Skocz do zawartości

Na czym siedzicie (chcielibyście siedzieć) słuchając muzyki?


MarcKrawczyk

Recommended Posts

4 minuty temu, Rega napisał:

Najpierw sprawdz jak się siedzi. 😉. Nie chciałbym, abyś mnie przeklinał za złą rade. Mam od nich dywan

A nie uważasz,  że fotel z wysokim oparciem ponad głowę, to nieajlepszy pomysł. 

Uważam, że lepszy z oparciem do ramion, by za głową  nie było odbić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeśli jest wygodny i trwały to niewielkie znaczenie ma miejsce wykonania. Raczej większe ma cena, którą europejskie firmy windują do granic wytrzymałości portfeli.

PS Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto w domu nie ma chińskich przedmiotów.

Edytowano przez Rega
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Roman, Roman, najpierw chcemy dobrze zarabiać, a potem się dziwimy że produkty w których wytworzeniu 2/3 kosztu to ludzka praca są tak drogie…

Niestety nawet w Polsce zachodnie firmy przestają już produkować tapicerowane meble, wyjątkiem są dizajnerskie tuzy, które ceny mają horendalne i nie za bardzo mogą sobie pozwolić na wyprowadzenie produkcji dalej do azji ze względu na nieduży wolumen…

Czy chińskie znaczy tandetne? Niestety z mojego doświadczenia w 3/4 przypadków, TAK, ale najlepiej samemu sprawdzić, dotknąć materiału i ocenić jego szycie, aby uniknąć wtopy…

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Adi777 napisał:

A to nie wnikam :D

Niech każdy maca to co chce 😄

Dzięki za info, bo mają też oddział w Holandii. Chyba zaryzykuję z tym ze zdjęcia. 

@Asia Beżowy czy czarny?

🤣 jak by tak mozna bylo.

Ale powaznie, skoro maja oddzial u nas to w ulubione z nim. Nigdy nie wiadomo, kiedy obecny wykorkuje. Fotel mam na mysli.

14 minut temu, Rega napisał:

Myślę, że jeśli jest wygodny i trwały to niewielkie znaczenie ma miejsce wykonania. Raczej większe ma cena, którą europejskie firmy windują do granic wytrzymałości portfeli.

PS Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto w domu nie ma chińskich przedmiotów.

Lepiej nie patrzec co jest tam wyprodukowane, bo moze sie okazac ze wszystko😁

Choc to juz nie ta jakosc co kiedys. Przynajmniej w audio, juz sa bardzo dobrzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarcKrawczyk od dawna przestałem się przejmować tym ile kto zarabia za wykonaną pracę. Mną NIKT się nie przejmował , kiedy w latach 90 ub wieku pracowałem u Niemców za 1/3 stawki, a pomimo to i tak było to 15 razy więcej niż średnia w Polsce. Mam się przejmować tym, że kupując np chiński fotel to nie dam zarobić Polakowi, który za taki sam fotel życzy sobie kilkanaście razy więcej. Już mnie to nie bawi. Wolę chiński. I w czasie uzytkowania wymienię na następne kilka modeli za cenę jednego w Polsce.  Prawa rynku a nie sentymenty. Pewnie zostanę wygwizdany, ale również niewiele mi na tym zależy.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...