Skocz do zawartości

Nie sprzęt jest problemem, tylko ludzie


Kraft

Recommended Posts

Mieszkam blisko wspaniałych terenów do chodzenia/jeżdżenia rowerem - wału wiślanego. Zwłaszcza wiosną to niesamowity obszar do obserwacji ptaków i innych zwierzaków. Nie wyobrażam sobie spacerowania ze słuchawkami na uszach i niesłuchania przyrody, to byłby jakiś koszmar. A jednak wielu ludzi tak robi, zwłaszcza biegaczy i rowerzystów.

Dziwny jest ten świat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maxredaktor napisał:

O ile biegaczy jestem w stanie zrozumieć, to rowerzystów już nie. Uważam, że jazda w słuchawkach jest niebezpieczna. 

 

3 godziny temu, Rafał S napisał:

Szczególnie jak kogoś poniesie i robi przy tym "air guitar" (widziałem). Ale to i tak nic w porównaniu z SMS-owaniem podczas jazdy.

Panowie dla rowerzystów jest "koss porta pro" - sam używam i chwalę sobie, a niebezpieczeństw nie ma (otwarta konstrukcja).

Dodam ze odtwarzam na niskim poziomie, że nawet tło nieraz zagłusza to co akurat tam słucham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Rega napisał:

Myślę , że Altec to klasa sama w sobie. A to , że niewielu forumowiczów ma okazję posłuchania nie upoważnia ich (@Pitt39) do oceny brzmienia. Jeden odsłuch o NICZYM nie świadczy. Wiem coś na ten temat.😋. Tym bardziej z prawie zerowym doświadczeniem. Więcej szacunku dla tych bardziej osłuchanych! Pozdrawiam. 

Chyba wkradło się nieporozumienie. Alteci również uważam za świetne kolumny i nawet ten jeden raz wystarczył by to stwierdzić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pitt39 napisał:

Chyba wkradło się nieporozumienie. Alteci również uważam za świetne kolumny i nawet ten jeden raz wystarczył by to stwierdzić. 

Śmiem wątpić w szczerosć tej wypowiedzi. Przypominam , że to Polska, a NIE Ukraina.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Rega napisał:

Z mojej strony również. I jeszcze raz przypomina TO  JEST POLSKA, a NIE UKRAINA.

Tylko co odmienny pkt. widzenia na pewne sprawy ma wspólnego z Altecami i moją szczerością.

Niezły fikołek powiązać  jedno z drugim... i deprecjonować na podstawie tego sens/szczerość mojego przekazu.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rega napisał:

PS To, że ktoś uważa Ukrainę za pomost do dobrobytu Polski jest mało wiarygodne. Szczególnie ostatnio. 

Myślę że warto raz jeszcze przeczytać całą korespondencje, dokładnie, że zrozumieniem, bo ktoś tu sobie za dużo dopowiada lub ma zwyczajnie problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Ja tematu Ukrainy nie zacząłem, a skoro zostałem wezwany do odp. to wyraziłem swoje zdanie(przepraszam, że nie był zgodny z tym co  chciałeś usłyszeć).

Wiem, że znasz sie z Tomkiem bardzo dobrze i wzajemnie się szanujecie, ale to nie powód żeby wbijać klina miedzy Nas, bo nie podoba ci się że ludzie mają różne wizje świata. I jasne że Tomek ma prawo uwierzyć Tobie, a nie mnie i to też uważam za zupełnie naturalne z racji zażyłości waszych relacji, tylko podważanie moich wypowiedzi w ten sposób jest zwyczajnie krzywdzące. Nie  mam potrzeby kadzić, upiększać by sie przypodobać. Po spotkaniu spotkaniu z Tomkiem napisałem jak było, zdanie podtrzymuje(super człowiek, tak samo jaki i zestaw, a że jestem teraz wrogiem.... trudno).

Tyle ode mnie.

Jak chcesz to możesz nawet całość Naszych rozmów wrzucić(nie mam nic przeciwko, tak samo jak i do ukrycia).

 

4 minuty temu, Rega napisał:

Fikołek  fikołkiem. Inną sprawą jest próba narzucenia swojego widzimisię. 

Zapraszam na PW. Z miła chęcia odpiszę. Nie zaśmiecajmy juz tego miejsca.

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rega napisał:

Człowieku - o czym Ty piszesz? Upublicznianie wiadomości PW jest poniżej krytyki. No, ale widać , że u Ciebie granice sa ruchome w zależności od potrzeb. 

Ale wyciąganie jakiś jej fragmentów, przeinaczanie już nie jest?. To jest korespodencja moja i Twoją.  Ja  nie mam nic przeciwko, wiec komu to szkodzi?. Czytasz  sie czasem?

Teraz serio EOT. Ignorujmy sie forum jest duże.

Edytowano przez Pitt39
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi w którym momencie zacytowałem jakikolwiek fragment Twojej wypowiedzi PW. Dość tych konfabulacji. Z mojej strony również EOT. 

PS Miałem wrażenie, że faktycznie zależy Ci na informacjach dotyczących audio, do czasu kiedy zacząłeś mnie umoralniać na PW. 

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów przeglądam forum i co za wątek! Medal dla tego co wymyślił!  "Ring". Tylko gdzie sędziowie? :) 

@Rega vs @Pitt39 ...tutaj rzucona rękawica została podjęta! Doświadczony rywal (ponad 3k wpisów) kontra świetnie zapowiadający się młody zawodnik (ponad 300 wpisów). I jak oni zaczęli? Bez pardonu rzucili się i mocno punktują się nawzajem. Co za walka! Mocno i czysto bez fauli. Kibice wstali z miejsc. Nikt się nie obejrzał i gong, koniec rundy? 

Dnia 25.04.2024 o 22:02, Pitt39 napisał:

Teraz serio EOT.

Dnia 25.04.2024 o 22:08, Rega napisał:

Z mojej strony również EOT. 

Spuchnięci siedzą w narożnikach, czy to będzie naprawdę koniec? ...NIE! Oni wstają, gotowi do ponownego zwarcia. Czyżby miało dojść do rundy 2? Będzie dogrywka?

 

Tak to już jest, że czasem, jak nic nie pomaga, to trzeba dać sobie "po pysku", czyt. upuścić emocje. Ważne, żeby te emocje potrafić odpowiednio i na poziomie kontrolować. Czego wszystkim życzę! 

 

Mnie ostatnio dręczyło i prześladowało dwóch takich młodych trollów na forum. Nie mogli odpuścić i dać sobie siana. I jak jeden napisał, żebym "zluzował majty", to już nie wytrzymałem i poleciałem mu prosto z mostu (oczywiście z pełną kulturą). Chyba poskarżył się do moderatora @RoRo (pozdrawiam), który to przeglądnął mój profil, zrobił wpis w temacie, ...chyba coś o koszeniu trawy. I w końcu odpuścili. ...no chyba, że zaraz któryś wpisze się tutaj, to c.d.n.? :)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...