Skocz do zawartości

PMC 25.21 "i"


kaczadupa

Recommended Posts

13 minut temu, Kraft napisał:

Wiadomo. Rzecz gustu. Moim zdaniem nie grają jednak o klasę lepiej od dwa razy tańszych odpowiedników Bowersa czy KEF-a

Słuchając wysokiej klasy monitorów Bowersa i własnych PMC 20.21 nie słyszałem żadnych wspólnych cech w brzmieniu obu konstrukcji. No dobra jest jedna cecha - obszerna przestrzeń. Za to niskie tony w PMC o wiele bardziej czytelne, dynamiczne, konturowe i w odbiorze raczej twarde, wokale o wiele, wieeeele bardziej plastyczne i uwodzicielskie w PMC, góra bardziej słodka/wielobarwna w PMC. Bowers na dole obszernie, swobodnie i bardzo  miękko, góra czysta, strzelista i raczej ujednolicona  barwowo tj. idąca w chłodne odcienie. Szybkość, zwartość, dynamika, atak zdecydowanie dla PMC. 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stach_s napisał:

Slawek, ale tu nawet trudno powiedziec lepsze/gorsze. Wymieniles 2 rozne zestawy grajace diametralnie inaczej ;)

Jako byly posiadacz PMC uwazam, ze to bardzo dobre paczki, szczegolnie w zestawieniu z elektronika o cieplym/gestym brzmieniu. 

Tak. Chciałem powiedzieć , że ja kupiłbym PMC .Uważam , że są warte swojej ceny. Szkoda  , że są tak mało popularne - mam na myśli niewielką ilość sklepów gdzie można ich posłuchać o wypożyczeniu nie wspomnę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2023 o 10:01, kaczadupa napisał:

Nie ma co śledzić... Salony nie chcą brać na stan nowych PMC. Chyba cieszą się "ogromną" popularnością.

To nie jest produkt który sprzedadzą jak Dali czy Sonusa. Wsparcie marketingowe PMC jest słabe.

Dnia 21.03.2023 o 10:02, Rafał S napisał:

Michał już nie pracuje w NTA - odszedł pod koniec lutego. :(

Serio? A co to się stało? Sam czy mu pomogli?

Dnia 21.03.2023 o 10:13, Kraft napisał:

Wiadomo. Rzecz gustu. Moim zdaniem nie grają jednak o klasę lepiej od dwa razy tańszych odpowiedników Bowersa czy KEF-a

Moim tak.

Dnia 21.03.2023 o 22:39, kaczadupa napisał:

Takie 25.23 a do tego Qutest , SN3 i płytka  and justice for all. Z pewnością byłoby baaardzo sympatycznie.

Lepiej Twenty a 24ki.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Piotr Sonido napisał:

Wsparcie marketingowe PMC jest słabe.

Salony też nie chcą dobrze na nich zarobić więc nic na siłę. Za rok/dwa wyjdzie nowy model i obecną serię "i" będą wysyłać każdemu chętnemu z 60% rabatem od obecnej ceny. A my narzekamy na salony audio, a one chcą dla nas dobrze :) 

Dla mnie temat jest już zamknięty. Prędzej wypożyczę małego Sonus Faber czy Spendora a PMC niech sobie dojrzewają na magazynach czy na dziwnych aukcjach "prawie salonów" na OLX, jakie ostatnio stosują warszawskie salony audio. Ciekawe czy to szefostwo tych salonów nakazuje pracownikom wystawiać towar na OLX jako osoby prywatne, żeby uciec przed jakimś podatkiem czy chodzi o jeszcze inne kombinacje. Może jakaś Branża to tutaj wytłumaczy? 

Edytowano przez kaczadupa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLX jest darmowy a na allegro sklepy płacą. Dlatego wiele firm się przesiadło. Sprzedaży przez te źrodła ni ma. To jedynie informacja. Oferta. Więc im taniej tym lepiej.

Inna sprawa to te oferty prywatne.

Ja tego nie robiłem. Ale wierzę że może mieć taki proceder miejsce.

Coś Ty branża nic nie powie :)

Które Spendory i Sonusy wchodza w gre teraz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2023 o 08:49, Piotr Sonido napisał:

Które Spendory i Sonusy wchodza w gre teraz?

Prosiłem, dzwoniłem, jeszcze raz prosiłem, jeszcze raz dzwoniłem,  chciałem zapłacić za wysyłkę no ale nie, PMC 25.21"i" muszą zostać owiane tajemnicą. Szef EIC nie ma audiofilskiego serca....

A przecież z Naimem SN to ma prawo świetnie zabrzmieć. Można być świnią i zamówić nowe, oryginalnie zamknięte  przez internet ale nic na siłę... 

I gdy już SN trafił na OLX okazuje się, że mogę bez żadnego błagania przez miesiąc w sprawie  jw. poznać u siebie Harbeth P3 ESR XD. 

Marzenia się spełniają.

Być audiofilem i nie zasmakować Harbeth?  Nigdy bym sobie tego nie darował. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...