forum, gdy trwała ta dyskusja, więc nie "zagrzmiałem".

Natomiast ja już sobie odpuściłem branie udziału w tego typu dyskusjach i po prostu w swojej sygnaturze napisałem "szanujmy siebie i swoje odmienne zdania"😂

Miło by było kogoś przekonać, że te zasilające elementy toru, czy poprawa źródeł cyfrowych ma wpływ na dźwięk bo sam to wyraźnie usłyszałem, natomiast jeśli ktoś mówi, że próbował i nic nie usłyszał to co ja mogę? nie wmówię mu, że jest inaczej bo taka osoba ma już swoje zdanie na ten temat i np. właśnie uzasadniła je sobie brakiem widocznych zmian w pomiarach. Ja mam w nosie pomiary, a biorę pod uwagę tylko swój słuch i znajomość swojego systemu. Jedne zmiany słyszę, a innych nie.

Ale wiem, że ewidentnie mam talent do zakładania wątków, które po chwili mają wiele stron dyskusji, która idzie w różnych kierunkach :) 

Edytowano przez mateolo2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mateolo2 napisał:

Ja mam w nosie pomiary, a biorę pod uwagę tylko swój słuch i znajomość swojego systemu.

No to chyba powinienes zrozumiec, ze dla kogos, kto wspomianych zmian nie slyszy, widzi, ze pomiary takowych nie znamionuja i posilkujac sie rozumem oraz powszechnie dostepna wiedza jest przekonany, ze byc ich nie moze, twoje wrazenia sluchowe sa nieistotne aka "ma je w nosie".

5 godzin temu, DiBatonio napisał:

Wiesz co, chyba  mi się nie chce tutaj pisać o tych rzeczach.

Na PW chętnie napiszę. 

Jak jest szansa na wiecej krasnoludkow, to jestem za :)

Edytowano przez Mariusz Kopacki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mateolo2 napisał:

Ja mam w nosie pomiary, a biorę pod uwagę tylko swój słuch i znajomość swojego systemu. Jedne zmiany słyszę, a innych nie.

Może nie do końca jest to słuszne podejście, ale są zmiany bardzo wyraźnie słyszalne i niekoniecznie musisz tracić czas i zdrowie na pomiary, wykresy. Nie wszyscy zresztą muszą znać się na wszystkim, nie musisz znać się na elektronice, motoryzacji, urodzie by ocenić że jedno jest dużo fajniejsze od drugiego, przede wszystkim inne i to bez pomiarów i wykresów. Natomiast wystarczy orientować się, że "powszechnie dostępna wiedza" wskazuje że zmiany będą a ignoranci , którzy systemowo będą się dopieprzać niech nie zmącą radości ze słuchania i uzyskanego progresu. Zresztą jak widzisz wszyscy tu piszący ulegli tej samej zbiorowej halucynacji  i iluzji :) że zmiany są i to zaskakująco wyraźne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2023 o 20:06, mateolo2 napisał:

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z akcesoryjnymi kablami do Node’a 2, podczas, gdy używamy go jako transportu cyfrowego?

Na zdjęciu poniżej przewód, który nabyłem u Mateusza z Solid Core Audio. Z Sbooster do ściany. Z transportu do przetwornika/Custom. Tak taki sam przewód.

Być może mam tor, który „maskuje” wpływ transportu cyfrowego. Jakiegokolwiek. Próbowałem wielu.

Być może mój narząd słuchu/mózg jest za to odpowiedzialny.
 

Mam inne transporty, ale software BS i jego niezawodność mają u mnie na dziś pierwszeństwo. 

07396547-2C11-4AF6-BA4A-F3F6B5B6A5BF.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, AudioTube napisał:

Na zdjęciu poniżej przewód, który nabyłem u Mateusza z Solid Core Audio. Z Sbooster do ściany. Z transportu do przetwornika/Custom. Tak taki sam przewód.

Być może mam tor, który „maskuje” wpływ transportu cyfrowego. Jakiegokolwiek. Próbowałem wielu.

Być może mój narząd słuchu/mózg jest za to odpowiedzialny.
 

Mam inne transporty, ale software BS i jego niezawodność mają u mnie na dziś pierwszeństwo. 

07396547-2C11-4AF6-BA4A-F3F6B5B6A5BF.jpeg

I "Kabel zasilający gra bardzo ładnym, zrównoważonym barwowo dźwiękiem.". Wyglad z cena sugeruja unobtainium w akcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mariusz Kopacki napisał:

I "Kabel zasilający gra bardzo ładnym, zrównoważonym barwowo dźwiękiem.". Wyglad z cena sugeruja unobtainium w akcji.

Mam i ja także ubaw z tych opisów. 
Mam tych „węży” więcej😃Jeszcze z wczesnych czasów, kiedy czytałem recenzje.

13 minut temu, Wito76 napisał:

Dobrze kojarzę? Któryś Solid Core, chyba No1 to okazał się trochę fake

Całkiem możliwe. 
 

 

Gdzieś mi ogłoszenie przeleciało na olx z Magico za 165kzł. To dopiero fake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś namiary / link na ekranowany kabelek USB C oraz micro USB, oczywiście nie za miliony, po prostu ekranowany, bez złota i audio poezji, broń Boże ze sklepu audio ? Kupiłem niedawno na Ali taki z opisu i zdjęć w aukcji niby ekranowany, po rozcięciu i rozbebeszeniu okazał się zwykłym kabelkiem 4 żyły i izolacja zewnętrzna. Chińczyk dostał jedną gwiazdkę w ramach komentarza tylko co mi po tym. 

Edytowano przez Wito76
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zaproponuje tani, naprawdę tani kabel zasilający. Potrzebowałem do zasilacza liniowego karmiącego transport  Silent Agel m1t.

W moim systemie ten kabelek wpasował się naprawdę wyśmienicie. Mam dużo droższe kable i nawet pojawił mi sie wewnętrzny opór jak ten kabel może tak dobrze grać? To pokazuje jak bardzo w pewnym momencie sugerujemy się "metkami". 

Mialem podobna sytuację z kablem od sciany do listwy. Miałem yarbo 1100 i ubzdurałem sobie ze to za tani kabel, że znajdę drozszy i lepszy. Finał był taki ze sprzedałem yarbo, przezucilem różne kable w różnych konfiguracjach i...... wróciłem do yarbo 🤭

A rzeczonym dobrym, tanim kablem jest miedziany power roots. Śmiesznie tani a tak dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...