Skocz do zawartości

Wasze potrawy ;)


Recommended Posts

Heheheh to idź do piekarni i zobacz jak tam ręcznie zagniatają ;), ale oczywiście chwałę Twój zapał i chęci :). Super i smacznego. 

Ja ogólnie ostatnio jem głównie drob, warzywa, owoce, dużo białek pod różną postacią. Węglowodany raz w tygodniu w formie płynnej 😆

Edytowano przez Wing0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wing0 napisał:

Heheheh to idź do piekarni i zobacz jak tam ręcznie zagniatają ;), ale oczywiście chwałę Twój zapał i chęci :). Super i smacznego. 

Ja ogólnie ostatnio jem głównie drob, warzywa, owoce, dużo białek pod różną postacią. Węglowodany raz w tygodniu w formie płynnej 😆

No tak, warzywka i te węglowodany są ok.

  Ale taka chałka, każdy jej plasterek posmarowany śmietaną w której łyżka stoi, to jest niebo w gębie :)

 

 

edit:

 fotek nie wstawiam ;) bo jestem ostatnim ogniwem w łańcuchu kucharzenia :D

Edytowano przez gienas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adi777 - pomimo, że nie jestem przeciwnikiem wegatarianizmu to jednak proponuję Ci podejście do lustra, otwarcie ust i zwrócenie uwagi na budowę i kształt uzębienia. Wyraźnie jest inne niż u roślinożerców. A w związku z tym sama biologia twierdzi, ze rezygnacja z mięsa w diecie nie jest normalnym posunięciem dla człowieka, ale działaniem wbrew biologii. Tak , więc - smacznego schabowego!😉.

PS1 Jak mawiał mój Kolega - trawę niech jedzą króliki, a ja będę jadl króliki. Oczywiście każdy je co uważa za stosowne i mnie NIC do tego. Pozdrawiam. 

PS2. Moja babka twierdziła że nie ma nic lepszego niż dobry befsztyk. Zmarła mając 106 lat mając wszystkie zęby i nigdy nie przebywała w szpitalu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gienas napisał:

Spróbuj miętusa...

Jadłem masę ryb, moja mama jest wielbicielką, miętusy, szczupaki, sandacze itd itp no nie jestem fanem. Wstyd się przyznać najbardziej lubię śledzia heheh z octu koniecznie i łososia ale tylko wędzonego ;).

1 minutę temu, Rega napisał:

A ja lubię wszystkie ryby. Jest jeden warunek - nie mogą mieć zbyt duzo ości do wybierania. 😉

Heheh Roman miejsce zamieszkania zobowiązuje ;).

Ale np krewety uwielbiam na ostro 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, są zwolennicy takiego smaku. Być może, ja nie miałem okazji spróbować odpowiednio przyrządzonych. Być może też nie mam dobrze wykształconego poczucia dobrego smaku. Dla wielu owoce morza sa ucztą smakosza. Dla mnie to niewiele warte gluty i skrawki. Oczywiście nie obrażając zwolenników. Ilu ludzi tyle gustów i smaków - podobnie jak w audio🙂

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, gienas napisał:

Jadłem raki, nie przepadam - smak taki "blady".

Zrresztą teraz nasze raki szlachetne wypiera skutecznie gatunek inwazyjny raka amerykańskiego.

Coraz trudniej pod wodą spotkać raka szlachetnego...
 

Ktoś tu ogląda widzę Wolne Rzeki ;). 

Faktycznie wiele gatunków jest na wymarciu z różnych przyczyn ich miejsce zastępują inne. Świat się zmienia, kręci się z nami czy bez. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

- pomimo, że nie jestem przeciwnikiem wegatarianizmu to jednak proponuję Ci podejście do lustra, otwarcie ust i zwrócenie uwagi na budowę i kształt uzębienia. Wyraźnie jest inne niż u roślinożerców. A w związku z tym sama biologia twierdzi, ze rezygnacja z mięsa w diecie nie jest normalnym posunięciem dla człowieka, ale działaniem wbrew biologii. Tak , więc - smacznego schabowego!😉.

Nie, nie, spokojnie, nie jestem wegetarianinem, ani nie zamierzam nim być ;) Po prostu nie jem, i nie czuję potrzeby jedzenia mięsa w dużych ilościach. Z łososia nie zrezygnuję nigdy, bo uwielbiam. Z podrobów też nie, bo lubię, bo zdrowe. Domowymi wyrobami też oczywiście nie pogardzę, wysokiej jakości sklepowymi również - Krakowska Sucha czy Prosciutto bardzo lubię.

1 godzinę temu, Rega napisał:

Jest jeden warunek - nie mogą mieć zbyt duzo ości do wybierania. 😉

To na pewno :)

Co do łososia, to uwielbiam w każdej postaci. Często robię w wolnowarze, do tego jakiś dobry sos, i jest git majonez 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...